Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • VanPurRz
    replied
    Piękność i tragedia
    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

    W tym złym PRL uczyli śpiewać a nie tylko być celebrytą-om - nie mogłem się oprzeć ale porównanie Kultury w PRL z gównem ogłupiającym ludzi w jednym słusznym kapitalizmie wypada na korzyść tego "złego".
    Last edited by VanPurRz; 26-09-2014, 23:49.

    Leave a comment:


  • VanPurRz
    replied
    Klerykalny jutub obciąl zwrotki ale..żyjemy w wolności nie ma cezury

    Piosenka ze spektaklu "Tuwim dla dorosłych" - Nova Scena Teatru Roma, Warszawa ( premiera 15 stycznia 2011)


    Teledysk w wykonaniu Grupy muzycznej Akurat. Zapraszam do oglądania, komentowania i subskrybowania :)Gdy do murów klajstrem świeżymprzylepiać zaczną obwieszc...

    A to w kontekście propagandy pro wojennej i militarystycznej co do Ukrainy

    Leave a comment:


  • VanPurRz
    replied
    Choroby są nieuleczalne?
    Prezentujemy klip do utworu z wydanej niedawno wspólnej płyty R.U.T.A. i Paprika Korps. Piosenka "Choroby dziedziczne" jest współczesną interpretacją tekstu ...

    Leave a comment:


  • VanPurRz
    replied
    I dla Żą
    #polskiereggae11-14.08.2011Koncert polskiej legendy reggae IZRAELA wraz z MAD PROFESSOREM w dubowym projekcie na OSTRÓDA REGGAE FESTIVAL 2011https://www.fac...

    Leave a comment:


  • VanPurRz
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
    Wstyd - nie sądziłem, że znasz to słowo.

    Radia początkowo za bardzo nie słuchałem, bo nie było stacji grającej cały czas Michaela Jacksona (koniec podstawówki) lub Depeche Mode (I licealna). Jak zacząłem słuchać rocka, pojawiło się Radio Wawa i to właśnie ono najczęściej u mnie grało. Niekiedy z kumplami włączałem jakiś konkurs muzyczny chyba w Esce albo audycję Ryłki - ma gość głos, we wczesnych '90 zobaczyliśmy go raz w kanciapie z metalowymi płytami pod Halą Mirowską i brzmiał identycznie jak w eterze. Wiem, logiczne, a jednak się zdziwiliśmy.

    Tu Samhain, czyli bezpośredni protoplasta Danziga: https://www.youtube.com/watch?v=V3jqBMtMUnM Najlepiej przewinąć to dziwaczne klawiszowe intro.
    Żęnada - Jacson i DM. Co za fack. Koniec podstawówki i Liceum - tylko PANK, OLD PUNK NEVER DIE

    Leave a comment:


  • VanPurRz
    replied
    Jeszcze wychodziłeś?A dzisiaj dwa dobre koncerty się udało
    . https://www.youtube.com/watch?v=VNOtn6Rmgbs
    I chwila z Menelami



    Uff jutro o 6 Frère Jacques, frère Jacques,
    Dormez-vous ? Dormez-vous ?

    bo czas na ligę, Igor gra. Nie ma le(t)ko.

    Leave a comment:


  • żąleną
    replied
    Bakszysz na żywo dwa lata temu - chyba w Fonobarze, byłem tam! Świetny koncert, choć publiki jak na lekarstwo.

    2014, 2015, Czas, Bakszysz, Bakshish, 4iver, Źrenica, Kluczbork, Opole, Wrocław, Jarex, Angry


    Słuchaj mnie 33:30 rewelacyjne. Słuchaj mnie e e, słuchaj mnie aaaa....

    Leave a comment:


  • crocco
    replied
    Z tamtych rejonów to najlepiej wypada hinduska Rudra

    Leave a comment:


  • DariuszSawicki
    replied
    Wczoraj na iTunes zespół U2 udostępnił swoją nową płytę Songs Of Innocence. Za free!
    Płyta CD ukaże się 13 października.
    Na razie jestem po pierwszym przesłuchaniu, więc trudno coś oceniać.
    W utworze piątym The Edge gra jak za czasów płyty Unforgettable Fire...

    W serwisie YouTube też już można posłuchać.

    http://www.youtube.com/watch?v=Z2dS4FE1GXY

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Zostanę jednak przy tych pierwszych Nepal kompletnie nie jest w klimacie, który lubię.

    Leave a comment:


  • MarcinKa
    replied
    Coś z końca świata i chyba nikomu nie znane (skoro nawet na rateyourmusic nie ma).
    Pewnie nigdy nic nie wydali. Klasyczne granie. Nowozelandzki IronStein - Hammer Heart i Leif Ericson.
    Solidy kawał klasycznego grania.

    A jeśli ktoś nie gustuje w klasyce, coś "nam bliższego", przynajmniej geograficznie.
    Prosto z Nepalu, Lakhey - Lakhey.
    Ciekawe, bardzo klimatyczne z pomysłem, oryginalne. Fajny wokal

    Leave a comment:


  • żąleną
    replied
    Wstyd - nie sądziłem, że znasz to słowo.

    Radia początkowo za bardzo nie słuchałem, bo nie było stacji grającej cały czas Michaela Jacksona (koniec podstawówki) lub Depeche Mode (I licealna). Jak zacząłem słuchać rocka, pojawiło się Radio Wawa i to właśnie ono najczęściej u mnie grało. Niekiedy z kumplami włączałem jakiś konkurs muzyczny chyba w Esce albo audycję Ryłki - ma gość głos, we wczesnych '90 zobaczyliśmy go raz w kanciapie z metalowymi płytami pod Halą Mirowską i brzmiał identycznie jak w eterze. Wiem, logiczne, a jednak się zdziwiliśmy.

    Tu Samhain, czyli bezpośredni protoplasta Danziga: https://www.youtube.com/watch?v=V3jqBMtMUnM Najlepiej przewinąć to dziwaczne klawiszowe intro.

    Leave a comment:


  • iron
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
    Oj tam, oj tam. Gdyby grał w tym kumpel z forum, to byś słuchał, zachwycał się i na koncerty chodził.

    Wipers bardzo fajne, nie znałem. A Danzig... Byłem w liceum, gdy wyszło "How the Gods Kill", jedna z moich ulubionych płyt rockowych/metalowych. Choć swego czasu bardziej się zasłuchiwałem w niesamowicie energetycznej Lucifuge.

    Tu kawałek skomponowany ponoć dla Johnny'ego Casha: https://www.youtube.com/watch?v=JElZaOBS99Y Przypadkiem wyguglałem, że po raz pierwszy znalazł się na tej elektronicznej płycie (Blackacidevil), o której zupełnie zapomniałem. Chyba ją wyparłem z pamięci, tak mi nie pasowała. Dobrze że nie powrócił do tych klimatów, choć też nic wielkiego już moim zdaniem więcej nie nagrał.
    Może i tak by było - ale ze względów towarzyskich, a nie muzycznych...

    Wipers nie znałeś Co za wstyd - Trójki sie nie słuchało, czy co
    Może za młody jesteś

    Leave a comment:


  • iron
    replied
    The Wipers - znam z dawnych lat i audycji Mini Max w Trójce...
    Kawałek absolutnie genialny - cała płyta już nie - taki ich rodzynek...

    Leave a comment:


  • żąleną
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
    No to teraz powiało czymś ciekawym i nowym, nie ma co...
    Oj tam, oj tam. Gdyby grał w tym kumpel z forum, to byś słuchał, zachwycał się i na koncerty chodził.

    Wipers bardzo fajne, nie znałem. A Danzig... Byłem w liceum, gdy wyszło "How the Gods Kill", jedna z moich ulubionych płyt rockowych/metalowych. Choć swego czasu bardziej się zasłuchiwałem w niesamowicie energetycznej Lucifuge.

    Tu kawałek skomponowany ponoć dla Johnny'ego Casha: https://www.youtube.com/watch?v=JElZaOBS99Y Przypadkiem wyguglałem, że po raz pierwszy znalazł się na tej elektronicznej płycie (Blackacidevil), o której zupełnie zapomniałem. Chyba ją wyparłem z pamięci, tak mi nie pasowała. Dobrze że nie powrócił do tych klimatów, choć też nic wielkiego już moim zdaniem więcej nie nagrał.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎