Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • abernacka
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yaro74 Wyświetlenie odpowiedzi
    Z pierwszego składu jest tylko 2 muzyków, a Greg gra dalej pod nazwą Black Flag.
    To prawda, Greg reaktywował Black Flag, tyle, że z trzema...licealistami

    Leave a comment:


  • tristan_tzara
    replied
    Ale jak Henry by był to już nie pierwszy skład

    Leave a comment:


  • yaro74
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
    Autentycznie się wzruszyłem. Pierwszy skład Black Flag reaktywował się po 30-tu latach. Co prawda zagrali tylko dwa koncerty, ale to jakie! Brakuje mi tylko w składzie Kiry, Grega i Henrego.
    https://www.youtube.com/watch?v=X3z1KF2s8Sc
    Z pierwszego składu jest tylko 2 muzyków, a Greg gra dalej pod nazwą Black Flag.

    Leave a comment:


  • abernacka
    replied
    Autentycznie się wzruszyłem. Pierwszy skład Black Flag reaktywował się po 30-tu latach. Co prawda zagrali tylko dwa koncerty, ale to jakie! Brakuje mi tylko w składzie Kiry, Grega i Henrego.
    FLAG live at Irving Plaza, NYC September 2013. Video by http://www.sbgnyc.comFLAG — one of this year's two Black Flag reunions — blew through a number of US ...

    Leave a comment:


  • solfernus
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pivotal Wyświetlenie odpowiedzi
    @ solfernus- To pewnie znasz stary zespół Gorana Bregovicia "BIJELO DUGME"? Najlepszy jest stary BD z Żeljkiem Bebkiem. Ostatnio dość często słucham BIAŁEGO GUZIKA.
    Przyznam, że nie znałem tego zespołu. Brego zainteresowałem się raczej pod wpływem muzyki do filmów i trochę biesiadnej muzyki w duecie z Kayah.

    Leave a comment:


  • leona
    replied
    Baba z brodą, baba z brodą... gdzieś już to widziałem, i to na tym forum

    Leave a comment:


  • kiszot
    replied
    Pomińmy tą(ę) kiełbasę milczeniem.

    Leave a comment:


  • iron
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pivotal Wyświetlenie odpowiedzi
    Fascynujący był wczoraj finał Eurowizji,zwyciężyła przedstawicielka Austrii,Konczita-Sodomita secundo voto Kiełbacha
    To jest temat "muzyka przy piwku" a nie "eurowizja przy piwku" i tego należy się trzymać, a występy cyrkowe komentować w innym, być może na nowo założonym temacie...

    P.S. Nie rozumiem tych podniet tu i twarzoksiążce - nie od dziś wiadomo, że tzw konkurs eurowizji z muzyką i dobrym smakiem nie ma nic wspólnego - wystarczy nie oglądać i od razu ma się lepsze samopoczucie...

    Leave a comment:


  • Pivotal
    replied
    Fascynujący był wczoraj finał Eurowizji,zwyciężyła przedstawicielka Austrii,Konczita-Sodomita secundo voto Kiełbacha

    Leave a comment:


  • riri
    replied
    Nie piję dużo piwa. Zazwyczaj oglądając mecz lub bawiąc się na dyskotece, a więc moja muzyka przy piwie to "..nic się nie stało Polacy nic...." albo muzyka klubowa.

    Leave a comment:


  • iron
    replied
    Maryhh wrzucił to na twarzoksiążce - imponujące - sami zobaczcie - idealne połączenie muzyki z obrazem:

    Edição vídeo/música da autoria de Raphael Mandra.

    Leave a comment:


  • iron
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
    Widzę że nie ja jeden tu "n" dodaję.

    "Vas Dis" Wishbone Ash skojarzyło mi się z dokonaniami Mars Volty. Znacie? Też lubią się brawurowo zabawić.
    To prawda - dodałem

    Leave a comment:


  • żąleną
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
    CYNDHIE Genoside
    Widzę że nie ja jeden tu "n" dodaję.

    "Vas Dis" Wishbone Ash skojarzyło mi się z dokonaniami Mars Volty. Znacie? Też lubią się brawurowo zabawić.

    Leave a comment:


  • DariuszSawicki
    replied
    Jeszcze w sprawie jugorocka...
    Jakże mogłem zapomnieć wczoraj o tym starym zespole z Belgradu?? Przecież mam nawet ich jedną płytę na oryginalnym CD-Kiselina.
    Zespół nazywa się Pop Mašina

    http://www.youtube.com/watch?v=YWc1NF9VAoE
    http://www.youtube.com/watch?v=DzsQzxQk5AQ

    Jest trochę muzyki tego zespołu na Youtube, warto się zapoznać.
    Moim zdaniem, to absolutnie mus dla fanów starego rocka!

    Leave a comment:


  • iron
    replied
    No to jeszcze dwie próbki CYDHIE Genoside po kolei z 1989 i 1991 roku:
    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎