Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    ART napisał(a)
    ostatnio znalazłem klimatyczną płytkę Fields of the Nephilim - Fallen z 2002 (zresztą to chyba ich ostatnie tchnienie)...
    Niestety, to ich ostatnia produkcja, zresztą zbiór utworów, które nie załapały się na wcześniejsze płyty.

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23794

      wydaje mi się że są przynajmniej nieco przerobione. chociażby trees come down?
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        A zna ktoś na forum kapelę o monumentalnej nazwie Candlemass? Wolno, gitarowo i z operopodobnym wokalem. Nie ma jak hybrydy.

        Comment

        • pjenknik
          • 08-2001
          • 3388

          A ja dzieki jednemu z kolegów z forum poznaję kolejne wcielenie Jacka Pałuchy "Furmanka". Jak dla mnie rewelacja.
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Comment

          • iron
            Senior
            • 08-2002
            • 6703

            A ja wczoraj sącząc Królewskie odsłuchałem dwie świeżo zerżnięte przez dzielnego Osiołka płyty.

            1. Najnowszy Maanam "Znaki szczególne" - do piwa pasował, a do samochodu będzie wręcz rewelacyjny - pewnie że to nie ten dobry stary M ale miło się słuchało

            2. Justin Sullivan "Navigating by the stars" - solowy najnowszy album lidera New Model Army - takie spokojne akustycznogitarowe granie, z harmonijką, smykami i delikatną perkusją - do piwka dobre, ale do samochodu odpada - lekko usypia
            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
            Rock, Honor, Ojczyzna

            Comment

            • iron
              Senior
              • 08-2002
              • 6703

              pjenknik napisał(a)
              Ja dzisiaj wyjąłem i odkurzyłem album wydany z okazji 25 lecia Jethro Tull. Nadal ich lubię

              Oj ja też ich nadal lubię, czego dowodem jest odsłuchanie na koniec wczorajszego piwa niewydanego niestety u nas albumu Jethro Tull "in concert". Album ten sygnowany jest przez BBC a nagrania pochodzą z Hamersmith Odeon z 1991 roku.
              Oj bardzo ładna rzecz z okresu "Rock Island", stąd sporo kawałków z tej płyty (This is not love, Rocks on the road, Still loving you tonight) ale też i A new day yesterday z wplecionym Bouree, stosunkowo rzadko grany Heavy horses, esencja z Thich as a brick i zagrany na deser Jump start.
              Całość bardzo dobrze brzmi tak naprawdę koncertowo, że aż nie mogę się doczekać koncertu w Poznaniu, a to już tylko niecałe dwa tygodnie

              Zapomniałem dodać, że płytę posiadam także dzięki uprzejmości Osiołka
              Last edited by iron; 06-05-2004, 14:38.
              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
              Rock, Honor, Ojczyzna

              Comment

              • zythum
                Kot Makawity
                • 08-2001
                • 8305

                A ja wczoraj, piwko i The Clash, piwko i The Exploited, piwko i Punks, Skins, and Rude Boys Now - składanka. I nie ma nic lepszego. Schowajcie się z hipisami z Jetro Tal
                To inaczej miało być, przyjaciele,
                To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                Rządzący światem samowładnie
                Królowie banków, fabryk, hut
                Tym mocni są, że każdy kradnie
                Bogactwa, które stwarza lud.

                Comment

                • grzech
                  Senior
                  • 04-2001
                  • 4592

                  Ręce precz od J. T. !!!

                  Ja zaś relaksowałem się wczoraj przy Wojaku i Fleetwood Mac. Tym wczesnym, oczywiście.

                  Comment

                  • iron
                    Senior
                    • 08-2002
                    • 6703

                    Byłbym zapomniał - koncert Jethro Tull "in concert" nagrany był w następującym składzie:
                    Ian Anderson - mały szkot z wielkim fletem
                    Martin "Lancelot" Barre - gitary
                    Dave Pegg - bass
                    Doan Perry - perkusja (mój ulubiony bębniarz Tulli)
                    i zapewne ktoś na klawiszach
                    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                    Rock, Honor, Ojczyzna

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10837

                      Ostanio wzieło mnie na klimaty oj/ska! Tylko przy Lumpex '75 i Vespa bierze mnie chęć na dobrą zabawię! + Dobre piwko i żonka to jest dobra recepta na zakończenie miło dnia. RUDE BOYS!!!!
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • abernacka
                        Senior
                        • 12-2003
                        • 10837

                        Wszystkim którzy nie mogą zasnąć, lub się uczą na sesję polecam klimaty rodem z Islandii czyli Sigur Ros, Mum, Bang Gang i Ilya (Przepiękna aranżacja muzyczna przeplatana cudownym głosem kobiecym).
                        Piwna turystyka według abernackiego

                        Comment

                        • iommi
                          Senior
                          • 07-2003
                          • 1522

                          Coma "Pierwsze wyjście z mroku". Polska rzecz, rockowa i bardzo konsekwentna. Klimatyczna, znakomita pod względem tekstowym i muzycznym. No i ten wokalista - Piotrek Rogucki, facet o naprawdę niezwykłym wokalu... Warto posłuchać nie tylko przy
                          *****************************

                          Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                          *****************************

                          Comment

                          • robox
                            = kapslarz =
                            • 11-2002
                            • 8188

                            abernacka napisał(a)
                            polecam klimaty rodem z Islandii czyli Sigur Ros, Mum, Bang Gang i Ilya (Przepiękna aranżacja muzyczna przeplatana cudownym głosem kobiecym).
                            Ja tam znam Islandię tylko z takich wykonawców jak, Bjork z Sugarcubes i Gus Gus- wcześniejsze dokonania. I to też ciekawa muzyka, warta przesłuchania.

                            Comment

                            • abernacka
                              Senior
                              • 12-2003
                              • 10837

                              Robiąc dzisiaj porządki na półkach z płytami, sięgnąłem po 1000 Homo Dj's -"Supernaut". Kapela założona m.in. przez Al Jourgensen (m.in. Ministry, Revolting Cocks) i Paul Barker (Pigface). Po składzie można odrazu wywnioskować że kolesie grają solidny industrial. Gorąco polecam!
                              Piwna turystyka według abernackiego

                              Comment

                              • becik
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 14999

                                abernacka napisał(a)
                                Wszystkim którzy nie mogą zasnąć, lub się uczą na sesję polecam klimaty rodem z Islandii czyli Sigur Ros, Mum, Bang Gang i Ilya (Przepiękna aranżacja muzyczna przeplatana cudownym głosem kobiecym).
                                nooo, to mi z Islandią przypomnieliście zapomniany Purkurr Pillnik (mam nadzieję, że nie pokręciłem nic w pisowni ale wątpię) tyle, że nic nie mam ich już, chyba...
                                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎