Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ANDRO
    Senior
    • 10-2001
    • 640

    breslauer napisał(a)
    We wrocławskim Radiu Kolor codziennie ok. godziny 21 mają swoją audycję Mann i Chojnacki. Audycja nazywa się: "Maniana, czyli muzyczna pogadanka Wojtka i Janka". Ludzie, jakie oni bluesiska tam puszczają !! I jak się rewelacyjnie tego słucha siedząc w fotelu z piwkiem w łapie ...
    Nie mam możliwości słuchania wrocławskiego Koloru ale co do bluesika , którego zapodaje Wojtek Mann to obowiązkowo słucham Maniaka Po Ciemku w Trójce. Czapeczki z głów...
    Andro z wyspy jednej takiej.
    http://www.bahama.uznam.net.pl/

    Comment

    • ANDRO
      Senior
      • 10-2001
      • 640

      Crizz , zaintrygowało mnie to co napisałeś i od jutra się rozglądam bo jestem właśnie jednym z tych , którzy spisali Metallikę na straty. Ale chciałbym się mile rozczarować..
      Andro z wyspy jednej takiej.
      http://www.bahama.uznam.net.pl/

      Comment

      • ANDRO
        Senior
        • 10-2001
        • 640

        robox napisał(a)
        A ja polecam jednak muzykę zespołu SYSTEM OF A DOWN- wszystko.
        Dużo czadu, energii, dawno już nie było zespołu grającego tak interesującą muzykę .
        Do piwa jak znalazł .
        Tu się zgadzam w pełnej rozciągłości. I dorzucam Tool , który nie jest może świeżością jakąś ostatnią ale ciągle brzmi ŚWIEŻO.
        Andro z wyspy jednej takiej.
        http://www.bahama.uznam.net.pl/

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          ANDRO napisał(a)
          Tu się zgadzam w pełnej rozciągłości. I dorzucam Tool ...
          Popieram, od "Undertow" po "Lateralus"
          A oprócz muzyki Toola polecam pooglądać ich teledyski.

          Comment

          • crizz
            ...
            • 02-2003
            • 1255

            ANDRO napisał(a)
            Crizz , zaintrygowało mnie to co napisałeś i od jutra się rozglądam bo jestem właśnie jednym z tych , którzy spisali Metallikę na straty. Ale chciałbym się mile rozczarować..
            Sprawdź na http://www.metallica.com/stanger/stanger.asp - uruchom St. Anger Player. Można tam posłuchać krótkich wywiadów z chłopakami i fragmentów 4 kawałków z nowej płyty.

            Aha - do płyty dołączone jest DVD z filmem z sesji nagraniowej - niestety, na razie nie mam sprzętu, żeby go obejrzeć ...

            Comment

            • celt_birofil
              † 2017 Piwosz w Raju
              • 09-2001
              • 4469

              A mnie ostatnio "kręci" Blackmore's Night. Świetne klimaty na długie wieczory np. z piwem. Czasem trudno uwierzyć, że na gitarach wszelakich gra podpora Deep Purple. No i ten głos Candince Night! Miodzio
              Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

              Comment

              • celt_birofil
                † 2017 Piwosz w Raju
                • 09-2001
                • 4469

                A zacząłem od "Fires At Midnight"
                Attached Files
                Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                Comment

                • breslauer
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 2690

                  celt_birofil napisał(a)
                  A mnie ostatnio "kręci" Blackmore's Night. Świetne klimaty na długie wieczory np. z piwem. Czasem trudno uwierzyć, że na gitarach wszelakich gra podpora Deep Purple. No i ten głos Candince Night! Miodzio
                  Muszę tego posłuchać - w końcu Purple to moja największa muzyczna miłość; byłem nawet na ich koncercie w Zabrzu w 1993, jak byli w swoim najlepszym składzie, czyli z Gillanem i Blackmorem.

                  Comment

                  • celt_birofil
                    † 2017 Piwosz w Raju
                    • 09-2001
                    • 4469

                    breslauer napisał(a)
                    Muszę tego posłuchać - w końcu Purple to moja największa muzyczna miłość; byłem nawet na ich koncercie w Zabrzu w 1993, jak byli w swoim najlepszym składzie, czyli z Gillanem i Blackmorem.
                    Skoro nie znasz nowego wcielenia Richie'go - przygotuj się na niespodziankę
                    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                    Comment

                    • Ja2ger
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 177

                      St. Anger... słyszałem 2 kawałki: "Frantic" i tytuowy. Jak dla mnie porażka. Riffy banalne i, że tak powiem, głupie; utwory przekombinowane, wokal "wyjący" i nie pasujący do utworu. Mimo wszystko przesłucham płytkę z ciekawości i nadal licze na to, że sie przesłyszałem.
                      Jesli przesłucham i zmienie zdanie, to się tu szczerze przyznam i podziele wrażeniami.

                      Comment

                      • baklazanek
                        † 2014 Piwosz w Raju
                        • 08-2001
                        • 3562

                        żąleną napisał(a)
                        Powiem krótko:

                        Liam Lynch

                        'Whatever' (albo 'United States of Whatever')


                        Ściągać! Słuchać! Śmiać się! W razie niejasności spojrzeć na tekst (właściwy tekst zaczyna się od drugiego akapitu). Ale najpierw posłuchać!


                        Teledysk też niczego sobie Ostatnio puszczają go wieczorami na MTV.

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          A puszczają taki z kukiełkami, czy z ludziami? Bo w sieci dorwałem tylko ten z kukiełkami, a ten 'żywy' jest śmieszniejszy...

                          Comment

                          • baklazanek
                            † 2014 Piwosz w Raju
                            • 08-2001
                            • 3562

                            żąleną napisał(a)
                            A puszczają taki z kukiełkami, czy z ludziami? Bo w sieci dorwałem tylko ten z kukiełkami, a ten 'żywy' jest śmieszniejszy...
                            Puszczają teledysk w którym występują ludzie, tylko ostatnia postać jest kukłą.

                            Comment

                            • pjenknik
                              • 08-2001
                              • 3388

                              A ja kupiłem ostatnio płytę Dulfer & Dulfer, jednej saksofonistki i jej tatusia Polecam, na spokojne wieczory, może być pod piwko.
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Comment

                              • robox
                                = kapslarz =
                                • 11-2002
                                • 8188

                                Ostatnio dostałem dwie płyty kapelki GODSMACK, mocniejsze klimaty grungowe, trochę Creeda, bardzo interesująca muza.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎