Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    Ja z innej beczki.

    Ostatnio z zaniepokojeniem obserwuję, jak plotkarska paranoja beckhamowa przenosi się do działów sportowych gazet i serwisów internetowych. Niech sobie pismaki piszą w Vivie o fenomenie jego popularności i świeżo nabytych posesjach, ale w rubryce sport to ja jednak wolałbym poczytać coś o sporcie........

    Comment

    • krzysfryna
      Senior
      • 06-2003
      • 107

      A co powiecie na ostatni występ Wisły z AS Monaco w sparingowym meczu 15.07. Wisła grała prawie w najsilniejszym składzie i było 5:2 dla Monaco,wypadek przy pracy czy jednak obniżenie lotów krakowian???

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        Czytałem, że obrona zbyt luźno podeszła do tego sparingu i w tym upatruje sie tak słabego wyniku.

        Comment

        • Piecia
          Senior
          • 02-2002
          • 3307

          robox napisał(a)
          Czytałem, że obrona zbyt luźno podeszła do tego sparingu i w tym upatruje sie tak słabego wyniku.
          do eliminacji LM też tak podejdzie??

          PS. umowa sponsorska z PTC (Era) ponoc ma mieć klauzule że bez awansu do Champions League kasy nie będzie
          Koniec i bomba,
          Kto nie pije ten trąba !!!
          __________________________
          piję bo lubię!

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            Jednak jest szansa gry w Pogoni Drumlaka i Dymkowskiego i nawet Węgrzyna.Są problemiki jak zwykle przed sezonem-Hm?
            Pogoń(niby)wygrała z Kolejarzem Igloopol Dębica 6:0-trenowanym przez Leszka Pisza,a dzisiaj remisik z Cracovią 1:1.Po pomysłach ze strony PZPN-na trybunach -przyjezdnych, może być serdecznie mało.W okolicach stadionów i po drodze może być...Grunt,że ktoś wziął kasiorę za pomysł kart magnetycznych.
            Może być jeszcze tragiczniej


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • krzysfryna
              Senior
              • 06-2003
              • 107

              PS. umowa sponsorska z PTC (Era) ponoc ma mieć klauzule że bez awansu do Champions League kasy nie będzie [/B][/QUOTE]
              ja czytałem że Wisła ma mieć pieniądze za:awans do LM 500 tyś.euro , awans z grupy w LM 500 tyś. euro,mistrz polski 600 tyś. euro , zdobycie Pucharu Polski 600 tyś. euro,czyli niema wyników niema kasy

              Comment

              • robox
                = kapslarz =
                • 11-2002
                • 8188

                W telewizji reklamują "Piwny turniej piłkarski".
                W Lech Cup wystąpi kilka ciekawych drużyn zagranicznych, TSV Monachium, Malaga itd.
                Z tego co pamiętam, turniej odbędzie się pod koniec lipca, w Poznaniu.

                Comment

                • krzysfryna
                  Senior
                  • 06-2003
                  • 107

                  robox napisał(a)
                  W telewizji reklamują "Piwny turniej piłkarski".
                  W Lech Cup wystąpi kilka ciekawych drużyn zagranicznych, TSV Monachium, Malaga itd.
                  Z tego co pamiętam, turniej odbędzie się pod koniec lipca, w Poznaniu.

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    Dzisiaj odbył się sparing pomiędzy Pogonią,a Błękitnymi Stargard.Niby Pogoń wygrała 2:1{0:1}.Co do gry ,ciężko wywnioskować jakieś konkrety ,gdy przewinęło się w obu ekipach ze 40 zawodników.Były momenty super gry,ale i makabrycznie beznadziejnej.
                    Kiboli było ,około 2,5 tysięcy-sam się mocno zdziwiłem.


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • szarpik
                      Senior
                      • 02-2002
                      • 676

                      Pogonarz , a wy wierni kibole Portowców przerzucacie sie na półśmieszny pseudo wytwór Pogoń/Piotrcovia czy bedziecie kibicować w czwartej lidze. Bardziej honorowe byłoby to drugie wyjście
                      WWW.EKSTRAKLASA.NET

                      Comment

                      • Karolinka
                        Senior
                        • 02-2002
                        • 129

                        Kobieta??

                        Czy to dziwne ze kobieta lubi dobra kopanine obejrzec przy piwku oczywiscie!!
                        Piwoszka Karolcia:)

                        --------------------------------

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          szarpik napisał(a)
                          Pogonarz , a wy wierni kibole Portowców przerzucacie sie na półśmieszny pseudo wytwór Pogoń/Piotrcovia czy bedziecie kibicować w czwartej lidze. Bardziej honorowe byłoby to drugie wyjście
                          Damy Ptakowi trochę czasu i zobaczymy.Na 4 ligę też się będzie chodzić,ale tą będą faktycznie rezerwy Ptaka.Chłopaki dobrze negocjowali z Ptakiem i jeżeli Pogoń spada do 3 ligi,lub ją zlikwiduje,albo rozwiążą spółkę,SSA jest zobligowana do zwrotu wraz z prawem gry w minimum 4 lidze,niezadłużonego klubu piłkarskiego Pogoń Nowa.
                          Pogoń spadła do 2 ligi i tam będzie grała-czyli niby patrzą z aspektu sportowego nie zyskała,ani nie straciła.Czy to jest fuzja-według mnie nie.Tylko kiboli Piotrcovii żal.


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • Pogoniarz
                            † 1971-2015 Piwosz w Raju
                            • 02-2003
                            • 7971

                            Wróciłem właśnie ze sparingu z Gwardią Koszalin 3:0(3:0).Widzów około 1.5 koła.Gdyby weszły wszystkie 200% okazje to powinno być 8:2.Poziom meczu przeciętny niestety.


                            Prawie jak Piwo
                            SZCZECIN

                            Comment

                            • robox
                              = kapslarz =
                              • 11-2002
                              • 8188

                              Dzisiaj czytałem, że w Zagłębiu żegnają się z Topolskim . Sezon tuż tuż, przepracował on cały okres przygotowawczy, zbudował nową drużynę a teraz odchodzi. Po co komu to zamieszanie?

                              Comment

                              • szarpik
                                Senior
                                • 02-2002
                                • 676

                                A ja wczoraj wybrałem sie na szeroko promowany przez KP turniej Lech Cup , poziom gry średni , drużyny podeszły do niego dość rozrywkowo , 1 msc zajeło Izraelskie MACCABI TEL AVIV pokonując po drodze TSV Monachium i CF Malaga , Lech niestety dość słabo , przegrał 2:1 z Hiszpanami i w karnych z TSV . Na koniec pokaz laserów. Ogólnie sportowy piknik w miare udany , tylko bilety dość drogie (25zł)
                                WWW.EKSTRAKLASA.NET

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎