Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ppns
    Senior
    • 10-2002
    • 1737

    szostak napisał(a)
    ....nóż w kieszeni otwiera, kiedy słyszę Tomka. A paru stacji nie mogę w ogóle słuchać, bo nóż jest stale otwarty.
    A mówią , że muzyka łagodzi obyczaje. A to z powodu muzyki można
    zostać pozbawionym czegoś bardzo , bardzo ważnego i istotnego.......
    piwoppns@wp.pl

    Comment

    • szostak
      Gość
      • 02-2002
      • 1176

      ppns napisał(a)

      A mówią , że muzyka łagodzi obyczaje. A to z powodu muzyki można
      zostać pozbawionym czegoś bardzo , bardzo ważnego i istotnego.......
      Muzyka owszem, obyczaje łagodzi. To tylko niektórzy prezenterzy je zaostrzają

      Comment

      • baklazanek
        † 2014 Piwosz w Raju
        • 08-2001
        • 3562

        Odp: Odp: muza

        celt_birofil napisał(a)

        Dla mnie też. A swoją drogą szkoda, że u nas bieda w tym temacie. Bo jeden Carrantuohill wiosny nie czyni


        Fajny zespól no i Polski na dodatek. A jak lubisz muzykę w tych klimatach to polecam z całego serca zespół Shanon i Leahy. Do tego może być jeszcze muzyka Michaela Flatleya.
        Są to utwory w klimatach celtyckich i szkockich.
        A co do radio Ole to w Gliwicach powstało identyczne radio o nazwie Karolina. Można ogłuchnąć od muzyki która puszczają, w kółko Maryla R i Bajm a na dokładkę Gąsowski.
        Ale jest i cos pozytywnego. Mianowicie od poniedziałku do czwartku od bodajże 22 zaczyna się audycja Wojciecha Mana i kogoś tam jeszcze. Są tam puszczane mało znane utwory albo w ogóle nie słyszalne wcześniej. Nieraz warto posłuchać. Oczywiście w inne dni oraz pory tego dnia nie polecam włączać.

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          Jest takie radio między 102 a 103 FM (nie wiem, czy tylko w Warszawie), w którym w czwartki między 9 a 10 rano puszczają rosyjską muzykę - kawałki knajpiane, złodziejskie, cygańskie, chyba też rockowe. Fajnie się tego słucha jadąc na zajęcia.

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            Odp: Odp: muza

            celt_birofil napisał(a)
            Dla mnie też. A swoją drogą szkoda, że u nas bieda w tym temacie. Bo jeden Carrantuohill wiosny nie czyni
            podczas świętowania dnia św. Patryka w Krakowie czasem pojawiają się inni.

            Comment

            • adam16
              Senior
              • 02-2001
              • 9865

              Radio

              Na Śląsku było bardzo fajne radio Flash. Istnieje nadal ale jest w tej chwili do d... Pozwalniali prezenterów, inni sami uciekli innych stacji (np. Piotr Baron do Trójki). Wiele osób wypożyczało im płyty (ja też), i dlatego można było posłuchać tam ciekawej i nigdzie indziej nie puszczanej muzyki (nocne audycje poniedziałkowe i czwartkowe). A teraz szefostwo doprowadziło do tego, że Flash stał się kolejnym radiem serwującym coś co nazywam „Zestawami muzycznymi podobno dla każdego”.
              Last edited by adam16; 12-01-2003, 07:36.
              Browar Hajduki.
              adam16@browar.biz
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

              Comment

              • baklazanek
                † 2014 Piwosz w Raju
                • 08-2001
                • 3562

                Odp: Radio

                adam16 napisał(a)
                Na Śląsku było bardzo fajne radio Flash. Istnieje nadal ale jest w tej chwili do d... Pozwalniali prezenterów, inni sami uciekli innych stacji (np. Piotr Baron do Trójki). Wiele osób wypożyczało im płyty (ja też), i dlatego można było posłuchać tam ciekawej i nigdzie indziej nie puszczanej muzyki (nocne audycje poniedziałkowe i czwartkowe). A teraz szefostwo doprowadziło do tego, że Flash stał się kolejnym radiem serwującym coś co nazywam „Zestawami muzycznymi podobno dla każdego”.

                Flash miało siedzibę chyba w Gliwicach i rzeczywiście fajnie grali. W Opolu niedawno także powstało radio o tej samej nazwie które niczym się nie różni od ZETki czy RMFu. Wykupili radio Prokolor i jedyne co się zmieniło to mmmmm nazwa Reszta jest taka sama.
                Dzisiaj w nocy bardzo się zdziwiłem. Szukałem po stacjach radiowych jakiejś fajnej piosenki i nadziałem się na Program 1. Była tam lista Rockowa Ale się ucieszyłem. Nie spodziewał bym się takich piosenek po tej stacji a tu takie zaskoczenie. Szkoda tylko że tak późno. Są tam puszczane nowe jak i stare piosenki zespołów znanych i nieznanych. Warto posłuchać.

                Comment

                • adam16
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 9865

                  Flash powstał w Gliwicach, jednak bodaj pięć lat temu, przenieśli siedzibę do Katowic - Piotrowic.
                  Browar Hajduki.
                  adam16@browar.biz
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                  Comment

                  • szostak
                    Gość
                    • 02-2002
                    • 1176

                    Przez cały weekend byłem katowany przez córkę rosyjskimi nieletnimi lesbijkami, znanymi jako Tatu. Nie wiem, może ja jestem z innej epoki, ale to co słyszałem, jawiło mi się jak dźwięki z innej galaktyki. Piskliwe głosiki, muzyka jednostajna do tego stopnia, że przy czwartym utworze córka zapytała, czy przypadkiem nie leci cały czas to samo. No i te słowa. Lesbijki spiewają o pedale... Świat się kończy. A może już się skończył?

                    Comment

                    • celt_birofil
                      † 2017 Piwosz w Raju
                      • 09-2001
                      • 4469

                      W ubiegłym, XX wieku, dość popularny był zespół o niezwykle piwnej nazwie - Porter Band, którego leaderem był niejaki John Porter. Czy ktoś z Was ich pamięta?
                      Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                      Comment

                      • pjenknik
                        • 08-2001
                        • 3388

                        To taki angol, co mu się w Anglii nie podobało, i przeniósł się do nas? Nagrał kilka fajnych płyt, między innymi piosenkę "Helikopter" bardziej znaną młodzieży w wersji Blenders (o ile moja starcza pamięć mi służy).
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Comment

                        • szostak
                          Gość
                          • 02-2002
                          • 1176

                          celt_birofil napisał(a)
                          W ubiegłym, XX wieku, dość popularny był zespół o niezwykle piwnej nazwie - Porter Band, którego leaderem był niejaki John Porter. Czy ktoś z Was ich pamięta?
                          Ale o piwie chyba nie śpiewał. Śpiewał natomiast o piwie leżajskim zespół, chyba Wańka Wstańka. Aż dziwne, że nie zostało to wykorzystane w reklamie. Może dlatego, że według właścicieli Leżajsk nie podlega reklamowaniu

                          Comment

                          • adam16
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 9865

                            Chyba gdzieś mam jeszcze schowaną "czarną" płytę Portera.
                            Browar Hajduki.
                            adam16@browar.biz
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                            Comment

                            • ppns
                              Senior
                              • 10-2002
                              • 1737

                              szostak napisał(a)
                              ...Przez cały weekend byłem katowany przez córkę rosyjskimi nieletnimi lesbijkami, znanymi jako Tatu///
                              Ja słyszałem kiedyś w radio , że ich innośc jest wymyślonym , celowym zabiegiem marketingowym , i że takich gwiazdeczek na rosyjskiej scenie jest mnóstwo. Najlepiej nie słuchac badziewia.
                              piwoppns@wp.pl

                              Comment

                              • ppns
                                Senior
                                • 10-2002
                                • 1737

                                W tej chwili właśnie usłyszane w PR III : Ich Troje i utwór : "Keine Grenzen".

                                Jestem zaszokowany , co za chałę zaprezentowali ulubieńcy 12..14 -to
                                letniej młodzieży.

                                Nawet najlepsze piwo nie smakuje.
                                piwoppns@wp.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎