Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Latarnik
    Premium Lamplighter
    • 06-2004
    • 4998

    Wlasnie sobie uswiadomilem jak ciezki czas przede mna.
    Euro i Copa America dzieki roznicy czasu nie zachodza na siebie i dzieki temu codziennie do obejrzenia bede mial kilka spotkan, np jutro
    Albania : Szwajcaria,
    Walia : Slowacja,
    Anglia : Rosja,
    USA : Paragway
    Kolumbia : Kostaryka.
    A w niedziele mecz Polakow z polnocnymi Irlandczykami i inne.
    Bedzie ciezko
    5410 kapsli z wypitych piw
    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

    Comment

    • Estrelicia
      Senior
      • 09-2014
      • 108

      Info dla piękniejszych połówek
      Attached Files

      Comment

      • VanPurRz
        Senior
        • 09-2008
        • 4229

        Angole hehehhehehe, Brawo Rosjanie. Całkiem ciekawe te mistrzostwa. Walia walka i Bale, Słowacja w II połowie całkiem ciekawe akcje. Dzisiaj zapowiada się maraton - drżyj wątrobo.
        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

        Comment

        • LubieStrongi
          Senior
          • 02-2016
          • 195

          No to remis. Szkoda mi sytuacji Milika, w 46. minucie nie powinien powtarzać główki z 2014 r., ale najzwyczajniej w świecie ją posłać do siatki. Szkoda też szansy Grosickiego.

          Comment

          • bayern71
            Senior
            • 06-2006
            • 1004

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
            Dla mnie Pazdan potwierdził, że nie nadaje się do składu bo na tym miejscu potrzebujemy kogoś więcej niż przecinaka.
            Pora puszczać Krzyżaków i Bogurodzicę bo wola walki i zaangażowanie mogą okazać się na mistrzostwach decydujące.
            Naprawdę??? Nie nadaje sie?
            Za to z Krzyżakami trafiłeś
            Last edited by bayern71; 17-06-2016, 09:40.

            Comment

            • leona
              PremiumUżytkownik
              • 07-2009
              • 5853

              Dla porządku - pisałem to po meczu z Holendrami.

              A wczoraj Pazdan zrobił robotę na 120 %, przyznaję. Ale moim zdaniem właśnie dlatego, że przestał być tylko przecinakiem a dołożył sporo z bulteriera, nie odpuszczał

              Comment

              • bayern71
                Senior
                • 06-2006
                • 1004

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                Dla porządku - pisałem to po meczu z Holendrami.

                A wczoraj Pazdan zrobił robotę na 120 %, przyznaję. Ale moim zdaniem właśnie dlatego, że przestał być tylko przecinakiem a dołożył sporo z bulteriera, nie odpuszczał
                No właśnie. Tak wygląda wróżenie z fusów po meczu towarzyskim. A wygląda na to, że Nawałka po raz pierwszy od czasów Górskiego wie co robi.
                Z swoją drogą Beenhakker dostrzegł w nim "international level" lata temu.

                Comment

                • leona
                  PremiumUżytkownik
                  • 07-2009
                  • 5853

                  Weszlaki dobrze napisali, że gdyby Pazdan grał w jakimś Liege to już na stole leżałby kilkunastomilionowy transfer. Ale znając waszą obrotność za trójkę pójdzie.

                  A co do Nawałki to aż boję się Ci przytaknąć. Na szczęście dla równowagi osobiście słyszałem wczoraj głosy z okolic ul. Kałuży, że chyba oszalał trzymając Mączyńskiego zamiast Kapustki

                  Comment

                  • Krzysiu
                    Krzysiu
                    • 02-2001
                    • 14936

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71 Wyświetlenie odpowiedzi
                    No właśnie. Tak wygląda wróżenie z fusów po meczu towarzyskim...
                    Bez przesady. W meczu z Irlandią Pazdan niczym nadzwyczajnym się nie wykazał. Wczoraj miał dobry dzień. Pytanie, czy tylko raz, czy na dłużej. dla odmiany Kapustka wczoraj niczym się nie wyróżnił (może za krótko grał), ale Milik zagrał fatalnie, pudłował, niecelnie podawał, po prostu beznadzieja. Pod koniec meczu nawet Lewandowski go opierniczył za jakieś głupie zagranie.

                    W mediach euforia, jakbyśmy zdobyli co najmniej mistrzostwo galaktyki, ale ja chyba jakiś inny mecze oglądałem. Posiadanie piłki 35%, strzałów celnych brak. Poza wynikiem powodu do zachwytów nie widzę. Zwrócę uwagę, że w dwóch meczach nasza ekipa strzeliła tylko jedną bramkę.
                    Last edited by Krzysiu; 17-06-2016, 12:58.

                    Comment

                    • wpadzio
                      Senior
                      • 06-2011
                      • 2645

                      W zasadzie zgadzam się z Krzysiem. Dobrze, że nie przegraliśmy, choć przyznać trzeba, że Niemcy nie pokazali nic wielkiego a nasza obrona grała na bardzo dobrym poziomie. Jednak im bliżej bramki niemieckiej tym słabiej. W pierwszej połowie nie oddaliśmy ani jednego strzału, w całym meczu ani jednego w światło bramki. Przewracający się wiecznie Krychowiak, nieskuteczny Milik, niewidoczny Mączyński. 2/3 czasu przeciwnik posiadał piłkę, wymienił 4 razy więcej podań. Czytając dzisiejsze medialne doniesienia czy podsumowania utrzymane w tonie totalnej euforii dochodzę do wniosku, że chyba oglądałem inne spotkanie.

                      A taka Gazeta Wrocławska to już pojechała po bandzie
                      Attached Files
                      Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                      Serviatus status brevis est
                      3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                      Comment

                      • VanPurRz
                        Senior
                        • 09-2008
                        • 4229

                        Całkiem fajne mistrzostwa - bez fajerwerków, ale za to mecze mega wyrównane. Jest walka a to lubię najbardziej. Włosi i Chorwaci zrobili na mnie największe wrażenie i...Polska. Gramy z pomysłem, taktyka trzymana na 100% i tylko Milik niech w końcu zacznie strzelać.
                        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                        Comment

                        • bayern71
                          Senior
                          • 06-2006
                          • 1004

                          Zremisowaliśmy z mistrzem świata. Statystyki są mylące - strzał w poprzeczkę jest strzałem niecelnym. Niemcy prowadzili grę ale sytuacji super nie stworzyli. Taki mamy styl od lat 80 że raczej gramy z kontry. Strzelimy mało bramek ale graliśmy przeciwko Irlandii, która miała długą serie meczów bez straty gola i bardzo silnym Niemcom. Generalnie potwierdzamy awans na wyższą półkę światowego futbolu. Nie da się ukryć, że dzięki dwóm zawodnikom. Krychowiak zagrał świetny mecz a przewracał się bo był faulowany.

                          Comment

                          • Tomek78
                            Junior
                            • 06-2016
                            • 5

                            Przed meczem remis brałbym w ciemno, po meczu czuję niedosyt.
                            Wreszcie mamy drużynę ;-)
                            Desmoxan opinie

                            Comment

                            • Admirador
                              Senior
                              • 03-2015
                              • 431

                              Taktyka na Niemcy była łatwa do przewidzenia. Naprawdę zdziwiłbym się, gdyby Nawałka postanowił (wraz z drużyną) popełnić piękne samobójstwo i zagrać z mistrzami świata otwartą piłkę. 0:0 to dużo lepszy wynik niż powiedzmy 1:3 czy nawet 1:2.
                              Gra w obronie była bliska perfekcji, moim zdaniem pochwały nie są na wyrost. Niemcy mieli jedną (!) sytuację w tym meczu.
                              Natomiast martwi nieskuteczność. Wiem, że nie każda 100% sytuacja kończy się golem. Ale to co miał Milik...
                              I trochę martwi "Lewy", który walczy, ale wygląda na bardzo zmęczonego sezonem. Nie on jeden (vide Ronaldo wczoraj), ale dla nas to może być duży problem. W 1/8, w której na 99% będziemy.

                              Comment

                              • Krzysiu
                                Krzysiu
                                • 02-2001
                                • 14936

                                Zgadzam się ze stwierdzeniem, że Niemcy zagrali słabo. Słabo, jak na nich. Ale jeśli my na tych słabych Niemców możemy przeciwstawić 35% posiadania piłki, zero celnych strzałów i tzw. obronę Częstochowy (Wizny, Termopil, Alamo - wybrać wedle uznania) - to powodów do euforii nie widzę. Biorąc pod uwagę potencjał ekip, wynik jest korzystniejszy oczywiście dla Polski, niż dla Niemców, ale nie nadużywajmy patosu. Mam wrażenie, że Niemcy nie użyli wszystkich sił, a kilku zawodników zagrało bardzo słabo (Goetze, Gomez - zero zagrożenia).

                                Wczoraj mecz Albanii z Rumunią zakończony dość sensacyjnie - 1:0 dla Albanii. Kraj, którego nie ma, odniósł historyczny sukces - pierwsze zwycięstwo na Mistrzostwach Europy (przy tym nasze pierwsze zwycięstwo ma nieco innym wymiar, niestety, sprowadzony do parteru). Przy dość prymitywnej organizacji gry i słabym ogólnie wyszkoleniu indywidualnym zawodników, robili Rumunom takie wiatrak, że aż żal było patrzeć. Rumuni z kolei bez większego problemu dochodzili do 20 metra i na tym kończyły się ich możliwości. Dla nich to katastrofa i koniec mistrzostw.
                                Last edited by Krzysiu; 20-06-2016, 06:32.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎