Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iommi
    Senior
    • 07-2003
    • 1522

    BRATY z RAKEMNA "fusy precz!!!". Rozwaliła mnie ta płytka w ostatnich dniach - rewelacyjne żywiołowe granie, coś dla miłośników Pogodno. Nie tylko dlatego, że środki wyrazu są podobne, ale też dlatego że płytę wydał label Sony Music Hajle Silesia, którym trzęsą właśnie chłopaki z tej kapeli.
    *****************************

    Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

    *****************************

    Comment

    • iommi
      Senior
      • 07-2003
      • 1522

      Do listy wartych wysłuchania dodaję Gordona Haskella " The lady wants to know". To niemal 70-letni jazzowo-bluesowy knajpiany nudziarz z papierosem i szklaneczką whisky w łapie - lekko zachrypnięty głos, muzyka kotleciarska niemal, ale przy piątym kawałku człowiek zaczyna ją zauważać. Haskell potrafi zrobić dobry klimat do najnudniejszego spotkania (o kurde) we dwoje. Polecam!
      *****************************

      Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

      *****************************

      Comment

      • Pinio74
        Senior
        • 10-2003
        • 3881

        Wczoraj słyszałem przeróbkę piosenki "Biały miś" (klasyk) w wykonaniu zespołu Tymon i Transistors (kolejne muzyczne wcielenie Tymona Tymańskiego) ze ścieżki dźwiękowej do filmu "Wesele". Fajna melancholijno-psychodeliczna wersja. Ciekawe jak reszta płyty.
        BIRRARE HUMANUM EST

        Comment

        • adam16
          Senior
          • 02-2001
          • 9865

          W katowickim Auchanie są płytki Depeche Mode, Kate Busch, Deep Purple, Dawida Bowie, Mobyego i jeszcze jakieś po 19,90zł. Ludzie się rzucili na nie bo to niezła okazja. Ja kupiłem Depeche Mode.
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10837

            Może do zabrzmi jak mała dywersja, ale ostatnio przypadł mi do gustu utwór "Jej Czarne Oczy" zespołu Ivan i Delfin. Wybornie się tego słucha, szczególnie jak się jest po nastu piwkach!
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • YouPeter
              Senior
              • 05-2004
              • 2379

              [QUOTE]Wujcio_Shaggy napisał(a)
              [B]W Warszawie jest sklep pt. "Traffic" i tamże jest dostępna. Słyszałem, że jest też w Empiku... Kosztuje 78 PLN


              W Empiku w Krakowie na Rynku Głównym po 29,99 (to o 1 grosz mniej niż piraci )
              Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

              Comment

              • robox
                = kapslarz =
                • 11-2002
                • 8188

                Polecam nową płytkę Bjork " Medulla", świetnie się jej słucha

                Comment

                • iommi
                  Senior
                  • 07-2003
                  • 1522

                  Sony Polska wydało debiut brytyjczyków z zespołu Hope of the States "The lost riots". Moim zdaniem płytka genialna, udane połączenie typowo angielskiego wokalu (nieco mientki taki ) z gitarowymi wariacjami nieprzystającymi do tego, co dzieje się teraz na Wyspach. Do tego delikatne smyczki i smakowita różnorodność brzmieniowa - od ściany dźwięku do spokojnego, nieco smutnego grania, takiego (prawie) akustycznego...
                  *****************************

                  Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                  *****************************

                  Comment

                  • Wujcio_Shaggy
                    Senior
                    • 01-2004
                    • 4628

                    YouPeter napisał(a)
                    W Empiku w Krakowie na Rynku Głównym po 29,99 (to o 1 grosz mniej niż piraci )
                    Nowy Megadeth za 30 złotych???
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                    @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23799

                      czyżby wreszcie ktoś poszedł po rozum do głowy i oferował sensowne ceny? w tym wypadku cena za nowego Kazika wydaje się bardzo wygórowana
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • slavoy
                        Senior
                        • 10-2001
                        • 5052

                        W porywie fantazji, w piątek nabyłem drogą kupna dwie płyty:
                        1. Kukiz i Piersi - Płyta Piracka. Piersi wracają w wielkim stylu! Po smętach z Borysewiczem przez chwilę pomyślałem, że Kukiza mozna już spokojnie spisać na straty. Na szczęście jest odwrotnie - szybko, dosadnie i inteligentnie. Pojechał po wszystkich, Borysewicza nie pomijając
                        Płyta, jak na "pirata" przystało, kosztuje niedużo, bo nicałe 20zł i jest upchana do granic możliwości bonusami z poprzednich płyt (16 dodatkowych kawałków!)
                        2. Ptaky - Ptaky. Mam cholernie mieszane uczucia. Muzycznie jest jak najbardziej OK - stosunkowo szybko, ciężko, dużo podkreślonego basu, gitarowe rzeźby i dużo zwrotów. Natomiast gościa, który tam śpiewa, zatrudniłbym co najwyżej chórze. To coś jakby w Kornie zaczął spiewać Jon Bon Jovi. Do tego same teksty również nie są zbyt wyszukane, a miejscami wręcz głupawe. Płyta chyba wyladuje na Allegro. Za to chetnie dorwałbym wersję instrumentalną.
                        (3). Cradle Of Filth - Nymphetamine. Nowa płyta kredek. Już miałem kupić, ale ponad 60zł to jednak nie mało. A lubię tych świrów.
                        Dick Laurent is dead.

                        Comment

                        • fteo
                          Senior
                          • 05-2003
                          • 1139

                          slavoy napisał(a)
                          W porywie fantazji, w piątek nabyłem drogą kupna dwie płyty:
                          1. Kukiz i Piersi - Płyta Piracka. Piersi wracają w wielkim stylu! Po smętach z Borysewiczem przez chwilę pomyślałem, że Kukiza mozna już spokojnie spisać na straty. Na szczęście jest odwrotnie - szybko, dosadnie i inteligentnie. Pojechał po wszystkich, Borysewicza nie pomijając
                          Płyta, jak na "pirata" przystało, kosztuje niedużo, bo nicałe 20zł i jest upchana do granic możliwości bonusami z poprzednich płyt (16 dodatkowych kawałków!)
                          Z tego, co słyszałam, ta płyta jako oryginalna miała tyle kosztować.
                          http://lotnictwo.net.pl/
                          http://www.flightradar24.com/
                          http://www.airshow.sp.mil.pl/

                          Comment

                          • iron
                            Senior
                            • 08-2002
                            • 6703

                            No bo to jest płyta orginalna Kukiz i Piersi pt. "Piracka Płyta"
                            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                            Rock, Honor, Ojczyzna

                            Comment

                            • abernacka
                              Senior
                              • 12-2003
                              • 10837

                              Od wczoraj jestem zafascynowany utworem "Enigma" Amandny Lear. Dla Niewtajemniczonych odsyłam, do telewizornii. W blokach reklamowych proszę wyszukać reklamy Kinder Bueno. Rewelacyjne połączenie elektryzującego kobiecego głosu z Disco z lat '80.
                              Ps. Już wiem, w jakich klimatach muzycznych spędzę ten weekend.
                              Piwna turystyka według abernackiego

                              Comment

                              • fteo
                                Senior
                                • 05-2003
                                • 1139

                                abernacka napisał(a)
                                Od wczoraj jestem zafascynowany utworem "Enigma" Amandny Lear. Dla Niewtajemniczonych odsyłam, do telewizornii. W blokach reklamowych proszę wyszukać reklamy Kinder Bueno. Rewelacyjne połączenie elektryzującego kobiecego głosu z Disco z lat '80.
                                Ps. Już wiem, w jakich klimatach muzycznych spędzę ten weekend.
                                Give a bit of hm to me,
                                and I'll give a bit of hm to you.
                                Give a bit of hm to me,
                                and I'll give a bit of hm to you.
                                And your eyes like a laser,
                                every time cut me deeper.
                                Give a bit of hm to me,(you're a mystery)
                                and I'll give a bit of hm to you. (it's so confusing)
                                Give a bit of hm to me,(you're a mystery)
                                and I'll give a bit of hm to you. (it's so confusing)
                                For me, you are an enigma,
                                For me, you really are a mystery...
                                A mystery (a mystery)
                                For you, I break all the rules
                                And for you, I'll go to the moon,
                                'Cos you're the one
                                There's no one else.
                                There's no one else.
                                Chorus
                                Are you devil or angel?
                                Are you question or answer?
                                Are you real, or am I dreaming?
                                http://lotnictwo.net.pl/
                                http://www.flightradar24.com/
                                http://www.airshow.sp.mil.pl/

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎