Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iron
    Senior
    • 08-2002
    • 6703

    Poszperałem - to było (1992) pierwsze zastępstwo z dnia na dzień - 2 koncerty po nagłym odejściu Dio z Black Sabbath.
    Ale trzeba przyznać, że nieźle sie wpasował - moze poza uroczą wpadką w Paranoid z występu w 2004 roku
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      Ja tam męczę brudne dźwięki z najnowszej płytki Jacka White'a "Lazaretto"

      Watch the official video for "Lazaretto" by Jack WhiteListen to Jack White: https://JackWhite.lnk.to/listenYD Merch: https://JackWhite.lnk.to/MerchStoreYDSub...

      Comment

      • WojciechT
        Senior
        • 09-2012
        • 2546

        Na tym koncercie z Camden Halford wygląda jak jakiś gnom a wiecie, że ten gość swego czasu siedział na ławie oskarżonych? Po przesłuchaniu któregoś kawałka Judas Priest dwójka nastolatków próbowała popełnić samobójstwo - jeden skutecznie, a drugi odstrzelił sobie twarz, niemniej przeżył. Potem powiedział, że w kawałku słyszał "do it, do it, do it" odnośnie popełnienia samobójstwa, więc chciał to zrobić. Niemniej sąd uniewinnił kapelę.

        W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


        Od 29:30.

        Ja za to od pewnego czasu szukam muzyki coraz bardziej odległej od metalu i rocka, na których się wychowałem, a moim ostatnim odkryciem jest muzyka tego typu:

        Support the Artist:• https://www.facebook.com/zardonic• https://soundcloud.com/zardonic• http://www.beatport.com/artist/zardonic/23120TrackList:00:00 1) ZARD...


        W interesujący sposób łącząca melodyjny metal, drum and bass, dubstepy (których nie lubię, ale tutaj to pasuje), elektroniczne crossbreedy i inne takie. Przy okazji: świetna muzyka do zabawy, chyba jedyna, do której tańczę (chyba że mosh uznamy za taniec )

        Comment

        • Ura3
          Member
          • 07-2013
          • 39

          tego słucham
          W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

          Comment

          • tomolek
            Hophead
            • 05-2006
            • 1752

            Finnish band called Steve'n'Seagulls plays AC/DC's awesome song called Thunderstruck. Recorded by Jaakko Manninen Photography.STEVE´N´SEAGULLS PATREON is ope...

            Lubię takie covery
            www.ohbeautifulbeer.com

            www.mateuszdrozdowski.pl

            „Kwaśny Edi herbu Koreb

            Comment

            • slavoy
              Senior
              • 10-2001
              • 5052

              A moim zdaniem to ssie. Najwięcej niszczy bezpłciowy wokalista. Już znacznie lepsze jest to - ci goście przynajmniej niczego nie udają. Z "wieśniackich" przerabiaczy rockowych standardów jednymi ze lepszych są Hayseed Dixie. Do znalezienia znacznie więcej.
              A tu całkiem inny pomysł na Thunderstruck - 2Cellos. Też mają wiele innych rzeczy w repertuarze.
              Dick Laurent is dead.

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                Tomolek, takiego fanatyka acepiorundece łatwo nie zadowolisz.

                Ale faktycznie Finowie nieco sztuczni, za to wiolonczeliści konkretni. Zwłaszcza w końcówce, podobało mi się też "tum tum" (no, wiecie...) tego z prawej i rozdziawiona gęba a'la Angus tego z lewej.

                Comment

                • tomolek
                  Hophead
                  • 05-2006
                  • 1752

                  Eee tam, mi się i tak podobało. To nie muzyka do słuchania ale idealny viral do Internetu. A ten wokal pasuje do konwencji. Teledysk dobrze zrobiony, fajna aranżacja nic tylko lajkować. Ale trzeba przyznać, że ich wersja troopera ajronów jest już mocno rzemieniasta.

                  A mi się wiolonczele przejadły jeszcze w latach 90' A tak serio mam jakąś słabość do klimatu czerwonych karków, nawet miałem sobie kupić ogrodniczki :]
                  www.ohbeautifulbeer.com

                  www.mateuszdrozdowski.pl

                  „Kwaśny Edi herbu Koreb

                  Comment

                  • yaro74
                    PremiumUżytkownik
                    • 09-2012
                    • 2089

                    Bardziej podoba się mi nagranie Finów, niż Hayseed Dixie (nie lubię słuchać takich countrowych wokali). Jest to zabawne i fajnie się tego słucha.
                    A wiolonczeliści świetni.

                    Comment

                    • tomolek
                      Hophead
                      • 05-2006
                      • 1752

                      A od chłopaków z Chorwacji wolę to: https://www.youtube.com/watch?v=Mx0xCI1jaUM
                      www.ohbeautifulbeer.com

                      www.mateuszdrozdowski.pl

                      „Kwaśny Edi herbu Koreb

                      Comment

                      • iron
                        Senior
                        • 08-2002
                        • 6703

                        Co nie zmienia faktu, że jednak to Finowie (Apocaliptica) zaczęli nurt metalowy w instrumentach klasycznych szarpanych...
                        Dla mnie najlepsza jest ich trzecia, bardziej autorska płyta - "Cult"
                        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                        Rock, Honor, Ojczyzna

                        Comment

                        • tomolek
                          Hophead
                          • 05-2006
                          • 1752

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                          Co nie zmienia faktu, że jednak to Finowie (Apocaliptica) zaczęli nurt metalowy w instrumentach klasycznych szarpanych...
                          Dla mnie najlepsza jest ich trzecia, bardziej autorska płyta - "Cult"
                          No dlatego pisałem, że wiolonczele mi się w latach 90 przejadły
                          www.ohbeautifulbeer.com

                          www.mateuszdrozdowski.pl

                          „Kwaśny Edi herbu Koreb

                          Comment

                          • DariuszSawicki
                            Senior
                            • 08-2012
                            • 2868

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                            Tym razem nie zaspałem, ale piszę dziś, nie wczoraj i przepraszam Kopyra za wszystko ( za mój kompletnie pijany post).
                            Wczoraj swoje urodziny obchodził Alex Lifeson, gitarzysta największego, najlepszego zespołu w naszej galaktyce ( wiadomo jakiego)...
                            Tu ktoś poniżej zrobił kawał dobrej roboty:
                            www.youtube.com/watch?v=l6YB4Bm0yq0

                            A tu moje krótkie, ale ukochane solo od 3:49 min.
                            W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


                            A tu dowód na to, że Alex Lifeson jest jak wino( hmm, no powiedzmy jak barley wine) im starszy tym lepszy. Od 2:44 minuty.

                            www.youtube.com/watch?v=VoTxTM6kBuU

                            Comment

                            • iron
                              Senior
                              • 08-2002
                              • 6703

                              29 sierpnia zmarł Glenn Cornick - współzałożyciel i basista Jethro Tull na trzech pierwszych płytach. Tym samym mało realny występ w oryginalnym składzie stał się już niemożliwym...
                              To cry you a song, Glenn
                              W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
                              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                              Rock, Honor, Ojczyzna

                              Comment

                              • crocco
                                Senior
                                • 12-2010
                                • 590

                                Akurat przesłuchałem https://www.youtube.com/watch?v=N5HMymwQGPA
                                Nigdy jakoś do mnie nie przemawiali a dzisiaj im się udało.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎