Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iron
    Senior
    • 08-2002
    • 6703

    Bo tak właśnie było, więc nie ma się co dziwić
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10837

      Oczekując na nową płytkę Danzig'a, słucham SAMHAIN'a (w szczególności Initium, Unholy Passion, Final Descent). Chyba w całej jego twórczości właśnie ta kapela mi najbardziej się podoba. Stylistycznie nie jest tak bardzo punk'owa jak MISFITS i nie metalowa jak DANZIG.
      Ps. Pewne wydawnictwo za wielkiej wody ma wydać, w najbliższym czasie ciekawy koncert MISFITS'ów z 1979r!!!
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • iommi
        Senior
        • 07-2003
        • 1522

        Po przypadkowym spotkaniu z Jazem Colemanem za pośrednictwem TV Viva znów wrzuciłem do odtwarzacza ostatni album Killing Joke. No i znów powalił mnie na kolana. Fantastyczna, ciężka i lekko dołująca płyta zrobiona przez genialnego producenta (Dave Grohl).
        *****************************

        Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

        *****************************

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          A ja ostatnio przesłuchałem "zakurzone" płytki Sex Pistols, The Clash, że aż miło .

          Comment

          • adam16
            Senior
            • 02-2001
            • 9865

            Przypadkiem zanioslo mnie na stronkę mp3.wp.pl i po przeszukiwaniach zawartości znalazem parę ciekawych rzeczy, szczególnie w dziale muzyki elektronicznej.
            Browar Hajduki.
            adam16@browar.biz
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

            Comment

            • iommi
              Senior
              • 07-2003
              • 1522

              Miło wchodzi Velvet Revolver, czyli Slash, Duff "Rose" McKeagan i Matt Sorum ze Scottem Weillandem na wokalu. Muza bez wielkich wzlotów, ale solidnie, rockowo i klasycznie łoją.
              *****************************

              Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

              *****************************

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                adam16 napisał(a)
                Przypadkiem zanioslo mnie na stronkę mp3.wp.pl i po przeszukiwaniach zawartości znalazem parę ciekawych rzeczy, szczególnie w dziale muzyki elektronicznej.
                A ja znalazłam tam fajny piwny akcent , coś akurat na Zlot
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • slavoy
                  Senior
                  • 10-2001
                  • 5052

                  Dziś rano po przebudzeniu (nie wiadomo czemu) miałem lekki szum w głowie, która też leciutko pulsowała. Po wstaniu rzuciłem okiem na discmana, którego zwykle zabieram w podróż do roboty i pomyślałem: "nie, nie dzisiaj, bo głowa mi eksploduje". Nastepnie jak zwykle włączyłem radio i zabrałem się za spożywanie jakiejś paszy. Szczęście chciało że poleciało w radiu "Misstress for Christmas" AC/DC. Coś mi zaświtało i jednak zabrałem discmana w podróż. I to było to! 'Thunderstruck', 'Fire Your Guns' i 'Are You Ready' na cały regulator uleczyło mnie skutecznie. Do pracy dojechałem świeżutki jak niemowlak
                  Kocham AC/DC!
                  Dick Laurent is dead.

                  Comment

                  • JAckson
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 6122

                    Nie dziwię się, ze kochasz AC/DC. Ja natomiast wczoraj po przyjściu z pracy otworzyłem piwko i włączyłem sobie Van Halen'a - taka nowa, dwupłytowa składanka - świetnie pasowało do piwka i zachęcało do częstszych łyków
                    MM961
                    4:-)

                    Comment

                    • robox
                      = kapslarz =
                      • 11-2002
                      • 8188

                      Dosyć ciekawą przeróbką przypomnieli o sobie Marilyn Manson. Tym razem na tapetę poszło "Personal Jesus" Depeche Mode, tytuł nowej płyty "Lest We Forget".

                      Comment

                      • skandal
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 1439

                        Tak sobie przeglądam ten temat i nie sądziłem że tu tyle ludzi słucha muzyczki z pod znaku punx-co za miła niespodzinka. Ja ostatnio (od maja?) katuje wkółko płytki KSU-prawie nie wychodzą z odtwarzacza, wszystkie po kolei-i aż czasm się łezka w oku zakręci na wspomnienia...
                        A w drugiej kolejności Analogsi z nowymi "Kronikami Policyjnymi" i całą resztą wcześniejszą-i tak od rano do nocy-ach...

                        Comment

                        • robox
                          = kapslarz =
                          • 11-2002
                          • 8188

                          skandal napisał(a)
                          Ja ostatnio (od maja?) katuje wkółko płytki KSU-prawie nie wychodzą z odtwarzacza, wszystkie po kolei-i aż czasm się łezka w oku zakręci na wspomnienia...
                          Najlepiej sie wybrać na ich występ i posłuchać ich na żywo, ostatnio dużo koncertują

                          Comment

                          • maryhh
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 1895

                            slavoy napisał(a)
                            Kocham AC/DC!
                            Ciekawa pozycja ma się niebawem ukazać (ciekawa, jeśli ktoś lubi popisy wokalne Chrisa Barnesa).
                            A mianowicie zespół Sex Feet Under nagrał w hołdzie AC/DC płytę "Graveyard Classics II". Jest to deathmetalowa wersja znanej i lubianej płyty "Back In Black"

                            próbkę można posłuchać na stronie zespołu. Oto link: http://www.sfu420.com/
                            Wspieraj swój Browar! I Ty możesz zostać PREMIEREM!
                            "do ciężkiej pracy jestem za lekki,
                            do lekkiej pracy jestem za ciężki"

                            Comment

                            • skandal
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 1439

                              Siczka na żywo jest extra niestety na północy kraju nie grają tak często, ale kilka razy byłem na ich gigu i za każdym razem główka ciut bolała na drugi dzień, tak dobrze wchodziły płyny-ale zawsze warto

                              Comment

                              • abernacka
                                Senior
                                • 12-2003
                                • 10837

                                Wczoraj wieczorem otrzymałem malutką paczuszkę prosto z UK. W niej...(uwaga!!!)...nowy Helmet -"Size Matters" (niewiem, co jest grane, ale premiera płytowa jest zaplanowana dopiero na drugą połowę października .) Sam krążek nie powalił mnie na kolana, grają dalej solidnego H/C ale bez takiej energii, jaką można było usłyszeć na płycie np. "Born Annoying". Dodam tylko, że Hamiltonowi pomagali w nagraniu płyty muzycy z takich grup jak: Antrax, White Zombie oraz Nine Ich Nails (podobno już nowa płyta jest w ostrym przygotowaniu!!!). Bonusem do tej płytki był dołączony bootleg koncertu z Hulstfred z 1997r. Dla mnie rewelacja. Jakość nagrania naprawdę przednia a co do muzyki brak mi słów. Piękny hard core !!!


                                Ps. A jak wam się podoba nowy Danzig? Ostatnio nic tak mi nie przypadło do gustu jak właśnie nowy krążek Glenna.
                                Last edited by abernacka; 08-09-2004, 08:17.
                                Piwna turystyka według abernackiego

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎