Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • sredstvom
    replied
    Coby podtrzymac temat perkusistow - jego wysokosc, niestety juz niobecny, Docent.

    Leave a comment:


  • salvit
    replied
    perkusiści cd.

    A najbardziej szalonym perkusistą jest chyba ten

    Leave a comment:


  • DariuszSawicki
    replied
    Trochę przegapiłem ... dwa dni temu urodziny obchodził Neil Peart, zdecydowanie najlepszy rockowy perkusista na świecie.

    Od 6 minuty i 49 sekundy wali tak szybko w gary niczym jakiś robot
    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

    Leave a comment:


  • DariuszSawicki
    replied
    Dziś przy piwie chciałbym przypomnieć o pewnym wspaniałym bydgoskim zespole. Już dawno nie istnieje, ale nie wolno o nim zapomnieć...

    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

    Leave a comment:


  • KlossJ23
    replied
    Nawet jeżeli już było to warto przypomnieć, bo piosneczka skoczna, pobożna i do tego na temat:https://www.youtube.com/watch?v=XmdPKXqPGXE

    Leave a comment:


  • darekd
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
    Zestawienie Top 15: Rockowe i metalowe utwory o piciu piwa:

    http://www.antyradio.pl/Muzyka/Duper...ciu-piwa-16639
    Nawiązując nieco do tematu. W wideo produkcjach zespołu Red Fang piwo odgrywa kluczową rolę a i opakowanie nie marnują się:

    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

    Leave a comment:


  • robox
    replied
    Zestawienie Top 15: Rockowe i metalowe utwory o piciu piwa:

    4 sierpnia przypada Międzynarodowy Dzień Piwa i Piwowara. To dobra okazja, by przy kuflu napoju z pianką przypomnieć sobie słynne rockowe kawałki z piwem w tle.

    Leave a comment:


  • DariuszSawicki
    replied
    Wczoraj urodziny obchodził Tony Levin. Wygląda jak Korwin Mikke
    King Crimson wielkim zespołem jest, jak Słowacki poetą...

    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

    Leave a comment:


  • sredstvom
    replied
    No to ode mnie (na czesc Pana Zbigniewa):

    Zeeeeeeee znaaaaaaajdziesz
    na na na na na
    mnie znowuuuuuu
    na na na na na

    Leave a comment:


  • yaro74
    replied
    Moja ulubiona piosenka w wykonaniu pana Wodeckiego:
    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

    Leave a comment:


  • kiszot
    replied
    A to ?
    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

    Leave a comment:


  • DariuszSawicki
    replied
    Zawsze miałem dylemat w sprawie mojej ulubionej piosenki pana Zbigniewa Wodeckiego, ale to dziś mało ważne... Dużo pięknych utworów zostawił nam do słuchania pan Wodecki, a te dwa są zdecydowanie moje ukochane i nigdy nie rozstrzygnę, która jest lepszy.

    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

    Leave a comment:


  • tomolek
    replied
    Przykra sprawa. Od wczoraj w samochodzie słuchałem Temple of the dog, po tym jak dowiedziałem się o śmierci Chrisa wsiadłem do auta i poleciało "Say hello to heaven"...

    Leave a comment:


  • DariuszSawicki
    replied
    A ja mam zawsze przyśpieszony puls kiedy słucham ich trzeciej i najlepszej płyty, czyli Badmotorfinger. Właśnie dowiedziałem się o śmierci Chrisa Cornella

    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

    Leave a comment:


  • leona
    replied
    Na okoliczność śmierci Cornella zapuściłem sobie z rana 3 pierwsze płyty Soundgarden i ze zdziwieniem zauważyłem absolutny brak przyspieszonego pulsu, jak za dawnych lat...

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X