Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Krok po kroczku ....

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23805

    #16
    i mówi się ludzkim głosem!
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • grzech
      Senior
      • 04-2001
      • 4592

      #17
      Marusia napisal/a
      Chłopaki i dziewczyny, tylko nie zapomnijcie, że w Wigilię SIĘ NIE PIJE ALKOHOLU!!!! Piwa też

      Ale w Boże Narodzenie już tak. Dostałem od kumpla pod choinkę trochę piw z Ukrainy. Przez Święta będę je rozpakowywał.

      Comment

      • Cordel
        Senior
        • 09-2001
        • 1087

        #18
        Skoro już wiem, o czym piszecie, to mogę Wam życzyćwszystkiego, co najlepsze, a w szczególnosci, żeby Was zwierzchnik nigdy nie wyrolował
        "Mam powody
        Powstrzymywać się od wody.
        Od wody mnie w brzuchu kole:
        Pijam tylko alkohole."
        Jan Lemański

        Comment

        • ANDRO
          Senior
          • 10-2001
          • 640

          #19
          Najlepszą okazją do kłótni w rodzinie to są święta.
          No to życzę Wam niczego specjalnego i to tak bez okazji. A niech se każdy obchodzi co tam chce. I proponuje upiec ciasto Maryhha - patrz :http://www.browar.biz/forum/report.php?s=&postid=20037
          Andro z wyspy jednej takiej.
          http://www.bahama.uznam.net.pl/

          Comment

          • ANDRO
            Senior
            • 10-2001
            • 640

            #20
            Ooops! Coś mi nie wyszło. Ale ciasto pieczcie i tak. Dużo Łyski trzeba.
            Andro z wyspy jednej takiej.
            http://www.bahama.uznam.net.pl/

            Comment

            • adam16
              Senior
              • 02-2001
              • 9865

              #21
              Ktoś już pytał co to są te Święta. Ja niestety pracuję i w Wigilię, i w drugie Święto, więc nie bardzo będę mógł się nasycić świąteczną atmosferą. A Wam życzę byście wszyscy nie znaleźli się w takiej sytuacji.
              Browar Hajduki.
              adam16@browar.biz
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

              Comment

              • celt_birofil
                † 2017 Piwosz w Raju
                • 09-2001
                • 4469

                #22
                Originally posted by adam16
                Ktoś już pytał co to są te Święta. Ja niestety pracuję i w Wigilię, i w drugie Święto, więc nie bardzo będę mógł się nasycić świąteczną atmosferą. A Wam życzę byście wszyscy nie znaleźli się w takiej sytuacji.
                Czy "duża firma branży telekomunikacyjnej" = TePe eSA?
                Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                Comment

                • sensor
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 817

                  #23
                  A ja mam 11 dni wolnego.

                  Zythum - widziałeś "Żywot Briana". Niezłe nie ?
                  Dowiedz się więcej o piwie - www.piwoznawcy.pl
                  Kursy, szkolenia, raporty sensoryczne.

                  Comment

                  • zythum
                    Kot Makawity
                    • 08-2001
                    • 8305

                    #24
                    sensor napisal/a
                    A ja mam 11 dni wolnego.

                    Zythum - widziałeś "Żywot Briana". Niezłe nie ?

                    Powaliła mnie całkowicie piosenka " Always Look on The Bright Sides of Life". Od wielu lat "Żywot", "Graal" i Jabberwocky to moje ulubione filmy jak i większość gagów z Latającego Cyrku. Pamiętam jak te filmy oglądałem w Iluzjonie, kiedy jeszcze mieścił się w kinie "Śląsk" - ach naprawdę mnie się łezka zakręciła w oku. Zazdroszczę trochę urlopu ale co tam - hipopotam- jak to mówią
                    To inaczej miało być, przyjaciele,
                    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                    Rządzący światem samowładnie
                    Królowie banków, fabryk, hut
                    Tym mocni są, że każdy kradnie
                    Bogactwa, które stwarza lud.

                    Comment

                    • pjenknik
                      • 08-2001
                      • 3388

                      #25
                      A ja Wam życzę mokrego i uśmiechniętego karpia.
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Comment

                      • celt_birofil
                        † 2017 Piwosz w Raju
                        • 09-2001
                        • 4469

                        #26
                        Będzie to z pewnością uśmiech pośmiertny
                        Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                        Comment

                        • pjenknik
                          • 08-2001
                          • 3388

                          #27
                          Ale można Go przecież postawić na stole w akwarium! Nikt Ci nie każe Go zabijać!
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Comment

                          • SAIMIR
                            Gość
                            • 11-2001
                            • 182

                            #28
                            pjenknik napisal/a
                            Ale można Go przecież postawić na stole w akwarium!
                            Och Ty "sadysto" ;-)
                            Przecież w tym akwarium się szybko udusi...,chyba że akwarium
                            będzie wielkości wanny....

                            Comment

                            • Cordel
                              Senior
                              • 09-2001
                              • 1087

                              #29
                              A oto moje skromne życzenia dla Was wszystkich, mych kochanych forumowiczówszczescia w zyciu osobistym, sukcesow w pracy, dobrego zdrowia, domku z ogrodem i basenem, eleganckiej limuzyny, samych zwyciestw, spelnienia marzen, milych niespodzianek losu, grona prawdziwych przyjaciol, niewyczerpanych pokladow energii, usmiechu na co dzien, drogi uslanej rozami, satysfakcji z pracy, genialnych pomyslow, niskich podatkow, slodkiego, milego zycia, swiezosci spojrzenia, glownej wygranej na loterii, pozytywnej aury, pogody ducha, pomyslnych wiatrow, goracej milosci, wygodnych butow, cudownych wakacji, szczescia, pociechy z wnukow, punktualnych pociagow, swietego spokoju, jachtu, zadnych trosk, powodzenia u plci przeciwnej, wysokich lotow, rzeskich porankow, pomyslnosci, trafnych decyzji, intuicji w interesach, prezentow od losu, duzego lozka, pekatego portfela, szerokiej drogi, milego szefa, jasnosci umyslu, niebanalnych wyzwan, milych snow, pewnosci siebie, wielkiej fortuny, wielu usmiechow, bogatego wujka, blyskotliwych ripost, romantycznych wieczorow, udanych lowow, pasjonujacej pracy, szansy na sukces, duzo slodyczy, pozycji lidera, szampanskiej zabawy, mocnego dachu nad glowa, samych pozytywnych wibracji, pelni zycia, wielu niezapomnianych chwil, duzo slonca, olimpijskiej kondycji, pomyslnosci, jak najmniej zmartwien, wyjscia z kazdej sytuacji, uwielbienia u podwladnych, pasma sukcesow, niezmiennie zielonego swiatla, czystego nieba, stu lat zycia, konskiego zdrowia, slawy, pokaznego konta, manny z nieba, wysokich wygranych, ciagle nowych rekordow, niskich kosztow, bezpiecznych ladowan, wielu ciekawych znajomosci, wygranych przetargow, sumiennych dluznikow, taaaakiej ryby, najwyzszego miejsca na podium, dobrego fryzjera, radosnych swiat, serca jak dzwon, pewnej reki, komfortowych warunkow, przyjemnych doznan, wielu wzruszen, mocnej glowy, powodzenia, stopy wody pod kilem, otrzymania najwyzszych odznaczen, osiagniecia wyznaczonych celow, pelnego sejfu, szczescia w kartach, sprzyjajacej pogody, dobrych zbiorow, kolorowych chwil, tworczego podejscia do pracy, polamania piora, gory pieniedzy, samych slonecznych dni, uroku osobistego, mnostwa prezentow, udanych negocjacji, serdecznych przyjaciol, grzecznych dzieci, udanych wakacji, miejsca w Ksiedze Rekordow Guinessa, wiekszosci w parlamencie, milego wypoczynku, wesolego towarzystwa, dobrego apetytu, szczesliwej podrozy, zlotej jesieni, poczucia humoru, anielskiej cierpliwosci przy czytaniu tych zyczen, wiecznej mlodosci, licznego potomstwa, niewieszajacego sie komputera, slawy i chwaly, lekkosci bytu, pokojowego rozwiazania wszystkich konfliktow, szybkiego rozwoju gospodarczego, hojnych sponsorow, korzystnego ukladu gwiazd, milosnych uniesien, czytelnych instrukcji, cichych wielbicieli/elek, mistrzowskich zagran, dobrej nocy, wielkiej przygody, slodkich snow, wystrzalowej zabawy sylwestrowej, zgranej ekipy, pociechy z pociechy, lojalnych wspolpracownikow, bujnej wyobrazni, interesujacych przezyc, rodzinnej atmosfery, pomyslnych wiesci, radosci zycia, dobrego serca, pelnego szkla, suto zastawionego stolu, zlotej rybki, zimnego piwa, zasiegu w kazdym miejscu, gry fair play, nieomylnych decyzji, miejsca w historii, glownych rol, kreatywnosci, podrozy dookola swiata, udanych szkolen, efektywnych poszukiwan, pakietu kontrolnego, bogatej kolekcji, duzo wolnego czasu, beztroskiego zycia, dobrej passy, celnych strzalow, zdobycia Mount Everestu, wolnosci, trafnych wyborow, gradu prestizowych nagrod, spokoju ducha, oddechu od codziennosci, samych piatek w szkole, godnych przeciwnikow, szczerych komplementow, wszelkiej pomyslnosci, codziennych atrakcji, swietlanej przyszlosci, hossy na gieldzie, korzystnego horoskopu, zdjecia na okladce, przyjecia do Unii Europejskiej, milych sasiadow, wiary w sukces, mocy zawsze z Wami, wielu alternatyw, przychylnosci bogow, tolerancji, wlasnego odrzutowca, goraczki sobotniej nocy, piwniczki pelnej wina, silnej woli, wyrozumialego spowiednika, zamku w Szkocji, ambitnych planow, kilku odkryc i kilku wynalazkow, owacji na stojaco, zniewalajacego usmiechu, szczesliwego trafu, plomiennych uczuc, pomocnej dloni, niezawodnej pamieci, nieprzemijajacej urody, asa w rekawie, sprawnych hamulcow, miekkiego ladowania, duzo nadzienia w paczku, strumieni szampana, kominka, rozbicia banku, recepty na szczescie, zabawy do bialego rana, odwagi cywilnej, dobrej prasy, ptasiego mleczka, przygod z happy endem, dlugich wakacji, duzo rodzynek w ciescie, zmyslowych nocy, gwiazdki z nieba, wiernego psiaka, celnego oka, sportowego wozu, rozowych okularow, ruchu w interesie, stabilnej waluty, zgrabnej figury, sily perswazji, zdolnosci nadprzyrodzonych, ostatniego slowa, dobrego smaku, wlasnego sposobu na zycie, w zdrowym ciele - zdrowego ducha, wlasciwych wnioskow, widokow na przyszlosc, podzielnej uwagi, czterolistnej koniczyny I pełnej szklanki Piwa
                              "Mam powody
                              Powstrzymywać się od wody.
                              Od wody mnie w brzuchu kole:
                              Pijam tylko alkohole."
                              Jan Lemański

                              Comment

                              • Maja
                                Senior
                                • 05-2001
                                • 1170

                                #30
                                no, no....
                                a ode mnie pokrótce: nawzajem!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎