Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • peter007
    Senior
    • 06-2004
    • 2820

    Nowy album Ramsteina jest warty przesłuchania przy piwku lub w innych sutuacjach.
    Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      peter007 napisał(a)
      Nowy album Ramsteina jest warty przesłuchania przy piwku lub w innych sutuacjach.
      Jeżeli płyta "Reise, reise" jest taka dobra jak kawałek "Amerika", to naprawdę warto się w nią wsłuchać

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10837

        Dzięki mojemu znajomemu zawdzięczam bardzo udany wieczór w klimatach industrial'nych. Przechwyciłem od niego dwie znakomite płyty wielkich klasyków tego gatunku. A konkretnie. MINISTRY -"Houses Of The Mole". Al Jourgensen powrócił wielkiej formie. Szczerze powiedziawszy już dawno postawiłem na nim krzyżyk. Stylistycznie płyta jest bardzo zbliżona do płyt "Psalm 69" oraz "The Mind Is A Terrible Thing To Taste". Dla mnie pozycja obowiązkowa na najbliższy min. tydzień. Drugą płyta jest "Acoustic in Chicago" kapeli NINE INCH NAILS. Płyta dla mnie okazała się dla mnie wielką niespodzianką pod względem muzycznym. Zero sampli tylko same gitarki, pianino i charakterystyczny wokal Trent'a Reznora. Oby było więcej takich koncertów!!
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • peter007
          Senior
          • 06-2004
          • 2820

          robox napisał(a)
          Jeżeli płyta "Reise, reise" jest taka dobra jak kawałek "Amerika", to naprawdę warto się w nią wsłuchać
          Cała płyta może nie jest rewelacyjna (bo chyba nie ma na świecie takiej płyty, na której byłyby wszystkie kawałki "dla nas") ale warta przynajmniej jednokrotnego przesłuchania.
          Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

          Comment

          • robox
            = kapslarz =
            • 11-2002
            • 8188

            abernacka napisał(a)
            Drugą płyta jest "Acoustic in Chicago" kapeli NINE INCH NAILS. Płyta dla mnie okazała się dla mnie wielką niespodzianką pod względem muzycznym. Zero sampli tylko same gitarki, pianino i charakterystyczny wokal Trent'a Reznora. Oby było więcej takich koncertów!!
            Sam jestem ciekaw jak NIN poradzili sobie w koncercie akustycznym bez sampli ? To oficjalnie wydana płytka, czy jakiś bootleg?

            Comment

            • abernacka
              Senior
              • 12-2003
              • 10837

              robox napisał(a)
              Sam jestem ciekaw jak NIN poradzili sobie w koncercie akustycznym bez sampli ? To oficjalnie wydana płytka, czy jakiś bootleg?
              Jakbyś miał ochotę na tą płytkę to znasz mój nr. GG. Niestety niewiem czy to jest oficjalny album. Wiem tylko tyle, że wydał go Japoński fan club a sama jakość zapisu koncertu jest jak żyleta.
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • ZIOMEK2
                Gość
                • 09-2004
                • 2523

                Muzyka przy piwku

                ...RAMSTEIN-oczywiście! Ale nie codziennie,proponuję i polecam:
                JAREK NOHAVICA /prawie wszystko/ oraz "CZECHOMOR"/na folkowo/.

                Comment

                • ANDRO
                  Senior
                  • 10-2001
                  • 640

                  Odp: Muzyka przy piwku

                  ZIOMEK2 napisał(a)
                  ..
                  JAREK NOHAVICA /prawie wszystko/ oraz "CZECHOMOR"/na folkowo/.
                  Jaromira Nohavicę poznałem dzięki audycji "Pół perfekcyjnej płyty" w trójce. Akurat wtedy było to pół płyty "Divne Stoleti" i prowadził to Marek Niedźwiecki.
                  Muzyka naprawdę urzekająca. Byłem w lekkim szoku i zacząłem szukać więcej. Oczywiście znalazłem i polecam do browara z całego serca.
                  Takie utwory jak "Sarajevo" czy "Kiedy już se sekne" to są naprawdę piękne rzeczy...
                  Andro z wyspy jednej takiej.
                  http://www.bahama.uznam.net.pl/

                  Comment

                  • robox
                    = kapslarz =
                    • 11-2002
                    • 8188

                    slavoy napisał(a)
                    W porywie fantazji, w piątek nabyłem drogą kupna dwie płyty:
                    1. Kukiz i Piersi - Płyta Piracka. Piersi wracają w wielkim stylu! Po smętach z Borysewiczem przez chwilę pomyślałem, że Kukiza mozna już spokojnie spisać na straty. Na szczęście jest odwrotnie - szybko, dosadnie i inteligentnie. Pojechał po wszystkich, Borysewicza nie pomijając
                    Świetna jest cała płytka + bonusy, dawno już Piersi nie nagrały tak dobrego albumu. A swoją drogą, nikogo tam nie oszczędzają .

                    Comment

                    • iommi
                      Senior
                      • 07-2003
                      • 1522

                      Pogodno "Pielgrzymka psów". Fantastyczna rzecz, chyba najciekawsza i najbardziej różnorodna płyta w dorobku zespołu. Jest kilka niespodzianek - dużo śpiewa tu wokalistka z Tarnowskich Gór Ania Brachaczek, są niewiarygodnie wprost gęste dęciaki tworzące niemal swingowy klimat w niektórych kompozycjach. Do tego tradycyjnie niesamowite teksty i kosmiczne wprost wokale np. w "Hau" i "Komunie".
                      Jeden minus - premiera płyty dopiero 19 listopada, ale już polecam bo z mojego odtwarzacza nowe Pogodno nie wychodzi od soboty.
                      *****************************

                      Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                      *****************************

                      Comment

                      • abernacka
                        Senior
                        • 12-2003
                        • 10837

                        Dzisiaj od samego rano napastuje bottlegi Sisters Of Mercy z początku lat osiemdziesiątych. Po mimo upływu tylu lat głos Eldricha nadal elektryzuje a muzyka porywa! Niestety o najnowszej płycie ( z przed dwóch lat) nie mogę nic takiego napisać. Wielka szkoda że mistrz tak nisko upadł !
                        Piwna turystyka według abernackiego

                        Comment

                        • kalifat
                          Senior
                          • 10-2004
                          • 1168

                          A czy gdzieś w sieci można znaleźć jakieś mp3 z nowej płytki Piersi. Jakoś mi tęskno za starymi dobrymi Pierśmi , a zupełnie nie mam czasu wyrwać się na miasto po CD-ka.
                          Chetnie bym sobie coś posłuchał i ... poszalał (skoro to taki dobry materiał).
                          bla bla bla

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            kalifat napisał(a)
                            Jakoś mi tęskno za starymi dobrymi Pierśmi
                            jak starymi?
                            dla mnie stare Piersi to z takimi przebojami i hitami jak "MO", "Kujawiak" czy "Będę traktorzystą"
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • kalifat
                              Senior
                              • 10-2004
                              • 1168

                              becik napisał(a)
                              jak starymi?
                              dla mnie stare Piersi to z takimi przebojami i hitami jak "MO", "Kujawiak" czy "Będę traktorzystą"
                              Ot właśnie to o taki okres dziejowy mi chodziło. "Kujawiak", "Ajron Men", "Nie jestem cham" czy "Rodzina słowem silna" czyli skoczne kawałki z dobrym, wesołym tekstem.

                              Na pewno nie w stylu superprzeboju
                              "...
                              Ona miała na imię Mariola.
                              Poznałem ją nad Bałtyku brzegiem .."
                              bla bla bla

                              Comment

                              • Renegat
                                Senior
                                • 07-2003
                                • 134

                                Odp: Odp: Muzyka przy piwku

                                ANDRO napisał(a)
                                Jaromira Nohavicę poznałem dzięki audycji "Pół perfekcyjnej płyty" w trójce. Akurat wtedy było to pół płyty "Divne Stoleti" i prowadził to Marek Niedźwiecki.
                                Muzyka naprawdę urzekająca. Byłem w lekkim szoku i zacząłem szukać więcej. Oczywiście znalazłem i polecam do browara z całego serca.
                                Takie utwory jak "Sarajevo" czy "Kiedy już se sekne" to są naprawdę piękne rzeczy...
                                No, po prawdzie to jest w całokształcie sporo więcej smaczków i klimacików. Najostatniejszym z takich smaczków są "Milionerzy" (wersja polska) z płyty "Babylon". Jarek już od pewnego czasu odgrażał się, że w końcu nagra co najmniej jedną piosenkę po polsku, i wyszło mu MSZ rewelacyjnie.

                                A z podobnej beczki - dobrze się także sączy piwko słuchjąc Karela Plihala.

                                Slainté!
                                Rene
                                Ceterum censeo Heinekenam esse delendam.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎