Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • maryhh
    Senior
    • 02-2001
    • 1895

    wczoraj sięgnąłem po płytę a Perfect Circle eMOTIVe. znajdują się na niej covery różnych znanych i mniej znanych wykonawców, do ciekawszych należy zaliczyć Imagine Imagine John'a Lennon'a.

    dopiero raz przesłuchałem ale płyta powala! jest klimat, jest momentami ostro i mrocznie
    Wspieraj swój Browar! I Ty możesz zostać PREMIEREM!
    "do ciężkiej pracy jestem za lekki,
    do lekkiej pracy jestem za ciężki"

    Comment

    • iommi
      Senior
      • 07-2003
      • 1522

      Apteka "Psychedelic underground", czyli rzeczy znane z kasety "Urojone całe miasta". Kupiłem dziś za 32 zł - wydanie dramatycznie skromne, ale zawartość nie straciła ani grama ze swojej świeżości. Jako bonus trzy piosenki z "Narkotyków" - "Wiesz", "Jezuuu..." i "Dziewczyny". Rewelacja dla miłośników sceny trójmiejskiej początku pięknych lat 90-tych.
      Last edited by iommi; 02-11-2004, 17:45.
      *****************************

      Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

      *****************************

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        iommi napisał(a)
        Apteka "Psychedelic underground", czyli rzeczy znane z kasety "Urojone całe miasta". Kupiłem dziś za 32 zł - wydanie dramatycznie skromne, ale zawartość nie straciła ani grama ze swojej świeżości. Jako bonus trzy piosenki z "Narkotyków" - "Wiesz", "Jezuuu..." i "Dziewczyny". Rewelacja dla miłośników sceny trójmiejskiej początku pięknych lat 90-tych.
        Jakiś czas temu na lokalnej wrocławskiej "trójce" widziałem wywiad z Kodymem, który przeniósł się z Trójmiasta do Wrocławia, chyba dalej tworzy muzykę pod nazwą Apteka i występuje regularnie w jakimś klubie muzycznym (nazwę już zapomniałem).

        Comment

        • ANDRO
          Senior
          • 10-2001
          • 640

          Dziś calutki dzionek przy płytce Dezertera "Decydujące Starcie".
          A piwko dopiero teraz. Chyba to na osobny temat - "piwko po muzyce"
          A przy okazji - czy ktoś już przesłuchał w całości nową płytę Dezertera "Nielegalny zabójca czasu"?
          Andro z wyspy jednej takiej.
          http://www.bahama.uznam.net.pl/

          Comment

          • robox
            = kapslarz =
            • 11-2002
            • 8188

            W telewizji widziałem nowy kawałek U2 "Vertigo", zwiastujący chyba nową płytę. Całkiem fajny utworek.

            Comment

            • iommi
              Senior
              • 07-2003
              • 1522

              Alter Bridge "One day remains", czyli padła formacja Creed w nowych okolicznościach przyrody. Nieco ciężej niż wcześniej, wciąż z nutką przebojowości w tle i wciąż bez odstawiania kaszany. Dla tych, którzy lubią amerykański rockowy spleen z wokalem podchodzący (momentami) pod Cornella...
              Last edited by iommi; 07-11-2004, 14:14.
              *****************************

              Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

              *****************************

              Comment

              • slavoy
                Senior
                • 10-2001
                • 5052

                Mi zawsze wokal Creed'a bardziej kolarzył się bardziej z Vedderem, niż Cornellem, a muzyka z Dżemem Babci Pearl.
                Creed jest dla mnie przez to wtórny i do tego okrutnie komercyjny.
                Ale ostrzejszego wydania chętnie posłucham, coby mieć pogląd.
                Dick Laurent is dead.

                Comment

                • peter007
                  Senior
                  • 06-2004
                  • 2820

                  Czy ktoś z forumowiczów wybiera się może do katowickiego spodka na koncert Rammsteina (1 XII 2004r.)?
                  Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                  Comment

                  • adam16
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 9865

                    peter007 napisał(a)
                    Czy ktoś z forumowiczów wybiera się może do katowickiego spodka na koncert Rammsteina (1 XII 2004r.)?
                    Wieść gminna niesie, że biletów już nie ma.
                    Browar Hajduki.
                    adam16@browar.biz
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                    Comment

                    • adam16
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 9865

                      A co do muzyki, ciekawie teraz gra na radiowej Trójce Kaczkowski, kawałki z płyty "Mini Max PL 2".
                      Browar Hajduki.
                      adam16@browar.biz
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                      Comment

                      • arcy
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 7538

                        Dostałem dziś od Metal Mind taką o to wiadomość:

                        29 listopada na rynku pojawi się 22-płytowy box, będący pierwszym tak kompleksowym i obszernym przedsięwzięciem w historii fonografii polskiego rocka!!! Box obejmuje wszystkie katalogowe płyty SBB... i nie tylko:
                        1974 SBB
                        1975 Nowy horyzont
                        1975 Pamięć
                        1977 Ze słowem biegnę do Ciebie
                        1977 Wołanie o brzęk szkła
                        1977 Jerzyk
                        1977 Follow My Dream
                        1977 Amiga Album
                        1978 Welcome
                        1980 Memento z banalnym tryptykiem
                        1993 Live 1993
                        1994 Live In America ?94
                        1999 Absolutely Live ?98
                        1999 W filharmonii: akt 1
                        1999 W filharmonii: akt 2
                        2000 Goodbye / The Golden Harp
                        2001 Karlstad ? Live ?75
                        2001 Budai Ifjusagi Park ? Live ?77
                        2002 Nastroje
                        2004 Göttingen, Alte Ziegelei ?77
                        Sikorki (nagrania niepublikowane)*
                        Wicher w polu dmie (nagrania niepublikowane)*
                        Wszystkie płyty zremasterowane i wzbogacone o ponad 60 bonusów
                        *Płyty dostępne wyłącznie w tym boxie!

                        Cena - 524 zł

                        Comment

                        • adam16
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 9865

                          Bodaj za miesiąc ma się pojawić podobny box zawierający wszyskie płyty Grzegorza Ciechowskiego, z czasów jego twórczości solowej jak i Republiki.
                          Browar Hajduki.
                          adam16@browar.biz
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                          Comment

                          • iommi
                            Senior
                            • 07-2003
                            • 1522

                            arcy napisał(a)
                            29 listopada na rynku pojawi się 22-płytowy box, będący pierwszym tak kompleksowym i obszernym przedsięwzięciem w historii fonografii polskiego rocka!!! Box obejmuje wszystkie katalogowe płyty SBB (...)

                            Cena - 524 zł
                            Dziubiński Tomasz (szef MM) kombinuje jak się da... Fajnie, że takie rzeczy się pojawiają, fajnie że pierwsze SBB (rewelacyjna rzecz swoją drogą, mam na winylu podobnie jak siedem innych wymienionych) będzie wreszcie na CD. Szkoda, że tylko w boxie z chałturami pokroju "Karlstad", czy koncertami amerykańskimi. W sumie można było jeszcze dorzucić kilka (z lekko licząc kilkunastu) występów Skrzeka w śląskim Planetarium, a jako bonusa dorzucić płytę nagraną w Ostrawie i wywidnować cenę do tysiąca złotych za komplet. Tylko dla kogo to wszystko???
                            *****************************

                            Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                            *****************************

                            Comment

                            • arcy
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 7538

                              Ja też mam co trzeba na vinylach, więc po boxa nie pobiegnę. Ale doceniam fakt, że chcą jeszcze wydawać SBB. Ma być ponoć tylko 1000, ręcznie numerowanych egzemplarzy. Jak widać, nawet wydawca średnio wierzy w sukces.

                              A na to, co w branży mówią o Dziubińskim, trzeba by drugiego boxa.
                              Last edited by arcy; 08-11-2004, 19:46.

                              Comment

                              • kalifat
                                Senior
                                • 10-2004
                                • 1168

                                arcy napisał(a)
                                Ma być ponoć tylko 1000, ręcznie numerowanych egzemplarzy. Jak widać, nawet wydawca średnio wierzy w sukces.
                                Właściwie to po co takie wydanie!!! Chyba tylko dla rozgłosu.
                                Oczywiście, że za 5 setek mało kto będzie chciał kupić tego boxa. Tym bardziej, że ma być ich AŻ 100. No to wyobraźcie sobie, że w Warszawie są np. 73 sztuki, w Krakowie 65, a w Gdańsku 81.
                                Nawet najwięksi fanatycy i kasiarze będą mieli problemy ze znalezieniem tego.
                                Tak sobie myślę, że głównie ten box będzie reklamą dla MM, a większość z nich rozejdzie się jako ... prezenty: dla muzyków, fundacji, właścicieli studiów nagraniowych etc.

                                A na to, co w branży mówią o Dziubińskim, trzeba by drugiego boxa.
                                A co - kończy się
                                bla bla bla

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎