Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Center
    Senior
    • 03-2003
    • 133

    Czas najwyższy żeby ktoś rozwalił ten burdel! Jednak poza dyskwalifikacją piłkarzy powinni też być zdyskwalifikowani dożywotnio prezesi i działacze klubu, którzy dopuścili się przekupstwa!
    Zdyskwalifikować przydałby się też ałą górę, tj. działaczy PZPN - w końcu nie radzą sobie z nadzorem nad klubami, no nie?

    Comment

    • zythum
      Kot Makawity
      • 08-2001
      • 8305

      zythum napisał(a)
      Darku ale Garbarnia została relegowana z ligi też wyłącznie na podstawie domysłów i zeznań jednego człowieka. NIe zrobiono nawet konfrontacji zawodników. Co do 1993 to zarówno ŁKS jak i Legia powinny być wtedy relegowane do drugiej ligi. Tak więc nie krzyvczał bym tak o tego mistrza bo jeżeli miałaby być sprawiedliwość to przecież zarówno Legia jak i ŁKS kupiły te mecze i było to tak samo widoczne jak dzisiaj przypadek Garbarnii i Świtu. Ja wiem, że trudno być obiektywqym jak się ostro kibicuje jakiemuś klubowi ale czasem fanatyzm utrudnia widzenie spraw oczywistych. Jak rozumiem uważasz, że jak Legia kupuje mecz (i dzięki temu zdobywa mistrzostwo)to jest w porządku ale jak inni kupują to jest be i bardzo dobry wtedy jest PZPN jak każe każdego poza Legią.
      ps. Darek piszesz, że prokuratoru umorzyła sprawę Legii a nie zwróciłeś w ogóle uwagi, że sprawy Garbarnia-Świt w ogóle nie rozpatrywał prokurator bo uznał, że nie ma do tego żadsnych podstaw.
      To inaczej miało być, przyjaciele,
      To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
      Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
      Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
      Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

      Rządzący światem samowładnie
      Królowie banków, fabryk, hut
      Tym mocni są, że każdy kradnie
      Bogactwa, które stwarza lud.

      Comment

      • pieczarek
        zwykle cham i prostak
        • 06-2001
        • 5011

        Pogoniarz napisał(a)
        Co do ganianek to normalka.Na całym świecie tak jest i będzie.Nikt i nic tego nie zmieni.Ja też chciałbym,aby nie dochodziło do zadym,ale jest to niemożliwe.Nienawiść jest za bardzo zakorzeniona.Sam wiem dobrze o tym będąc na kilkudziesięciu meczach wyjazdowych Pogoni- scenariusz na horrorka jak nic .Na Ślasku wystarczy,że powiesz poprawną polszczyzną i już się na ciebie krzywo patrzą(może to gorol ze Sosnowca?)
        Skoro jeździsz znaczy, że Ci się to podoba. A, jak mawiali Rzymianie, chcącemu nie dzieje się krzywda. Czyli lubisz oberwać pałką, sztachetą albo siekierą.
        Może by trzeba wprowadzić na stadionach solidnie ogrodzone sektory. Wpuszczano by tam "ultras" z obu klubów. I nie wypuszczano by ich dopóki nie pozostanie tylko jeden żywy. Wówczas on jako zwycięzca w glorii chwały opuściłby zagrodę. Po kilku kolejkach, kosztem zaledwie kilku tysięcy trupów, rozwiązano by problem z bydłem zasiadającym na trybunach. Tych kilku pozostałych żywych (po jednym na każdy klub) nie stanowiłoby wielkiego zagrożenia. Myślę, że to nie jest wysoka cena jak za bezpieczeństwo zwykłych rodzin, które teraz nie za bardzo mogą przyjść na mecz.

        Comment

        • zythum
          Kot Makawity
          • 08-2001
          • 8305

          darek99 napisał(a)
          Chyba żartujesz, w latach 70-tych jeśli ktoś był popierany przez władze to napewno nie była to legia , Edek i jego klika popierali kluby ze Śląska.
          Darek nie rozśmieszaj mnie. W tych latach Legia jako CWKS mogła (i to robiła) zabrać każdego piłkarza z każdego klubu. A dużu dużo meczów wygrała jedynie dlatego, że była klubem wojskowym i ze stolicy będąc forowana przez władze partii.
          To inaczej miało być, przyjaciele,
          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

          Rządzący światem samowładnie
          Królowie banków, fabryk, hut
          Tym mocni są, że każdy kradnie
          Bogactwa, które stwarza lud.

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            pieczarek napisał(a)
            Skoro jeździsz znaczy, że Ci się to podoba. A, jak mawiali Rzymianie, chcącemu nie dzieje się krzywda. Czyli lubisz oberwać pałką, sztachetą albo siekierą.
            Może by trzeba wprowadzić na stadionach solidnie ogrodzone sektory. Wpuszczano by tam "ultras" z obu klubów. I nie wypuszczano by ich dopóki nie pozostanie tylko jeden żywy. Wówczas on jako zwycięzca w glorii chwały opuściłby zagrodę. Po kilku kolejkach, kosztem zaledwie kilku tysięcy trupów, rozwiązano by problem z bydłem zasiadającym na trybunach. Tych kilku pozostałych żywych (po jednym na każdy klub) nie stanowiłoby wielkiego zagrożenia. Myślę, że to nie jest wysoka cena jak za bezpieczeństwo zwykłych rodzin, które teraz nie za bardzo mogą przyjść na mecz.
            Rozbrajasz mnie!Ja mam w sercu Pogoń i jeżdżę(jeździłem) za Swoją Ukochaną Drużyną,by Jej kibicować.Jestem dumny z tego ,że jadąc gdziekolwiek sławię swój klub!
            Nie masz pojęcia co to znaczy to proszę nie zabieraj głosu.
            Raz jeszcze-ultrasi nie zajmuja się zadymami.Są grupy Hools praktycznie w każdym klubie i to oni ustawiają się na zadymę.
            Jakbyś pojechał na wyjazd w szaliku to Byś zobaczył co Cię czeka


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              darek99 napisał(a)
              Spoko, Świt w pierwszej lidze będzie pod warunkiem że dostanie licencje od PZPN, a to jeszcze nie jest pewne, decyzje PZPN są nieprzewidywalne
              I tu może być problem z licencją, choć z drugiej strony PZPN udowodniła, że nie jest tak rygorystyczna w jej przyznawaniu (Polonia, Widzew).
              Już dzisiaj czytam, że jest to ukłon w stronę spadkowiczów, Ruchu i Zagłębia.
              Swoją drogą w Lubinie ostro idzie przebudowa na całym stadionie (trybuny, krzesełka), oświetlenie już od połowy lipca jest zainstalowane.

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                robox napisał(a)
                I tu może być problem z licencją, choć z drugiej strony PZPN udowodniła, że nie jest tak rygorystyczna w jej przyznawaniu (Polonia, Widzew).
                Już dzisiaj czytam, że jest to ukłon w stronę spadkowiczów, Ruchu i Zagłębia.
                Swoją drogą w Lubinie ostro idzie przebudowa na całym stadionie (trybuny, krzesełka), oświetlenie już od połowy lipca jest zainstalowane.
                Na stadionie wiejących wiatrów,zwanym też dożynkowym krzesełka w większej ilości i jupitery?No to się Kombitat (czy miasto )postarał.


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • robox
                  = kapslarz =
                  • 11-2002
                  • 8188

                  Pogoniarz napisał(a)
                  Na stadionie wiejących wiatrów,zwanym też dożynkowym krzesełka w większej ilości i jupitery?No to się Kombitat (czy miasto )postarał.
                  Klub już od pewnego czasu jest własnością tylko KGHM, który wykupił potrzebne im udziały od miasta. Także przejął wpływy z cotygodniowej giełdy samochodowej, odbywającej się wokół stadionu, jednej z większych w kraju.
                  Widać, że mimo spadku, pieniądze są dalej pompowane przez miedzianych włodarzy w sport. Narazie widać to na przykładzie stadionu, mam nadzieję, że niedługo zespół także pokaże dobry futbol .

                  Comment

                  • Ahumba
                    Senior
                    • 05-2001
                    • 8962

                    Wy się dziwicie, że w Centrali takie przekręty odchodzą.
                    Drugi dzień na łamach forum toczy się dyskusja, czy Legia, czy Norwegia, czy jeszcze inna zbieranina kopaczy. Dyskusję tę toczą ludzie zaprzyjaźnieni powodowani sympatiami, miłościami i antypatiami.
                    Teraz dołużcie do tego oooooooooooooooooolbrzymie pieniądze i zobaczymy czy ta dyskusja bedzie zawierała zwroty typu "nie rozśmieszaj mnie".
                    Kto ma szmal i dojścia ten MA RACJĘ. Zresztą jak się ma pieniądze to i dojścia się znajdą.
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      Wczoraj w meczu sparingowym rozegranym w Gryfinie miejscowy Energetyk(5 liga) zremisował z Pogonią 1:1.Grano 2*30 minut.
                      Dzisiaj dojdzie na Wałach Chrobrego do prezentacji zawodników i nowych strojów Pogoni.Muszę się oszczędzać,jutro przecież festiwal w Berlinie


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • pieczarek
                        zwykle cham i prostak
                        • 06-2001
                        • 5011

                        Pogoniarz napisał(a)
                        Rozbrajasz mnie!Ja mam w sercu Pogoń i jeżdżę(jeździłem) za Swoją Ukochaną Drużyną,by Jej kibicować.Jestem dumny z tego ,że jadąc gdziekolwiek sławię swój klub!
                        Nie masz pojęcia co to znaczy to proszę nie zabieraj głosu.
                        Raz jeszcze-ultrasi nie zajmuja się zadymami.Są grupy Hools praktycznie w każdym klubie i to oni ustawiają się na zadymę.
                        Jakbyś pojechał na wyjazd w szaliku to Byś zobaczył co Cię czeka
                        Ostatni raz na meczu ligowym byłe ćwierć wieku temu. Przychodzili rodzice z dziećmi. Jeśli teraz nie mogą to coś z tym należy zrobić. Najłatwiejsze to pozwolić się skutecznie powybijąc tym "hools". I gazety będą miały o czym przez kilka dni pisać i będzie kultura na stadionach.
                        Nie rozumiem za bardzo tego sławienia klubu. Przyjeżdżasz do innego miasta. Mieszkańcy patrzą na Ciebie jak na dzikusa, który przyjechał zdemolować miasto. Nie bawią się w rozróżnianie "hools" od "ultras". Dla nich to jedna rowrzeszczana dzicz. A Ty piszesz, że rozsławiasz swój klub. Mało to dla mnie zrozumiałe. Nie byłoby lepiej dla klubu gdyby "ultras" pozabijali własnych "hools"? Macie na to moją zgodę.

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          pieczarek napisał(a)
                          Ostatni raz na meczu ligowym byłe ćwierć wieku temu. Przychodzili rodzice z dziećmi. Jeśli teraz nie mogą to coś z tym należy zrobić. Najłatwiejsze to pozwolić się skutecznie powybijąc tym "hools". I gazety będą miały o czym przez kilka dni pisać i będzie kultura na stadionach.
                          Nie rozumiem za bardzo tego sławienia klubu. Przyjeżdżasz do innego miasta. Mieszkańcy patrzą na Ciebie jak na dzikusa, który przyjechał zdemolować miasto. Nie bawią się w rozróżnianie "hools" od "ultras". Dla nich to jedna rowrzeszczana dzicz. A Ty piszesz, że rozsławiasz swój klub. Mało to dla mnie zrozumiałe. Nie byłoby lepiej dla klubu gdyby "ultras" pozabijali własnych "hools"? Macie na to moją zgodę.
                          Ręce mi opadły.Faktycznie dawno nie Byłeś na meczu i nie masz pojęcia o co chodzi.Już nie będę dyskutował z Tobą,gdyż to nie ma sensu.Za dużo czytasz gazet i oglądasz TV.Tam wyraźnie wbili Ci do głowy wiele bredni.


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • darek99
                            Senior
                            • 04-2002
                            • 2147

                            pieczarek napisał(a)
                            Ostatni raz na meczu ligowym byłe ćwierć wieku temu..
                            Jak zwykle w temacie samych meczy najwięcej do powiedzenia mają ci co nigdy nie byli na stadionie, lub byli ale bardzo dawno i to na meczu organizowanym z okazii festynu przez "Trybunę Ludu".
                            Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                            Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                            skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                            Epikur z Samos.

                            Comment

                            • pieczarek
                              zwykle cham i prostak
                              • 06-2001
                              • 5011

                              Pogoniarz napisał(a)
                              Ręce mi opadły.Faktycznie dawno nie Byłeś na meczu i nie masz pojęcia o co chodzi.Już nie będę dyskutował z Tobą,gdyż to nie ma sensu.Za dużo czytasz gazet i oglądasz TV.Tam wyraźnie wbili Ci do głowy wiele bredni.
                              Dobrze, dyskusja nie ma sensu. Spróbuj mi jeszcze tylko wyjaśnić dlaczego kiedyś na mecze chodziły całe rodziny a teraz nie chodzą. I dlaczego to się zmieniło? Dlaczego w USA na mecze footbalu, hokeja chodzą rodzice z dziećmi, a w Polsce nie za bardzo mogą przyjść na mecz pileczki kopanej? A przecież w USA powinno być niebezpieczniej. Tam nawet do hali przychodzi po kilkanaście tysięcy osób. Co robi te kilkaset/kilka tysięcy widzów na polskim stadionie, że odstraszają innych potencjalnych kibiców.
                              Co do telewizji to oglądam tak ze 2 godziny kwartalnie. Głównie filmy przyrodnicze.

                              Comment

                              • robox
                                = kapslarz =
                                • 11-2002
                                • 8188

                                Z Garbarnią co roku są jakieś afery. W zeszłym roku było zamieszanie wokół meczy barażowych z Radomskiem ( z tego co pamiętam, w klubie z Jaworzna grał nieuprawniony zawodnik), mimo to zespół Szczakowianki zagrał w ekstraklasie dzięki PZPN.
                                Teraz znów afera z meczami barażowymi, aż strach pomyśleć co by było za rok.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎