Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • baklazanek
    † 2014 Piwosz w Raju
    • 08-2001
    • 3562

    Aha tytuł to chyba pet cemetery Ale to taki mały szczegół jeszcze raz dziękuje.

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      baklazanek napisał(a)
      Aha tytuł to chyba pet cemetery Ale to taki mały szczegół jeszcze raz dziękuje.
      A tu się mylisz - tytuł jest celowo z błędem - dlatego też jest przetłumaczony jako "smętarz", a nie "cmentarz".

      Dawno nie czytałam tego tematu i zostałam powalona Waszymi postami - ja od jakiegoś czasu słyszę coś, co mi się podoba, a potem nie wiem, co to jest. Na szczęście Slavoy zaopatruje mnie w płytki Dlatego też w tym momencie mam możność słuchania przy piwku Smashing Pumpkins "Rotten Apples"
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • wriggle
        Senior
        • 12-2002
        • 322

        baklazanek napisał(a)
        Aha tytuł to chyba pet cemetery Ale to taki mały szczegół jeszcze raz dziękuje.
        Chyba bym się zastrzelił popełniwszy taki błąd - spojrz do mojego profilu . Ale na szczęście tytuł to właśnie PET SEMATARY, i nie dałem plamy.
        Attached Files
        ONE LOVE

        Comment

        • baklazanek
          † 2014 Piwosz w Raju
          • 08-2001
          • 3562

          Przepraszam za mój wygłup ale był on spowodowany tym iż gdy szukałem w kazie utworu o tytule który został mi podany nic nie znalazłem a gdy zmieniłem słówko na cemetery to od razu to znalazł(niestety w malej ilości) także proszę mnie nie zabijać

          Comment

          • wriggle
            Senior
            • 12-2002
            • 322

            Jaki znowu wygłup?

            Po prostu lubię jak wszystko jest wyjaśnione - jestem po trosze perfekcjonistą, a po trosze bałaganiarzem. No i tu dała o sobie znać pierwsza z tych cech.
            ONE LOVE

            Comment

            • Mszyca
              Junior
              • 08-2003
              • 21

              Najbardziej lubię słuchać oprócz muzyki , która się do piwa nie nadaje (np. Dead Can Dance, the Cure) to the Ramones, Red Hot Chili Peppers, Led Zeppelin, Buju Banton, ostatni FSOL, Velvet Underground (z bananem), tyle.

              Comment

              • robox
                = kapslarz =
                • 11-2002
                • 8188

                Mszyca napisał(a)
                ... która się do piwa nie nadaje (np. Dead Can Dance, The Cure)
                The Cure, czemu nie, szczególnie płyt z początku swojej działalności, "Boys don't cry", "Seventeen seconds" a nawet "Disintegration", można strawić przy piwku .

                Comment

                • Mszyca
                  Junior
                  • 08-2003
                  • 21

                  No, dobra "Boys don't cry" można, "Head on the door" też albo "Galore", ale jakbym posłuchała przy piwie "Disintegration" to chyba by nastąpiło "disintegration" mojej kruchej osobowości.

                  Comment

                  • wriggle
                    Senior
                    • 12-2002
                    • 322

                    "Disintegration" do piwa - owszem, ale po trzech Jabłonowach 23 Bardzo Mocnych doprawionych prądem. Co do "Boys..", zgadzam się.

                    A Dead Can Dance mym skromnym zdaniem nadaje się do piwa, ale tylko do drogiego , np. takiego Franziskanera.

                    Co do Buju Bantona - on sam chyba preferuje nieco inną używkę
                    ONE LOVE

                    Comment

                    • baklazanek
                      † 2014 Piwosz w Raju
                      • 08-2001
                      • 3562

                      Dead can dance jak najbardziej ale jeszcze bardziej nadaje się ich była wokalistka czyli Lisa Gerarrd, która od jakiegoś czasu śpiewa solowo. Dodał bym jeszcze grupę Proclaimers oraz zespół Moist.

                      Comment

                      • lzkamil
                        kierowca bombowca
                        • 01-2003
                        • 3611

                        A ja do piwkowej muzyki bym dodal wszelkie mniej lub bardziej luzne wariacje nt. irlandzkich klimatow - wspomniani kiedys The Pogues, Dropkick Murphys - punk z elementami folku w wykonaniu amerykanskich Irlandczykow, i jeszcze Cruachan - irlandzka fuzja metalu i folku, moze ktos zna? Bardziej tradycyjna muzyka celtycka tez nie gardze
                        A jak mowa o punku i Zielonej Wyspie to jeszcze lubie SLF (Stiff Little Fingers) z Belfastu.
                        Lepszy jabol pod okapem
                        niż GŻ, CP i KP !


                        Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                        Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                        Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                        Comment

                        • lzkamil
                          kierowca bombowca
                          • 01-2003
                          • 3611

                          Jeszcze dodam ze fajnie jest dla porownania posluchac piosenki Rocky Road to Dublin w wersji tradycyjnej, Dropkickowej i Cruachanowej - niezly czad!
                          Lepszy jabol pod okapem
                          niż GŻ, CP i KP !


                          Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                          Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                          Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                          Comment

                          • wriggle
                            Senior
                            • 12-2002
                            • 322

                            Pamiętacie taki kiszkowaty przebój "Surfin' USA"? Japońska kapela Melt Banana nagrała taką wersję, że ja nie mam pytań. Dostępna na 100% na soulseek'u. To kiedyś był taki kawałek dla starych pierdzieli, lecz nowa wersja pasuje raczej do picia na czas.
                            ONE LOVE

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23799

                              z pewną dozą nieśmiałości do niepiwnych przebojów dokładam utowry Naked City .
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • nikita_banita
                                Senior
                                • 06-2003
                                • 1363

                                ART napisał(a)
                                dokładam utowry .
                                A cóż to za dokładane "utowry"?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎