Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mluk
    Senior
    • 01-2005
    • 778

    Ps. Następnym razem proszę ciebie jak chcesz coś krytykować to w głąb się w temat a nie połebkach oceniaj cały gatunek!
    Od krytycyzmu dalekim... Wyrażam jedynie swoje zdanie, które w żaden sposób nie odnosi się do jakości tego rodzaju muzyki, a jedynie podkreśla mój stosunek do niej.

    pozdrawiam
    "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

    Comment

    • cyborg_marcel
      Senior
      • 03-2003
      • 3467

      tak, Zion Train, to nawet wrednemu i wybrednemu cyborgowi się podoba
      Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

      Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10837

        Zauważyłem, że coraz więcej osób zainteresowało się twórczością Elend

        Już jakiś czas temu otrzymałem najnowszy (jak do tej pory, podobno lada dzień na światło dzienne ma wyjść najnowszy album) krążek Elend -"Suwar The Dead". Zespół dalej konsekwentnie podąża tą samą drogą (aczkolwiek z płyty na płytę ich twórczość staje się bardziej dojrzała). Od pierwszych taktów tej płyty słuchacz jest narażony na niepokojąco dobrą muzykę. Nieziemskie dźwięki skrzypiec, bębnów okraszone piekielnie dobrym głosem a w tle tajemnicze chórki tworzą nieziemski klimat!
        Gorąco polecam!
        Last edited by abernacka; 07-01-2005, 15:59.
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • abernacka
          Senior
          • 12-2003
          • 10837

          Od kilku dni namiętnie piłuje płytę "Fillet Show" amerykańskiej grupy HUM. Chłopaki umiejętnie łączą 'Kalifornijską' radość z klimatami lękowo-neurotycznymi. Fenomenalny soniczny hardcore noise zbliżony do klimatów wczesnego Sonic Youth i gniewnymi klimatami June Of 44. Ta płyta naprawdę porusza!
          Attached Files
          Piwna turystyka według abernackiego

          Comment

          • iommi
            Senior
            • 07-2003
            • 1522

            VooVoo "Trójdźwięki". Dwupłytowy zapis koncertu w Trójce to pokaz geniuszu improwizacyjnego Waglewskiego i kolegów. Od dwóch dni wciąż męczę pierwszą płytkę z bardziej "konwencjonalnym" repertuarem Voo Voo (m.in."Ćma", "Głęboko w duszy", "Nim stanie się tak...").
            Na drugiej do zespołu dołączają m.in. Mamadou Diouf, zespół Ajłaga i chór z Kaliningradu. Na razie jednak nie mogę się nasłuchać tej pierwszej...
            Last edited by iommi; 07-01-2005, 17:24.
            *****************************

            Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

            *****************************

            Comment

            • lzkamil
              kierowca bombowca
              • 01-2003
              • 3611

              Pogoniarz napisał(a)
              Kurcze,ja testuję polski hip hop,wsłuchuję się w słowa i podoba mi się to.Na starość mi odbija czy cuś...?Coraz bardziej mi wchodzi ,nie wszystko rzecz jasna.Hm...
              Zupelnie nie siedzialem w tych klimatach ale obiecalem kumplowi z Bristolu ze mu przywioze jakis polski hip hop, kupilem jedna plytke (Vienio i Pele, Autentyk 2), przesluchalem wczoraj przy piwku i... rzeczywiscie dobrze wchodzi
              Lepszy jabol pod okapem
              niż GŻ, CP i KP !


              Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

              Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

              Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

              Comment

              • abernacka
                Senior
                • 12-2003
                • 10837

                lzkamil napisał(a)
                Zupelnie nie siedzialem w tych klimatach ale (...)
                Ja także do niedawna nie siedziałem w tych klimatach, dopiero jak przesłuchałem takich band'ów jak: "Afro kolektyw" czy "Abradab" zmieniłem radykalnie zdanie na temat polskiego hip-hop'u.
                Last edited by abernacka; 07-01-2005, 18:35.
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23799

                  po dość ciężkiej nocy do ładu doprowadził mnie dzisiaj Brad Mehldau - Largo (2002r.). Wcześniej podchodziłem z rezerwą do tego albumu, ale dziś - miód i poezja. Aha, na płycie też do odnalezienia jest Paranoid Android
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • robox
                    = kapslarz =
                    • 11-2002
                    • 8188

                    A ja okurzyłem pierwszą płytkę Moskwy- "Moskwa" (ta wydana na analogu), ma już kilkanaście lat a dalej jej się nieźle słucha

                    Comment

                    • belze
                      Senior
                      • 02-2004
                      • 301

                      Po dzisiejszym wypadzie, mówie Wam: nie ma to jak dobre piwko przy szantach!

                      ps. polecam pub "10 w skali beuforta" na grzybowskiej - tak dobrego grzańca jeszcze nie piłem.

                      Comment

                      • kiszot
                        Senior
                        • 08-2001
                        • 8081

                        Ja znalazłem dużo ciekawych analogów.Ale jednym z ciekawszych jest KSU "Pod prąd".To jest dopiero czad.
                        Last edited by kiszot; 09-01-2005, 02:09.
                        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                        So von Natur, Natur in alter Weise,
                        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          Dorwałem parę miesięcy temu płytkę KSU z największymi hiciorami i niewiele było imprez ostatnio, na których tego nie puszczałem.

                          Comment

                          • Grzywiasty
                            Member
                            • 10-2003
                            • 54

                            Zrobiłem sobie kiedyś składanke z polskimi kapelami śpiewającymi o piwie, byłe tam między innymi: Stress, Cela nr 3, Acapulco itp.
                            Wszystkich już nie pamiętam a kasetke położyłem widocznie na gąbce (pożyczyłem) i wiąkła niestety. A fajnie się przy niej siedziało, spożywało i śpiewało - chociaż w tej kwestii mój talent jest bardzo głęboko ukryty
                            A dzisiaj każda dobra muzyczka jest dobra do dobrego piwka
                            Nie ma nic gorszego niż ciepłe piwo, nawet oziębła Niemka.

                            Comment

                            • robox
                              = kapslarz =
                              • 11-2002
                              • 8188

                              kiszot napisał(a)
                              Ja znalazłem dużo ciekawych analogów.Ale jednym z ciekawszych jest KSU "Pod prąd".To jest dopiero czad.
                              Ja akurat mam oryginalne stare wydanie tej płytki na kasecie, przez firmę Polmark, opakowanie "mydelniczka"

                              Comment

                              • abernacka
                                Senior
                                • 12-2003
                                • 10837

                                Ta informacją spowoduję, że pewne ośrodki na Śląsku i Warszawie tej nocy na pewno nie zmrużą oczu !

                                Dosłownie od kilku chwil stałem się szczęśliwym posiadaczem dwu płytowego albumu ZUCO 103 -"One Down One Up" (premiera tego krążka odbyła się 14.VI.04). Grupa ta umiejętnie łączy ciepły jazowy kobiecy głosik z muzyczną mieszanką. Chłopcy i dziewczęta umiejętnie połączyli Soul, Jazz, Elektronikę, Trip-Hop plus odrobinę nuty Latino!
                                Kolejna pozycja na półeczce z napisem Pościelówa!
                                Attached Files
                                Last edited by abernacka; 11-01-2005, 11:25.
                                Piwna turystyka według abernackiego

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎