Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kiszot
    Senior
    • 08-2001
    • 8081

    A czy ktoś ma muzyczkę Kapeli ze wsi Warszawa? Ostatnio troche słuchałem.Ale chciałbym dorwac coś na stałe
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10837

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
      A czy ktoś ma muzyczkę Kapeli ze wsi Warszawa? Ostatnio troche słuchałem.Ale chciałbym dorwac coś na stałe

      No cóż chyba wiem kto ma !
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • kiszot
        Senior
        • 08-2001
        • 8081

        Kurde to ja już też wiem
        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
        So von Natur, Natur in alter Weise,
        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

        Comment

        • kiszot
          Senior
          • 08-2001
          • 8081

          A czy ten ktoś ma może jeszcze Ive Mendes?
          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
          So von Natur, Natur in alter Weise,
          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10837

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lzkamil
            Iron, narobiles mi apetytu... lubie takie klimaty, w koncu The Pogues czy powiedzmy Dropkick Murphys to jedne z moich ulubionych kapel. (...)
            A jak wam podoba się najnowsze (powiedzmy) koncertowe wydawnictwo the Pouges -"Streams of Whiskey" (koncert został zarejestrowany w 1991 roku). Wystarczy przesłuchać dwóch nagrań, powiedzmy "Summer in Siam" oraz "Yeah, Yeah, Yeah" a nogi same zaczynają tańczyć! Dla mnie hit tej zimy.
            Ps. Koncert ten jest również dostępny także na DVD (premiera przewidziana jest na 14.II. w Polsce).
            Attached Files
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • grzech
              Senior
              • 04-2001
              • 4592

              Powinno to pójść w temacie muzyka przy kaszce na mleku, ale niech tam.
              Można było boki zrywać, gdy puściłem dzieciakowi szwagra (1,5 roku) początek "IV" Led Zeppelin ("Black Dog" i "Rock And Roll"). Dzieciak wariował nawet po wyłączeniu muzyki.

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                Wczoraj dostałem w sprzedaży wysyłkowej GARDZIENICE
                zespół rekonstruujący muzykę i śpiew starożytnej Grecji od V w p.n.e. do II w n.e.
                Dla mnie jest to cos niesamowitego, nowego i fantastycznego.
                Attached Files
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • cyborg_marcel
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 3467

                  dzisiejsze popołudnie i wieczór upływają pod znakiem Tin Machine (Dzięki, Ark!) i Yanna Tiersena z Shannon Wright - tak spokojnego Tiersena jeszcze nie słyszałam... (Dzięki, Abernacka)
                  Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                  Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                  Comment

                  • robox
                    = kapslarz =
                    • 11-2002
                    • 8188

                    Ja z zakręconej muzy polecam Primusa, chyba najlepiej zacząć przygodę od płyty "Frizzle Fry" albo od "Sailing the Seas of Cheese". A bas Lesa Claypoola...to dla mnie ekstraklasa

                    Comment

                    • peter007
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 2820

                      A słyszał może ktoś kawałek Zdrowej Wody pt. Piwo'98? Jeśli nie to żałujcie. Numer wzięty z życia nie jednego forumowicza
                      Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                      Comment

                      • iron
                        Senior
                        • 08-2002
                        • 6703

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
                        Robiąc w piątek składankę na pewną sobotnią imprezę posłuchałem sobie paru rzeczy z mego skromnego zbioru. I znalazła się wśród nich piosenka otwierająca płytę " Nie bój się miłości" zespołu Zdrowa Woda.
                        Piosenkę tą postuluję zaliczyć w poczet zbioru oficjalnych hymnów Browar.biz (podobnie jak inna piosenkę w/w zespołu o tytule "Piwo" - czyli tą z tekstem - lubię kiedy się zieleni) a to ze względu na dość radykalny i profetyczny refren (cytuję w całości):
                        " Piwo jest dobre,
                        piwo pić trzeba,
                        kto pije piwo
                        pójdzie do nieba"
                        Drogi Peterze 007 - jak widzisz z zacytowanego postu (no cóż okazuje się że mojego ) piosenka Zdrowej Wody pt "Piwo" jest już jakiś czas znana forumowiczom, a zaryzykuję tezę, że jest znana od początku tego forum
                        "Piwo 98" to tylko nowa wersja utworu "Piwo"(bodajże z 1993 roku) tego zespołu z Ciechocinka.
                        Polecam Ci całą twórczość zespołu Zdrowa Woda - chyba jedynego współczesnego w pełni autentycznego blues-rockowego zespołu
                        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                        Rock, Honor, Ojczyzna

                        Comment

                        • iron
                          Senior
                          • 08-2002
                          • 6703

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
                          dzisiejsze popołudnie i wieczór upływają pod znakiem Tin Machine (Dzięki, Ark!) (...)

                          O Tin Machine - a która płyta, bo zdaje się David Bowie z kolegami (tak, tak to on) wydali ich przynajmniej dwie, o ile mnie moja staropierdzielowska pamięć nie myli. (chętnie sobie przerżnę przy okazji )

                          Primus, też ładna rzecz, zwłaszcza bas Lesa, no i nie od rzeczy na początek będzie płytka "Tales from the punchbowl" Dla ortodoksów-zboczeńców polecam poboczny projekt Lesa - Świętą makrelę

                          Lzkamilu - znalazłeś chwilkę na zaszczecenie swą Osobą koncertu Hayseed Dixie? Ciekawym okrutnie.
                          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                          Rock, Honor, Ojczyzna

                          Comment

                          • lzkamil
                            kierowca bombowca
                            • 01-2003
                            • 3611

                            Ironie, niestety wczoraj do pozna w robocie, jak dzis zreszta... nawet w pilke ostatnio grywam tylko raz w tygodniu zamiast 2 albo 3 jak kiedys... A szkoda, sprawdzilem i bilety byly jeszcze dzien przed
                            Na pocieszenie musze sobie posluchac Dropkick Murphys albo Cruachan. Znajac Twoje obycie pewnie cos z tego znasz. Dla niezorientowanych obie kapele sie inspiruja irlandzkim folkiem ale pierwsza gra punka a druga metal
                            Lepszy jabol pod okapem
                            niż GŻ, CP i KP !


                            Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                            Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                            Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                            Comment

                            • iron
                              Senior
                              • 08-2002
                              • 6703

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lzkamil
                              Ironie, niestety wczoraj do pozna w robocie, jak dzis zreszta... nawet w pilke ostatnio grywam tylko raz w tygodniu zamiast 2 albo 3 jak kiedys... A szkoda, sprawdzilem i bilety byly jeszcze dzien przed
                              Na pocieszenie musze sobie posluchac Dropkick Murphys albo Cruachan. Znajac Twoje obycie pewnie cos z tego znasz. Dla niezorientowanych obie kapele sie inspiruja irlandzkim folkiem ale pierwsza gra punka a druga metal
                              Szkoda, że nie będzie relacji z pierwszej ręki

                              A tych dwóch zespołów nie znam, ale już zleciłem nieparzystokopytnemu mały rekonesans
                              A co z twórczości Dropkick Murphys byś polecił - strasznie dużo tego wyskoczyło, na razie przezornie zaordynowałem kolekcję singli
                              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                              Rock, Honor, Ojczyzna

                              Comment

                              • abernacka
                                Senior
                                • 12-2003
                                • 10837

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
                                (...)
                                A co z twórczości Dropkick Murphys byś polecił - strasznie dużo tego wyskoczyło, na razie przezornie zaordynowałem kolekcję singli
                                Jeśli mogę się wypowiedzieć na ten temat to Dropkick Murphys umiejętnie łączy dwa style oj!/punk z elementami irlandzkiego folku. Dla mnie osobiście najlepszą płytą jest "The Gang's All Here" z 1999 roku.
                                Attached Files
                                Last edited by abernacka; 10-02-2005, 13:04.
                                Piwna turystyka według abernackiego

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎