Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • krzysfryna
    Senior
    • 06-2003
    • 107

    Też myśle że rywal Groclinu jest do przejścia, w losowaniu byli duzo lepsze zespoły ,więc powinniśmy się cieszyć bo szansa jest

    Comment

    • Himen
      Senior
      • 06-2003
      • 129

      U nas będzie zima a tam pewnie ciepło. Trudno będzie z Francuzami. Chyba lepszy byłby Celtic.
      Last edited by Himen; 13-12-2003, 11:59.

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        Farciarze

        Się wkurzyłem Bayern pokonał Stuttgart 1:0(75 Makaay).Do straty bramki Monachijczycy nie istnieli na boisku,aż do chwili fatalnego kiksu obrońcyNiech to...


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • baklazanek
          † 2014 Piwosz w Raju
          • 08-2001
          • 3562

          Właśnie kończą się derby Barcelony pomiędzy Espanyolem a Barceloną. Mecz rozpoczęło jak zwykle 22 piłkarzy ale skończy chyba tylko 16. Z każdej drużyny wyleciało po 3 zawodników, bardzo "krwawy" pojedynek

          ps.Też się nieźle wnerwiłem na Bawarczyków gryy.

          Comment

          • robox
            = kapslarz =
            • 11-2002
            • 8188

            Mimo 3 czerwonych kartek dla Barcy (Espanyol 2), wygrała ona na wyjeździe 3:1 .

            Comment

            • baklazanek
              † 2014 Piwosz w Raju
              • 08-2001
              • 3562

              robox napisał(a)
              Mimo 3 czerwonych kartek dla Barcy (Espanyol 2), wygrała ona na wyjeździe 3:1 .
              Przegrani też zostali obdarowani trzema czerwonymi kartkami.

              Comment

              • kiszot
                Senior
                • 08-2001
                • 8081

                Znalazłem taki klub sportowy w Austrii.Fajnie się nazywa.
                Attached Files
                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                So von Natur, Natur in alter Weise,
                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                Comment

                • Pogoniarz
                  † 1971-2015 Piwosz w Raju
                  • 02-2003
                  • 7971

                  Nasza repra w towarzyskim meczu na Malcie pokonała Litwę 3:1.Poziom meczu można pominąć minutą ciszy.Były przebłyski dobrej gry,ale tylko chwilowe.


                  Prawie jak Piwo
                  SZCZECIN

                  Comment

                  • perłyfan
                    Senior
                    • 02-2003
                    • 1244

                    Iron stwierdził, że grają na pastwisku. Poziom gry, taki jak murawa. Ale zawsze to kolejne zwycięstwo na koncie pana J.
                    Last edited by perłyfan; 14-12-2003, 19:33.
                    JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                    Comment

                    • krzysfryna
                      Senior
                      • 06-2003
                      • 107

                      Od wczoraj na sportowych stronach w "sieci" można przeczytać o zainteresowaniu Niedzielanem klubu NEC Nijmegen ,uważam ten pomysł za chory przecież to sa sredniaki w lidze holenderskiej więc awans sportowy to napewno niebędzie,czyżby więc Niedzielanowi zależao na kasie ?

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        krzysfryna napisał(a)
                        Od wczoraj na sportowych stronach w "sieci" można przeczytać o zainteresowaniu Niedzielanem klubu NEC Nijmegen ,uważam ten pomysł za chory przecież to sa sredniaki w lidze holenderskiej więc awans sportowy to napewno niebędzie,czyżby więc Niedzielanowi zależao na kasie ?
                        Tak faktycznie skąd znamy taką miejscowość jak Grodzisk(ja w związku z Browarem i piłką-a dla większości Polaków...,mylą nawet z Grodziskiem Mazowieckim.)Co znaczy nasza liga w Europie?Niech daje Niedzielan nóżkę bo przy naszych (pseudo)działaczach w PZPN-ie i w klubach nie znasz dnia ni godziny
                        Pamiętasz ruchy transferowe Widzewa,Legii,Wisły-im bliżej LM tym wartościowych zawodników ubywało.
                        Przywiązanie do barw...ilu takich piłkarzy według tej idei postępuje?
                        Pewnie nic z tego nie wyjdzie,tak samo jak Dyskobolia kupiła już podobnoBatatę z Pogoni za trzech innych pilkarzy z Grodziska.


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • robox
                          = kapslarz =
                          • 11-2002
                          • 8188

                          Co do przyszłego klubu Niedzielana, to NEC jest już chyba piątą propozycją. Najprawdopodobniej jednak zostanie w klubie, do momentu gry w pucharach Groclinu.

                          Comment

                          • Pinio74
                            Senior
                            • 10-2003
                            • 3881

                            Trochę namieszał chyba menedżer Niedzielana: (za Onet.pl)

                            cyt.:"Niedzielan: Ten transfer to bzdury!

                            Według menedżera Karola Glomba Andrzej Niedzielan we wtorek miał polecieć do Nijmegen, żeby z bliska przyjrzeć się funkcjonowaniu klubu, który chce go kupić. Okazuje się, że napastnik Groclinu został w Polsce.
                            Menedżer Karol Glomb twierdził, że Niedzielan poleci do Holandii i już w środę może podpisać kontrakt z NEC Nijmegen. Inny współpracujący z Glombem agent piłkarski, Bernard Gryszczyk, oświadczył: - „Andrzej poleciał do Holandii i zostanie tam do niedzieli”.
                            „To bzdury. Nie poleciałem do żadnego Nijmegen. Wracam do domu na Święta, potem w Polsce spędzę Nowy Rok. Mam dość zamieszania wokół mojej osoby. Ciągle tylko transfer i transfer. A ja mam trzyletni kontrakt z Groclinem, który mnie obowiązuje!” – powiedział Niedzielan.
                            „Nigdzie nie lecę. Muszę zadzwonić do panów menedżerów i spytać, o co tu chodzi. Po prostu mam trochę wszystkiego dosyć. (...) Ja się naprawdę nigdzie nie wybieram. I nie chcę niczego komentować, nakręcać tego wszystkiego” – dodał napastnik Groclinu." koniec cyt.
                            BIRRARE HUMANUM EST

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              Zwracajcie uwagę na źródło, z którego pochodzi wiadomość. Jeśli to Super Express albo Przegląd Sportowy, to ostrożnie podchodziłbym to podobnych doniesień. Myślę też, że i dziennikarze serwisów internetowych swój udział w kaczkach dziennikarskich mają, w końcu trzeba jakoś napędzać statystykę odwiedzin - wystarczy przyjrzeć się tytułom wiadomości (niekoniecznie sportowych) np. w Wirtualnej Polsce, po czym zapoznać się z treścią...

                              Comment

                              • Pudlarz
                                Piwiarz sezonowy
                                • 01-2002
                                • 650

                                Fragment wystroju w osiedlowym pubie w Starym Sączu. W zamierzchłej przeszłości kibicowałem Wiśle, ale...
                                Attached Files
                                Dobre piwo nigdy nie jest złe
                                http://www.janczech.stary.sacz.pl
                                (galeria ekslibrisów)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎