Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • JAckson
    Senior
    • 05-2004
    • 6122

    Czeski nowoczesny metal instrumentalny. Nic odkrywczego, ale fajnie, że nie tylko amerykanie tak umieją

    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
    MM961
    4:-)

    Comment

    • darekd
      PremiumUżytkownik
      • 02-2003
      • 12306

      Sympatyczne.
      Dla zainteresowanych tym zespołem i wyszukiwaniem całej skali czeskiej sceny muzycznej polecam:

      Comment

      • MarcinKa
        Senior
        • 02-2005
        • 2729

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
        Czeski nowoczesny metal instrumentalny. Nic odkrywczego, ale fajnie, że nie tylko amerykanie tak umieją

        https://www.youtube.com/watch?v=GRPMByyGiBo
        Oj nie tylko Amerykanie i Europejczycy. Japończycy też. W ogóle co tam kobiety wprawiają to jest szok (sceny męskiej nie znam). A w klimacie instrumentalnego metalu, nawet nazwa jakaś taka podobna, polecam trio Asterism (to rodzeństwo). Dodam jeszcze, że w momencie koncertu gitara i bas mieli po 16 lat, a perk. 19.
        Odnośnie solówki od razu napiszę, raczej nie przyspieszona, chociaż ja nie wierzę w to co widzę (są ze 4 różne nagrania i palce są równie szybkie, mogę linki dać). Ona jest cyborgiem po prostu. Asterism - Dawn:
        W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

        ASTERISM - Magic Bullet
        W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


        A jak komuś cyborgów mało, to jest tu jeszcze zwierzak na perkusji (13, 14 lat?, ponoć to nie najłatwiejsza do zagrania partia)
        【 JUNNA 】Through The Fire And Flames / DragonForce - Drum Cover
        W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


        Jedyne czego nie trawię w tamtejszej muzyce to wokalistki (prawie wszystkie). Wiem, że śpiewają dobrze, ale zaśpiewują wszystko, za dużo wokalu. Dlatego pokazuję jak się tam gra na instrumentalnym kawałku.
        BAND-MAID / onset (Official Live Video)
        W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


        Popisałem, na koniec coś słodkiego, Hanabie - We Love Sweets
        花冷え。「我甘党」Music Video【Official】
        W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


        To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

        Comment

        • JAckson
          Senior
          • 05-2004
          • 6122

          Marcinka - sympatyczne to., ale jednak to inne granie. Rzetelne, rockowe konstrukcje. Jednak to coś innego w moim odczuciu.

          Mi chodzi o muzę w stylu Animals As Leaders - skomplikowane struktury, nietypowe rozwiązania, sekcja rytmiczna z kosmosu. ..https://www.youtube.com/watch?v=0jpOBd949O4

          MM961
          4:-)

          Comment

          • Warzywo
            Senior
            • 08-2016
            • 955

            Ostatnio na koncercie świetnie wchodziło piwko pod Inhalators A i waliło się kuflem w stół przy Mechanikach Szanty. A w domu odgrzałem sobie Zwłoki i stary (jeszcze bez Niki) Post Regiment.

            Comment

            • Warzywo
              Senior
              • 08-2016
              • 955

              A co do bandzone.cz to muzyka jak muzyka ale nazwa Hustej guláš bardzo mi się podoba.

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19210

                Mnie ostatnio wpadł w ucho Wagakki Band Wagakki Band - 知恵の果実 (Chie no kajitsu)+ 什麼生説破(Somosan seppa) / HALL TOUR 2017 四季ノ彩-Shiki no Irodori- - YouTube

                Comment


                • e-prezes
                  e-prezes commented
                  Editing a comment
                  CIekawe, ale ma się wrażenie, że brzmienie jest poboczną składową także instrumentów z naszej cywilizacji Zachodu.
                  Last edited by e-prezes; 30-01-2023, 20:27.
              • darekd
                PremiumUżytkownik
                • 02-2003
                • 12306

                Dezerter - Idi (to o Putnie)

                W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

                Comment

                • darekd
                  PremiumUżytkownik
                  • 02-2003
                  • 12306

                  Bartosz Nowak (wrednyhawran) z blogu "Małe piwko" w utworze dotyczącym Ukrainy

                  W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19210

                    Nic odkrywczego, ale jawi mi się dygresja, że współczesny świat jest bardziej otwarty na inność. W tamtych czasach zamknęli, by ich w psychiatryku, albo od razu na szafot. Muzyka jest w gruncie rzeczy medium, które ewoluuje i wciąż wraca do korzeni. Zawrówno w wymiarze komercyjnym jak i niezależnym. Każdy z nas został wychowany na pewnych wzorcach....

                    No to, żeby nie było bez wrzutki to jeszcze niemiecki folk.
                    Last edited by e-prezes; 31-05-2022, 20:21.

                    Comment


                    • e-prezes
                      e-prezes commented
                      Editing a comment
                      Jest moja ulubiona lira korbowa.
                  • LESNICZYy
                    Senior
                    • 01-2018
                    • 953

                    Dalej wymiata ... https://www.youtube.com/watch?v=1iZM...f7kQf&index=93

                    Comment

                    • telek
                      PremiumUżytkownik
                      • 05-2011
                      • 538

                      Dziś 60 lat kończy Kazimierz Piotr Staszewski.
                      Stu lat w zdrowiu życzę.

                      Comment


                      • e-prezes
                        e-prezes commented
                        Editing a comment
                        Artysta na trudne czasy.
                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19210

                      Ostatnio spodobał mi się powerek Beast in Black. Taki jaki pamiętam z młodości, ale z nawiązaniami spoza powermetalu. Fajnie się to słucha... Płyta z 2021 roku.

                      Comment


                      • e-prezes
                        e-prezes commented
                        Editing a comment
                        [korekta] Skarlett Riot też dobrze się słucha. Kalendarza nie kupię...
                        Last edited by e-prezes; 07-10-2023, 10:05.
                    Przetwarzanie...
                    X