Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kiszot
    Senior
    • 08-2001
    • 8081

    abernacka napisał(a)
    Tym razem na tapecie jest znakomity duet Fred Standard and William Kox czyli DR.HACKENBUSH!!
    Kurde.Byli nieźli.
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      Sekundkie, mowa o Hackenbush, czy Huckenbush?

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10838

        żąleną napisał(a)
        Sekundkie, mowa o Hackenbush, czy Huckenbush?
        Szanowny Żą mowa o DR.Hackenbush. Strona oficjalna tego znakomitego zespołu znajduje się na tej stronie: http://dhost.info/moosh/


        Krzysiu napisał(a)
        Nie wqurzaj mnie . Potrzebuje komplet nagrań + teksty.
        (...)
        Krzysiu nie denerwuj się. Proszę wejdź na tą stronę ( http://magszyna.webpark.pl/kasetyd.htm ) a znajdziesz to, czego tak mocno szukasz. Na tej stronie znajduje się kilka tysięcy płyt polskiej sceny niezależnej.
        Last edited by abernacka; 12-12-2004, 15:21.
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          Hm... Gdzieś przeczytałem, że ci to akurat Huckenbush.

          Ale nieważne. Do dziś pamiętam, jak ojciec wszedł do pokoju, gdy akurat z magnetofonu leciało 'o k... mać, jak zap.... czas'.

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10838

            16 grudnia o 21,15 Polskie Radio Bis będzie transmitowało z Londynu niezwykłe wydarzenie muzyczne tego roku, wielki koncert "wspominkowy" poświęcony wielkiej legendzie. Mowa o John Peel'u który wypromował dziesiątki zespołów m.in. Sisters of Mercy, The CLash, Joy Division.
            Na cześć wielkiego mistrza zagrają m.in. Pj Harvey, Bell & Sebastian, Wedding Present a po koncercie jest zaplanowany blok setów przygotowanych przez m.in. Underworld, Coldcut oraz Digital Mystikz. Całość ma się zakończyć o 2 w nocy.
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • kalifat
              Senior
              • 10-2004
              • 1168

              abernacka napisał(a)
              Szanowny Żą mowa o DR.Hackenbush. Strona oficjalna tego znakomitego zespołu znajduje się na tej stronie: http://dhost.info/moosh/

              Cosik ta strona za dobrze nie działa


              Proszę wejdź na tą stronę ( http://magszyna.webpark.pl/kasetyd.htm ) a znajdziesz to, czego tak mocno szukasz. Na tej stronie znajduje się kilka tysięcy płyt polskiej sceny niezależnej.
              No piknie, widzę, że nawet znalazły się tam moje ulubione BRUNO WĄTPLIWY, DETONATOR BN, TILT i TUBULCY BETONU
              bla bla bla

              Comment

              • peter007
                Senior
                • 06-2004
                • 2820

                W lato będzie okazja uczestniczyć w największym wydarzeniu muzycznym w Polsce przyszłego roku. Mowa tu o koncercie U2.
                Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                Comment

                • robox
                  = kapslarz =
                  • 11-2002
                  • 8188

                  peter007 napisał(a)
                  W lato będzie okazja uczestniczyć w największym wydarzeniu muzycznym w Polsce przyszłego roku. Mowa tu o koncercie U2.
                  Jeśli dojdzie do koncertu (cały czas trwają rozmowy gdzie i kiedy), to bezsprzecznie będzie to największe wydarzenie muzyczne roku 2005.

                  Comment

                  • arcy
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 7538

                    Był pomysł zorganizowania koncertu w Gdańskun z okazji jubileuszu 25 - lecia Solidarności. Jednak U2 zażyczyło sobie 2 mln euro i pomysł raczej upadł. Większe są szanse na Chorzów - zaplanowano już koncert w Pradze i przewiezienie sprzętu na Śląsk będzie znacznie tańsze niż ściąganie go nad morze.

                    Jest natomiast możliwość że do Gdańska pojedzie Bono - żeby spotkać się z Lechem Wałęsą.

                    Zainteresowanych odsyłam do artykułu

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10838

                      Wczoraj wieczorem zafundowałem sobie 'muzyczną podróż sentymentalną' w moje dzieciństwo. Rozpocząłem od punka( m.in. Dirt, Ambush, Crass) następnie na chwilkę zatrzymałem się przy Noise ( m.in. Killdozer, Tad) a potem już był same perełki H/C (m.in. Black Flag, Minor Threat), ale najbardziej urzekła mnie MANO NEGRA - wielka legenda Francuskiej muzyki niezależnej. Cudownie się ich słucha, jeden z niewielu zespołów, który umiejętnie umiał połączyć kilka gatunków muzycznych na jednej płycie (Ska, Punk, Hip-Hop, Ragga). W szczególności urzekł mnie koncert z Kawasaki z 1991 roku "In The Hell Of Pachinko". Chyba będę musiał jakąś prywatkę zorganizować w tych klimatach.
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • iron
                        Senior
                        • 08-2002
                        • 6703

                        abernacka napisał(a)
                        (...)), ale najbardziej urzekła mnie MANO NEGRA - wielka legenda Francuskiej muzyki niezależnej. (...). Chyba będę musiał jakąś prywatkę zorganizować w tych klimatach.
                        Chyba legenda francuskiej muzyki niezależnej - FCJP

                        A na tą prywatkę to już pewnie się cieszą sąsiedzi
                        Last edited by iron; 16-12-2004, 09:18.
                        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                        Rock, Honor, Ojczyzna

                        Comment

                        • cyborg_marcel
                          Senior
                          • 03-2003
                          • 3467

                          ja lubię sobie posłuchać Manu Chao, ale czasami mam przesyt w związku z falowymi fascynacjami stacji radiowych na punkcie jego dokonań zespołowych i solowych, więc żadnych nagrań nie posiadam, ale
                          abernacka> posiadam wiele muzyki z Żabolandii i jestem pewna, że część nagrań z pewnością przypadłaby Ci do gustu
                          Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                          Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                          Comment

                          • abernacka
                            Senior
                            • 12-2003
                            • 10838

                            cyborg_marcel napisał(a)
                            (...)
                            abernacka> posiadam wiele muzyki z Żabolandii i jestem pewna, że część nagrań z pewnością przypadłaby Ci do gustu
                            Z wielką przyjemnością posłuchałbym sobie czegoś nowego ( w szczególności francuskiego ska). Nie licząc Mano Negry, Les Ejectes, Mylene Farmer, Nomades&Skaetera, Les Negresses Vertes, Noir Desir i Skarface nic nie słyszałem .
                            Last edited by abernacka; 16-12-2004, 09:48.
                            Piwna turystyka według abernackiego

                            Comment

                            • cyborg_marcel
                              Senior
                              • 03-2003
                              • 3467

                              co wszyscy faceci widzą w Mylene Farmer? poza ciałem i okładkami płyt, oczywiście! ja jestem w stanie tylko dwóch jej piosenek posłuchać, a już jej pupilki Alysee =

                              Louise Attack - miła rzecz, Wheel mógłby Ci się spodobać, jeśli lubisz tripy to na pewno Les Elles, do piwka nadaje się w tle Dolly
                              jeśli lubisz specyficzną muzykę polecam też Ruda Salska

                              mam wymieniać dalej?
                              Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                              Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                              Comment

                              • abernacka
                                Senior
                                • 12-2003
                                • 10838

                                cyborg_marcel napisał(a)

                                mam wymieniać dalej?
                                Proszę bardzo! Coś wspomniałaś o Trip Hop'ie! Taka muzykę chłonę jak sucha gąbka!
                                Piwna turystyka według abernackiego

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎