Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10739

    groclin mimo że prawie cały mecz grał w przewadze zremisował z legią,
    wisła mistrzem !!!!!
    Last edited by anteks; 22-05-2004, 21:39.
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • zythum
      Kot Makawity
      • 08-2001
      • 8305

      Wczoraj jak zwykkle w rundzie wiosennej wszystkie wyniki takie aby Widzew spadł, więc dzisiaj już tylko była walka o honor i Wdzewski charakter.
      To inaczej miało być, przyjaciele,
      To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
      Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
      Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
      Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

      Rządzący światem samowładnie
      Królowie banków, fabryk, hut
      Tym mocni są, że każdy kradnie
      Bogactwa, które stwarza lud.

      Comment

      • cielak
        Senior
        • 03-2004
        • 2890

        I nawet "cesarz Franc" nie pomógł widzewowi.
        zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          zythum napisał(a)
          Wczoraj jak zwykkle w rundzie wiosennej wszystkie wyniki takie aby Widzew spadł, więc dzisiaj już tylko była walka o honor i Wdzewski charakter.
          Może Wisła się podłożyła...Nie no zapomniałem nagle się Widzewowi przypomniało jak się gra w piłkę...
          Pewnie też Polkowice kupiły mecz od Polonii...


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • cielak
            Senior
            • 03-2004
            • 2890

            Pogoniarz napisał(a)
            Może Wisła się podłożyła...Nie no zapomniałem nagle się Widzewowi przypomniało jak się gra w piłkę...
            Pewnie też Polkowice kupiły mecz od Polonii...


            No i zapomniałeś że Pogoń kupiła sędziego i dlatego PASY przegrały
            zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

            Comment

            • baklazanek
              † 2014 Piwosz w Raju
              • 08-2001
              • 3562

              Trener Wisły Płock jak i szefostwo klubu byli bardzo niezadowoleni z postawy niektórych swoich graczy i mają wyciągnąć wobec nich konsekwencje. To chyba w jakimś stopniu wskazuje, iż mecz nie koniecznie był czysty ale może po prostu nie wszystkim chciało się angażować w grę bo są leniwi.

              Comment

              • bury_wilk
                Senior
                • 01-2004
                • 2655

                ...po prostu ręce opadają i chce się wyć...
                Lubię kiedy się zieleni
                Lubię jak się piwo pieni...

                ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                Comment

                • bury_wilk
                  Senior
                  • 01-2004
                  • 2655

                  Ale żeby nie było...
                  Jest do zdobycia jeszcze 6 punktów i musimy je zdobyć!

                  Lubię kiedy się zieleni
                  Lubię jak się piwo pieni...

                  ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    Jak przeczytałem poniższy tekst to mnie nagła krew zalała.Niedługo władze UEFA wprowadzą już takie absurdy ,żeby oni 80-letni dziadkowie będą móc oglądać mecze w totalnej ciszy i w obowiązkowych papuciach.PZPN dorzuci dziesięciokrotne sprawdzanie alkomatem,dożywotni zakaz wyjazdów dla wszystkich,zakaz wieszania flag klubowych. Za to nakaz śpiewania przychylnych piosenek o PZPN-ie i wywieszania transparentów chwalących tych leśnych dziadków.Szare brudne,rozpadajace się stadiony i szarzy kibice na nich -brawo.Pozdro dla PZPN i UEFA.
                    futbol, piłka, piłka nożna, Polska, polski, historia, wyniki, statystyki, archiwum, football, soccer, liga, puchar, mistrzostwa
                    Last edited by Pogoniarz; 25-05-2004, 10:01.


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • zythum
                      Kot Makawity
                      • 08-2001
                      • 8305

                      Pogoniarz napisał(a)
                      Może Wisła się podłożyła...Nie no zapomniałem nagle się Widzewowi przypomniało jak się gra w piłkę...
                      Pewnie też Polkowice kupiły mecz od Polonii...
                      Wisła nie grała już o nic, a Widzew miał dużo szczęścia przy pierwszej bramce.
                      Przecież wiadomo, że WIdzew w następnych meczach nie zdobędzie więcej niż jednego punktu (bo jeden to może ponieważ mecze z Legią zawsze są meczami "innymi" i liczę, że Widzew zagra powyżej swoich możliwości i "gryząc" trawę wywiezie punkt), więc wynik meczu Polonii z Polkowicami jest najlepszy dla obu klubów. Widzew i tak ich nie dogoni, a oba się dzięki temu utrzymają. Zresztą podobnie ocenili to sami kibice Polonii, chcąc zlinczować swoich zawodników.

                      Naprawdę Pogoniarzu sądzisz, że Widzew nie mógł wygrać jednego meczu uczciwie?
                      W przypadku Polonii, Świtu czy Polkowic gdyby powiedzmy zdobyły 10-20 procent więcej punktów niż w poprzedniej rundzie, gdyby wygrały jeden dwa mecze to nie byłoby o czym mówić ale w passy po trzy zwycięstwa z rzędu to ja w przypadku tych klubów (wszak sportowo nie będących lepszymi od Widzewa - świadczą o tym wyniki pomiędzy Widzewem a Świtem Polonią i Polkowicami, z których to raczej Widzew ma lepszy bilans, a przynajmniej na remis) nie wierzę. Jeszcze raz zaznaczam reprezentują one ten sam poziom sportowy co Widzew, a grać zaczeły nagle po przyjściu Engela i Wójcika. Trochę inna sprawa jest w Polkowicach - tam sporo wnieśli wypożyczeni z Wisły zawodnicy ale też dziwna wydaje się nagła passa aż trzech zwycięstw z rzędu.
                      To inaczej miało być, przyjaciele,
                      To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                      Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                      Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                      Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                      Rządzący światem samowładnie
                      Królowie banków, fabryk, hut
                      Tym mocni są, że każdy kradnie
                      Bogactwa, które stwarza lud.

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        Tia...a Smudę po co zatrudnili... To,że mecze są układane w naszej lidze wie każdy,ale nigdy tej bandzie piłkarzyków i prezesików nic konkretnego nie udowodnili(no może Aferowiance).Pamiętam jak liczyłem na majstra w Szczecinie i co?Grupa krakowsko-warszawska w Pogoni sprzedała większość meczy na wiosnę.Drugie miejsce w lidze ,a zero jakiejkolwiek radości,potem blamaż w pucharach z rybakami z Fylkiru.
                        Tylko,że nie ma w lidze czystego klubu,ja nie znam przynajmniej.Układy,spółdzielnie ,a potem my-kochający swój klub kibice-oszukiwani ,kręceni jak barany...i tak to się toczy...Ech!


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • bury_wilk
                          Senior
                          • 01-2004
                          • 2655

                          zythum napisał(a)
                          W przypadku Polonii, Świtu czy Polkowic gdyby powiedzmy zdobyły 10-20 procent więcej punktów niż w poprzedniej rundzie, gdyby wygrały jeden dwa mecze to nie byłoby o czym mówić ale w passy po trzy zwycięstwa z rzędu to ja w przypadku tych klubów (wszak sportowo nie będących lepszymi od Widzewa - świadczą o tym wyniki pomiędzy Widzewem a Świtem Polonią i Polkowicami, z których to raczej Widzew ma lepszy bilans, a przynajmniej na remis) nie wierzę. Jeszcze raz zaznaczam reprezentują one ten sam poziom sportowy co Widzew, a grać zaczeły nagle po przyjściu Engela i Wójcika.
                          Zythum, najkrócej mówiąc bredzisz. Nie chce mi się wyszczególniać, ale jeśli chodzi o wyniki Polonii, to są one znacznie gorsze, niż być powinny patrząc na grę. Już kilka postów wcześniej wyszczególniłem ile minimalnie punktów straciliśmy przez frajerstwo, a od tamtego czasu należy dodać kolejne, z Odrą, Lechem i Polkowicami. Polonia nie grała gorzej os innych, ale traciła idiotyczne bramki, sama je sobie strzelała i nie wykorzystywała karnych. Dotyczy to również obu meczy z Widzewem, które powinniśmy wygrać (no powiedzmy pierwszy zremisować). Straciliśmy z 10 kretyńskich punktów i jesteśmy na miejscu barażowym. Tak według Ciebie kupuje się mecze? A może je sprzedajemy, bo bardzo zależy nam na spadnięciu z ligi?

                          Reszta drużyn ma różne wyniki, ale po pierwsze obchodzą mnie tylko przy okazji, a po drugie zakładanie z góry, że są nieuczciwe, to mania prześladowcza.

                          Lubię kiedy się zieleni
                          Lubię jak się piwo pieni...

                          ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                          Comment

                          • Wujcio_Shaggy
                            Senior
                            • 01-2004
                            • 4628

                            zythum napisał(a)
                            (...) wynik meczu Polonii z Polkowicami jest najlepszy dla obu klubów. Widzew i tak ich nie dogoni, a oba się dzięki temu utrzymają. Zresztą podobnie ocenili to sami kibice Polonii, chcąc zlinczować swoich zawodników. (...)
                            Naprawdę, Twoja spiskowa teoria zatacza coraz szersze kręgi... W zasadzie masz rację, ale zapomniałeś o tym, że z ligi spada nie tylko ostatnia drużyna (wg spółdzielni - Widzew), ale również przedostatnia, a na dodatek trzecia od końca zagra sobie baraż z czołowym drugoligowcem.
                            Czytam to, i się zastanawiam, jak to jest możliwe, że oba te kluby się utrzymają - i nie widzę tego, naprawdę. To, że Polonia odpuściła Polkowicom, jest niewątpliwie niekorzystne dla drużyny z Łodzi, ale jeszcze bardziej niekorzystne jest dla klubu warszawskiego. Nie muszę chyba wyjaśniać dalej, jest to jasne i oczywiste.
                            A dla potwierdzenia swej teorii mógłbyś jeszcze podać, ileż to punktów więcej Polonia zdobyła wiosną w porównaniu do jesieni i wskazać jakiś przykład passy trzech zwycięstw w wykonaniu "Czarnych Koszul".
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                            @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                            Comment

                            • zythum
                              Kot Makawity
                              • 08-2001
                              • 8305

                              Pogoniarz napisał(a)
                              Tia...a Smudę po co zatrudnili... To,że mecze są układane w naszej lidze wie każdy,ale nigdy tej bandzie piłkarzyków i prezesików nic konkretnego nie udowodnili(no może Aferowiance).Pamiętam jak liczyłem na majstra w Szczecinie i co?Grupa krakowsko-warszawska w Pogoni sprzedała większość meczy na wiosnę.Drugie miejsce w lidze ,a zero jakiejkolwiek radości,potem blamaż w pucharach z rybakami z Fylkiru.
                              Tylko,że nie ma w lidze czystego klubu,ja nie znam przynajmniej.Układy,spółdzielnie ,a potem my-kochający swój klub kibice-oszukiwani ,kręceni jak barany...i tak to się toczy...Ech!
                              No Smuda, w polskim futbolu nie ma takiego przebicia jak Engel czy Wójcik.
                              Co do pozostałej wypowiedzi to niestety muszę się podpisać i jest to też odpowiedź do Wujcia i Burego. Ja nie twierdzę, że Widzew jest czysty. W tym roku natomiast na pewno nie miał pieniędzy na kupowanie meczów, bo nie miał pieniędzy nawet na ciepłą wodę.
                              Bury_Wilku ja też mógłbym wyliczać ile to punktów stracił Widzew przez nieskuteczność - według mnie conajmniej 9 (jako jedyny przegrał z Łęczną i Katowicami a to świadczy też o meczach tych drużyn ze Świtem Polonią i Polkowicami) ale po prostu dziwi mnie dlaczego Polonia, Świt, Polkowice reprezentując identyczny poziom sportowy co Widzew wygrywały bądź remisowały w mecazch z teoretycznie znacznie silniejszymi przeciwnikami i zdobyły (szczególnie w przypadku Świtu i Polkowic) znacznie więcej punktów niż w poprzedniej rundzie.

                              Ale dobra, czas skończyć tą dyskusję bo nie doprowadzi do niczego. Widzew i tak nie otrzymałby licencji więc w sumie wyniki sportowe są na drugim miejscu.
                              To inaczej miało być, przyjaciele,
                              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                              Rządzący światem samowładnie
                              Królowie banków, fabryk, hut
                              Tym mocni są, że każdy kradnie
                              Bogactwa, które stwarza lud.

                              Comment

                              • bury_wilk
                                Senior
                                • 01-2004
                                • 2655

                                No to w tym temacie na razie tyle...
                                A po za tym dziś finał Ligi Mistrzów. Daje 55% Porto i 45 % Monaco. Teoretycznie Porto jest mocniejsze, ale wszystko się może zdarzyć i mam nadzieję, że czeka nas niezłe widowisko.

                                Lubię kiedy się zieleni
                                Lubię jak się piwo pieni...

                                ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎