Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    szarpik napisał(a)
    A ja wczoraj wybrałem sie na szeroko promowany przez KP turniej Lech Cup , poziom gry średni , drużyny podeszły do niego dość rozrywkowo , 1 msc zajeło Izraelskie MACCABI TEL AVIV pokonując po drodze TSV Monachium i CF Malaga , Lech niestety dość słabo , przegrał 2:1 z Hiszpanami i w karnych z TSV . Na koniec pokaz laserów. Ogólnie sportowy piknik w miare udany , tylko bilety dość drogie (25zł)
    Tak jednym okiem spozirałem będąc w pubie(relacja na Polsat Sport).Czy dobrze zerknąłem -remontują Wam stadion(efekt akcji KP?)


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • szarpik
      Senior
      • 02-2002
      • 676

      Dobrze zauważyłeś , Trwa budowa czwartej trybuny z tym że środki na to przekazało miasto a nie Kompania , oni mają z Lechem tylko umowy sponsoringowe i reklamowe
      WWW.EKSTRAKLASA.NET

      Comment

      • Ahumba
        Senior
        • 05-2001
        • 8962

        dużo szumu z tymi licencjami i znów wszyscy wszystkie kluby są "idealne" i "gotowe", aby męczyć się w ekstrakasie. (bo pewnie Widzew też w końcu dostanie licencje).
        Nie jestem wrogiem żadnej drużyny. Uważam, że nie zielony stolik powinien decydować o grze, wynikach i układzie tabeli, ale ludzie przecież NA BANK co najmniej połowa drużyn ze względów finansowych nie powinna grać w pierwszej lidze.
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

        Comment

        • krzysfryna
          Senior
          • 06-2003
          • 107

          Odp: Kobieta??

          Karolinka napisał(a)
          Czy to dziwne ze kobieta lubi dobra kopanine obejrzec przy piwku oczywiscie!!
          Taka kobieta to chyba każdemu by się podobała,piwko wypije,mecz po ogląda,żyć nie umierać.

          Comment

          • Karolinka
            Senior
            • 02-2002
            • 129

            Odp: Odp: Kobieta??

            krzysfryna napisał(a)
            Taka kobieta to chyba każdemu by się podobała,piwko wypije,mecz po ogląda,żyć nie umierać.
            No ba... rozumiem ze mam wziecie Ale od dobrego meczu to i tak wole dobre piwko
            Piwoszka Karolcia:)

            --------------------------------

            Comment

            • krzysfryna
              Senior
              • 06-2003
              • 107

              Odp: Odp: Odp: Kobieta??

              Karolinka napisał(a)
              No ba... rozumiem ze mam wziecie Ale od dobrego meczu to i tak wole dobre piwko
              A już myślałem że jesteś "idealną" kobietą, która lubi mecze tak jak piwo.
              Last edited by krzysfryna; 29-07-2003, 16:20.

              Comment

              • Karolinka
                Senior
                • 02-2002
                • 129

                Odp: Odp: Odp: Odp: Kobieta??

                krzysfryna napisał(a)
                A już myślałem że jesteś "idealną" kobietą, która lubi mecze tak jak piwo.
                Oprocz piwka nie ma idealow! niestety...
                Piwoszka Karolcia:)

                --------------------------------

                Comment

                • robox
                  = kapslarz =
                  • 11-2002
                  • 8188

                  No i z dużej chmury mały deszcz, licencje na grę w ekstraklasie przyznane wszystkim zespołom. Działacze Widzewa pojawili się po upływie regulaminowego czasu, w którym trzeba było dostarczyć wszelkie zaświadczenia, co nie miało większego wpływu na przyznanie licencji.
                  Jedyna zmiana dotyczy drugiej ligi, Pogoń SSA nie odwołała się od decyzji o nieotrzymaniu licencji, w związku z czym zagra w tej klasie rozgrywek drużyna wcześniej zdegradowana, Tłoki Gorzyce.

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    robox napisał(a)
                    No i z dużej chmury mały deszcz, licencje na grę w ekstraklasie przyznane wszystkim zespołom. Działacze Widzewa pojawili się po upływie regulaminowego czasu, w którym trzeba było dostarczyć wszelkie zaświadczenia, co nie miało większego wpływu na przyznanie licencji.
                    Jedyna zmiana dotyczy drugiej ligi, Pogoń SSA nie odwołała się od decyzji o nieotrzymaniu licencji, w związku z czym zagra w tej klasie rozgrywek drużyna wcześniej zdegradowana, Tłoki Gorzyce.
                    To było jasne,że tak zamącą!Niedobrze się robi!
                    Wczoraj w PP Pogoń Siedlce(4 liga)-Pogoń Szczecin(nie SSA)1:7.
                    Teraz w sobotę mecz z Groclinem w Szczecinie też w ramach PP.Tylko wątpię ,że zdąrzę na mecz z Fesiwalu w Berlinie Nadzieja mała jest grają o 19:00...)
                    Last edited by Pogoniarz; 30-07-2003, 09:08.


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • celt_birofil
                      † 2017 Piwosz w Raju
                      • 09-2001
                      • 4469

                      robox napisał(a)
                      No i z dużej chmury mały deszcz, licencje na grę w ekstraklasie przyznane wszystkim zespołom. Działacze Widzewa pojawili się po upływie regulaminowego czasu, w którym trzeba było dostarczyć wszelkie zaświadczenia, co nie miało większego wpływu na przyznanie licencji.
                      Nawet Leszek Miller sięgnął do portfela dla ratowania ukochanego klubu
                      Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        A gwiazda Kalu Uche dziś nie wystąpi z Omonią.Jak pisałem ,akurat w złym temacie to świadczy,że nie dzieje się w Wisełce dobrze.
                        Czy zapowiadają się szybkie zakończenia przygód z pucharami naszych drużyn?
                        Puchar Jntertoto pokazał możliwości...
                        Pogoń z Fylkirem z Islandii pokazała też "profesjonalizm"(odpadli z amatorami-to był dramat dla mnie.)Pamiętam te mecze dokładnie.


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          Ale jaja, taki słaby mecz i jest 3:0 dla WISEŁKI


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • Petrax
                            Senior
                            • 12-2001
                            • 662

                            Dlaczego słaby? Grają bardzo dobrze jak na swoje możliwości kadrowe. Spodziewałem się zdecydowanie gorszej gry. Myślę, że jeszcze powalczą o kolejne rundy.
                            In cervisia veritas
                            http://www.ptxc.de.vu
                            Пиво - вот мое экотопливо

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              Petrax napisał(a)
                              Dlaczego słaby? Grają bardzo dobrze jak na swoje możliwości kadrowe. Spodziewałem się zdecydowanie gorszej gry. Myślę, że jeszcze powalczą o kolejne rundy.
                              Wątpię,ale niech im sie uda ,dla dobra naszej piłki.Serio chodzę i oglądam mecze od dzieciaka i nie widzę tu drużyny na LM


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                Do straty bramki grali w 2 połowie konkretnie naprawdę dobrze,ale później makabrycznie szczególnie w obronie i Piekutowski...


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎