Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ppns
    Senior
    • 10-2002
    • 1737

    Volkh napisał(a)
    ..Nietolerancja = nonkonformizm co jest konieczne wobec tego co wspakkulturowe i poprostu mierne.
    Świetny neologizm !!!!
    Wspakkulturowe ! .
    Nia mam juz siły przeglądać i mysleć , czego dotyczył Twój post (oczy mi zaraz wypłyna od gapienia się w monitor) ale za to słowo .

    Co do muzyki , ostatnio w Zielonej Górze zaczęło nadawać Radio lokalne na częst. 98.1 Mhz , gdzie "lecą" przeboje lat 60 , 70 ,80.Dobrze posłuchać , tym bardziej , że to radio co córka - spółka Agory (GW) i żeby zdobyć słuchaczy , nadawane są tylko piosenki. Żadnych reklam , zero polityki i wiadomości. Luz bluz . Tylko słuchać i delektować się ulubionym .
    piwoppns@wp.pl

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23798

      terefere duperele.

      posłuchasz sobie ze dwa tygodnie i stwierdzisz że puszczają faktycznie szlagiery z tych lat xx-tych. tylko że ciągle te same.

      w Opolu było radio o'le, które jeszcze serwowało jakąś zróżnicowaną muzę, teraz jest to taka właśnie papka lat xx-tych.

      dlaczego nic nie mówią? bo nie mają nic do powiedzenia. pewnie doznali szoku kulturowego słuchając zetki albo RadioMotFuc i stwierdzili że nie mogą dogonić tego poziomu.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        ART napisał(a)
        RadioMotFuc




        Ostatnio odkryłem formację Nickel Creek. Z tego co wiem, grają oni głównie bluegrass (czyli skoczne kawałki przy użyciu gitary, mandoliny, banjo i tym podobnych instrumentów). Fajnie wychodzą im dziarskie (a la) ludowe kawałki momentami lekko zajeżdżające country, ale najlepiej realizują się w ciekawszych i bardziej pomieszanych kompozycjach z użyciem wymienionych instrumentów. Polecam 'Smoothie Song', 'Beauty And the Mess' oraz 'I Should've Known Better'. Naprawdę niebanalne!
        Last edited by żąleną; 10-01-2003, 00:44.

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23798

          million zillion dollar hotel - często mi się ostatnio podoba...
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • slavoy
            Senior
            • 10-2001
            • 5052

            ART napisał(a)
            posłuchasz sobie ze dwa tygodnie i stwierdzisz że puszczają faktycznie szlagiery z tych lat xx-tych. tylko że ciągle te same.
            To samo jest z warszawskim Radiem Pogoda 100,1 FM. Na początku było fajnie - niby same dobre stare szlagiery od Beatlesów po T.Love. Po jakimś czasie jednak nie dało się wyrobić. To Radio od chyba czterech lat klepie te same kawałki. Mój ojciec słucha tego w samochodzie, a mnie przechodzą dreszcze gdy tylko usłyszę dżingiel (który też się nie zmienił - jest tak samo beznadziejny), lub gdy słyszę dwójkę prowadzących poranny program (facet z wadą wymowy!), którzy są śmieszni jak katastrofa lotnicza, choć chichrają się do rozpuku.

            Takie radio mogłoby istnieć, tylko troszeczkę inaczej zorganizowane. Powinny być programy tematyczne, np. takie w których puszcane byłyby stare płyty, które "sto lat" nie miały reedycji, puszczane kawałki nie tylko te najbardziej oklepane, ale też te mniej kiedyś znane i te które nie ukazały się na singlach, a też są dobre.

            Słuchanie w kółko tego samego jest po prostu wymiotne. Już wolałbym chyba słuchać Radia bZdET, bo tam przynajmniej co jakiś czas pojawia się jakaś nowa Szakira, czy Britni

            UFF! Lżejsza wątroba
            Dick Laurent is dead.

            Comment

            • zythum
              Kot Makawity
              • 08-2001
              • 8305

              Radio bez publicystyki to jak seks bez orgazmu A na poważnie to ja nie słucham radia właśnie dlatego, że nigdy nie mówią nic ciekawego a muzyka nawet jeżeli fajna to jak już było napisane - w kółko ta sama (ja dostaje odruchu wymiotnego jak muszę słuchać jednej piosenki więcej niż dwa razy dziennie). I to jest problem słuchania muzyki przy piwku w knajpie.
              To inaczej miało być, przyjaciele,
              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

              Rządzący światem samowładnie
              Królowie banków, fabryk, hut
              Tym mocni są, że każdy kradnie
              Bogactwa, które stwarza lud.

              Comment

              • szostak
                Gość
                • 02-2002
                • 1176

                ART napisał(a)
                terefere duperele.

                posłuchasz sobie ze dwa tygodnie i stwierdzisz że puszczają faktycznie szlagiery z tych lat xx-tych. tylko że ciągle te same.

                To macie w Opolu dobre radio, skoro dwa tygodnie trzeba, aby odkryć, że puszczają w kółko to samo. W jego lubelskim odpowiedniku pół roku temu wystarczyły dwa dni (!). Teraz się poprawiło, ale i tak powtórki są nie rzadziej niż co trzy dni.
                O ile takiego "Our house" (Madness, rok bodajże 1981) nie słyuszałem coś z piętnaście lat, tak teraz słucham kilka razy na tydzień.
                Niestety, najczęściej katują ludzi Bajmem, a tego akurat serdecznie nie znoszę

                Comment

                • wurzag
                  Junior
                  • 03-2002
                  • 20

                  Odp: Muzyka przy piwku

                  ANDRO napisał(a)
                  Nawiązując do wypowiedzi Sensora :"...słucham Norbiego,Jennifer Lopez..." zadaję pytanko : -Jakiej muzyki słuchacie najchętniej przy piwie?
                  Indian Summer, T2, Fuzzy Duck, Andromeda, High Tide, Beggars Opera, Nosferatu, Raw Material, Tonton Mocoute, Arzachel i LEGENDARY PINK DOTS

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23798

                    skoro dwa tygodnie trzeba, aby odkryć, że puszczają w kółko to samo
                    dwa dni to jednak za mało by potwierdzić faktyczną rekurencyjność w tym przypadku.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • pjenknik
                      • 08-2001
                      • 3388

                      Ale w tym radiu występująca parka: Gabrysia i Jarek przynajmniej mnie doprowadza do białej gorączki.
                      Ostatnio mało brakowało spowodowałbym wypadek próbując zmienić bełkot i beznadziejne kawały.
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Comment

                      • szostak
                        Gość
                        • 02-2002
                        • 1176

                        ART napisał(a)


                        dwa dni to jednak za mało by potwierdzić faktyczną rekurencyjność w tym przypadku.
                        W Lublinie wystarczy
                        Początkowo sądziłem, że mają tylko trzy płyty, które na okrągło puszczają. I chyba się nie myliłem. Potem stopniowo repertuar się rozszerzał, ale do pewnej granicy. Dla przykładu, czekam na "Gold" Spandau Ballet, a ci dają tylko "True". Z 2+1 jest tylko "Easy coma easy go" i "Windą do nieba". Z Budki Suflera wyłącznie "Twoje radio" i "Cień wielkiej góry", zaś z Mariillionu tylko "Kayligh".
                        Nie słyszałem natomiast nigdy Pink Floyd, Jethro Tull, Yes i jeszcze parudziesięciu tuzów.

                        Comment

                        • ppns
                          Senior
                          • 10-2002
                          • 1737

                          ART napisał(a)
                          terefere duperele.
                          ...nic nie mówią? bo nie mają nic do powiedzenia. pewnie doznali szoku kulturowego słuchając zetki albo RadioMotFuc i stwierdzili że nie mogą dogonić tego poziomu.
                          Uha , uha ,uha ,ha , ha ,haaa !
                          Ale się uśmiałem ! Doznać szoku kulturowego , bo zetka zniewala swoją
                          ofertą muzyczną inne stacje. ART , no nie wiem ,
                          tak mnie zagiąłeś , że chyba włączę zaraz PR I. .
                          Włąśnie zetka na okrągło puszcza przeboje , tyle że z najnowszych lat.
                          Bon Jovi , do znudzenia Golce , Mariah Carrah , Shaaina Twain itd.itd.itd. Ostatnio promują namolnie jakiegoś wymoczka z programu "Idol". Dla Ciebie to
                          muzyka ??
                          piwoppns@wp.pl

                          Comment

                          • szostak
                            Gość
                            • 02-2002
                            • 1176

                            pjenknik napisał(a)
                            Ale w tym radiu występująca parka: Gabrysia i Jarek przynajmniej mnie doprowadza do białej gorączki.
                            Ostatnio mało brakowało spowodowałbym wypadek próbując zmienić bełkot i beznadziejne kawały.
                            W Lublinie nie lepiej. Mi się nóż w kieszeni otwiera, kiedy słyszę Tomka. A paru stacji nie mogę w ogóle słuchać, bo nóż jest stale otwarty.

                            Comment

                            • celt_birofil
                              † 2017 Piwosz w Raju
                              • 09-2001
                              • 4469

                              Odp: muza

                              e-prezes napisał(a)
                              a swoją drogą celtycka jest cool... nie wiem co pod tym hasłem rozumie celt_birofil, ale dla mnie to m.in. Iona i Loreena McKennitt (ta co prawda z Kanady )
                              Dla mnie też. A swoją drogą szkoda, że u nas bieda w tym temacie. Bo jeden Carrantuohill wiosny nie czyni
                              Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23798

                                ppns napisał(a)


                                Uha , uha ,uha ,ha , ha ,haaa !
                                Ale się uśmiałem ! Doznać szoku kulturowego , bo zetka zniewala swoją
                                ofertą muzyczną inne stacje. ART , no nie wiem ,
                                tak mnie zagiąłeś , że chyba włączę zaraz PR I. .
                                Włąśnie zetka na okrągło puszcza przeboje , tyle że z najnowszych lat.
                                Bon Jovi , do znudzenia Golce , Mariah Carrah , Shaaina Twain itd.itd.itd. Ostatnio promują namolnie jakiegoś wymoczka z programu "Idol". Dla Ciebie to
                                muzyka ??
                                no cóż, zwyczajnie nie czujesz mojej ironii.
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎