Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pulas
    Senior
    • 08-2001
    • 965

    Podobno Ptak chce zainwestować w szcecińską Pogoń. Zamierza przenieść do Szczecina Piotrkovie (a może połączyć się jeszcze z Radomskiem i Ceramiką?) i stworzyć silny zespól walczący o puchary.
    Last edited by pulas; 14-06-2003, 08:19.
    pułaś
    ---------------------------------
    "(...)W kącikach flechtów wieczór już
    Lśni jak porzeczka krwawa
    Ukradkiem z rdzy wycieram nóż
    I między bajki wkładam"

    Comment

    • canizares
      Member
      • 05-2003
      • 36

      Odp: TRAGEDIA

      Cocobango napisał(a)
      Dzisiaj na Eurosporcie Był mecz Burkina Faso : Polska ENGEL WRÓĆ!!! [/B]
      A tak na marginesie - jakie Burkina Faso ma barwy narodowe? Nie widziałem meczu, a chciałbym sobie zrobić koszulkę (chyba że ktoś wie gdzie można kupić)

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        Choć nie oglądałem ,ale było 0:4
        Dziś Świt wygrał ze Szczakowianką 1:0.W rewanżu może być nerwowo...
        Jutro gra Zagłębie Robox pewnie chodzi jak na szpilkach...


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          W Lubinie też robi się nerwowo .
          Niepotrzebny błąd Zająca, no i 1:0 dla Łęcznej.
          Teraz rewanż u siebie, myślę, że będzie po odpowiednio wysoko wygranym meczu przez Zagłębie.

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            Odp: Odp: TRAGEDIA

            canizares napisał(a)
            A tak na marginesie - jakie Burkina Faso ma barwy narodowe? Nie widziałem meczu, a chciałbym sobie zrobić koszulkę (chyba że ktoś wie gdzie można kupić)
            Na pół podzielona(poprzecznie).Od góry zieleń,od dołu czerwień i na środku żółta gwiazda.Do dzieła


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • canizares
              Member
              • 05-2003
              • 36

              Odp: Odp: Odp: TRAGEDIA

              Pogoniarz napisał(a)
              Na pół podzielona(poprzecznie).Od góry zieleń,od dołu czerwień i na środku żółta gwiazda.Do dzieła
              Zielony, czerwony i żółty - w sumie taką już mam tylko z listkiem pewnej popularnej rośliny, ale na gwiazdę może da się przekombinować

              W dzisiejszej Wyborczej jest wywiad z Listkiewiczem i chociaż nie mówi tego wprost, wychodzi że niby Endżel jakiś szeroko zakrojony spisek na niego szykuje, żeby wskoczyć w czasie zbliżających się wyborów na jego stołeczek... To ja się pytam - kto tu kogo pierwszy zdjął z posterunku czego skutki ostatnio oglądaliśmy?

              A najlepsze jest to, że wg Misia siła Engela polega między innymi na tym, że ma za sobą takie figury jak ...Materna czy Gąsowski

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                O w mordę,a ja z Materną mam zdjęcie w Oslo,z Gąsowskim nie chciałem.Oj żebym nie wylazł na szpiona.
                Czas się pogodzić z faktem zostanę persona non grata polskiej kopanej.


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • canizares
                  Member
                  • 05-2003
                  • 36

                  Pogoniarz napisał(a)
                  O w mordę,a ja z Materną mam zdjęcie w Oslo,
                  To rzeczywiście masz się czego obawiać. Na razie Twoja teczka w PZPN puchnie, a czy zdjęcie z Materną okaże się wybawieniem czy zgubą okaże się po wyborach... Na wszelki wypadek postaraj się może o jakieś alibi - że na przykład pomyliłeś Maternę z Torzewskim

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    canizares napisał(a)
                    To rzeczywiście masz się czego obawiać. Na razie Twoja teczka w PZPN puchnie, a czy zdjęcie z Materną okaże się wybawieniem czy zgubą okaże się po wyborach... Na wszelki wypadek postaraj się może o jakieś alibi - że na przykład pomyliłeś Maternę z Torzewskim
                    Mam nie tylko z Nim,nawet z Witem Żelazko,ale fakt pomylić się można
                    W Szczecinie już sam nie wiem co się dzieje" Przyleciał "Ptak i miesza-idzie zwariować!


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • baklazanek
                      † 2014 Piwosz w Raju
                      • 08-2001
                      • 3562

                      Źle się dzieje Żurek i Kaczmarek wprowadzili zespoły do pucharu UEFA co zwłaszcza w przypadku GKS-u było wielkim osiągnięciem no i prezesom musiało odbić. Wykopali trenerów. Nie rozumiem tego doprawdy, trener przegrywa mecze to go wyrzucają(rzecz naturalna) ale jak wygrywa i go wykopują to ja już nic nie rozumiem. A nie przepraszam wszystko już dla mnie jest jasne, zapomniałem że nasza piłka kopana jest chora.

                      Kuźba najlepszy zawodnik Wisły Kraków w rundzie wiosennej odchodzi z tego klubu dla tego że ma ponoć za wysokie wymagania a wczoraj w TV4 słyszałem że w skończonym sezonie zarabiał kilka tysięcy na miesiąc. No jeżeli Wisła jest tak skąpa to życzę jej powodzenia. A na miejsce Kuźby ma przyjść Kryszałowicz który z pewnością ma większe wymagania niż Marcin K.

                      Comment

                      • robox
                        = kapslarz =
                        • 11-2002
                        • 8188

                        W jednej z ogólnopolskich gazet sportowych przeczytałem, że w tym nadchodzącym sezonie mozemy liczyć na duży napływ naszych piłkarzy z lig zachodnich . Pisali głównie o kierunku niemieckim.
                        Czyżby występy reprezentacji miały na to wpłynąć?
                        A może liczba naszych kopaczy w zespołach, które opuściły szeregi bundesligi?
                        Last edited by robox; 18-06-2003, 00:33.

                        Comment

                        • albeertos
                          Senior
                          • 10-2001
                          • 2313

                          W dzisiejszym wydaniu GW, w dodatku poznańskim artukuł na pierwszej stronie o wejściu którejś ze spółek Jana Kulczyka do Lecha Poznań. Miałby się stać strategicznym sponsorem klubu i wprowadzić do zarządu swoich przedstawicieli, czego obecny zarząd Lecha bardzo by sobie życzył. W rozmowach pośredniczy również Prezydent Poznania i namawia Kulczyka do wejścia w Kolejorza. Sam Kulczyk ponoć jest zainteresowany, ale musi być pewien że poza dobrą organizacją, która w Lechu już funkcjonuje, musi być również sukces sportowy. W poniedziałek ponoć decyzja ma być podjęta.
                          Pożyjemy - zobaczymy.
                          (_)>
                          Nigdy się nie poddawaj!!!
                          Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                          Lech jest tam gdzie jego wiara
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Comment

                          • Pogoniarz
                            † 1971-2015 Piwosz w Raju
                            • 02-2003
                            • 7971

                            Na spotkaniu w Łodzi kibiców z P.Ptakiem,Dąbrowskim i Stasiakiem doszło do porozumienia między zaintresowanymi.Wszystko jest na dobrej drodze by Pogoń Nowa zagrała w 2 lidze.PZPN jest za fuzją,ZZPN też,zostaje tylko zgoda Łódzkiego ZPN.
                            Trenerem ma być Baniak.Jeśli wszystko pójdzie gładko w przyszłym tygodniu zostanie podpisana umowa.Miasto jest za- także jest nadzieja by Pogoń nie zniknęła ze sportowej mapy Polski na wiele lat.


                            Prawie jak Piwo
                            SZCZECIN

                            Comment

                            • kiszot
                              Senior
                              • 08-2001
                              • 8081

                              Polecam artykuł o walce Dawida z Goliatem.Jak to Gwarek Zabrze domaga sie zaległych pieniędzy od Górnika.Ciekawe czy Gwarek rozłoży Górnika na łopatki http://zabrze.naszemiasto.pl/sport/278823.html
                              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                              So von Natur, Natur in alter Weise,
                              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                              Comment

                              • robox
                                = kapslarz =
                                • 11-2002
                                • 8188

                                Jutro mecz o BYĆ ALBO NIE BYĆ w pierwszej lidze

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎