Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kiszot
    Senior
    • 08-2001
    • 8081

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
    Litewska policja wspólnie i w porozumieniu z wileńskim stadionem, wileńskimi sklepami i piłkarzami Vetry (którzy byli na tyle głupi, że myśleli że mogą bezkarnie wygrać z Legią i do przerwy prowadzili 2:0) sprowokowała potulnych jak baranki "kibiców" Legii.
    I pewnie nie idzie tego napisać normalnie tylko w ten sposób? Daruj sobie bo robisz z siebie nie powiem kogo.
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • mr-perez
      † 1971-2008 Piwosz w Raju
      • 09-2005
      • 514

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi Wyświetlenie odpowiedzi
      Jeszcze mają czelność wykrzykiwać przy różnych okazjach "Legia to my!"... jestem za stanowczym pozbyciem się takich buraków ze stadionów.
      Nigdy w życiu tak nie krzyczałem. Czyli jestem porządny kibic .

      PS. Kiedy 2. połowa?
      Last edited by mr-perez; 08-07-2007, 19:50.
      RTS WIDZEW
      www.kapsle.piwko.pl

      Comment

      • arcy
        Senior
        • 07-2002
        • 7538

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
        I pewnie nie idzie tego napisać normalnie tylko w ten sposób? Daruj sobie bo robisz z siebie nie powiem kogo.
        Przejrzyj sobie cały ten temat (wiem, to sporo roboty) i sprawdź ile razy Ty (i paru innych) twierdziłeś, że to policja sprowokowała zamieszki. Aby zaoszczędzić zbędnej gadaniny Tobie (i paru innym) od razu podałem właściwą wersję wydarzeń.

        Comment

        • smrtan
          Senior
          • 03-2002
          • 229

          Biorąc pod uwagę układy i układziki - skoro Holendrzy dostali po burdzie taką karę jaką dostali - to "polski klubik" spokojnie może liczyć na zawieszenie na 2 lata i 300.000 CHF kary... Mam nadzieję, że zarząd Legii zidentyfikuje sobie tych koleżków i na drodze cywilnej solidarnie - wysokość kary + utracone zyski - z nich równiutko zedrze. Chociażby to miały spłacać jeszcze ich prawnuki... inaczej takie incydenty będą się powtarzały dalej. I będą dotyczyły pseudokiboli każdego innego klubu.
          Piweczko Roku 2007 rozstrzygnięte!

          W browar.biz: smrtan | w Piweczko.org: slobodan

          Mój browar domowy
          Etykiety moich piw domowych

          Comment

          • arcy
            Senior
            • 07-2002
            • 7538

            A tak na marginesie - Legia rozpoczęła sezon od mocnego uderzenia. Przy tych "wzmocnieniach" trudno się dziwić.

            Comment

            • mluk
              Senior
              • 01-2005
              • 778

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
              A może to co proponują jako kibicowanie co poniektórzy na tym forum powinno stanowić normę?
              Maćku - nie każdy piwosz jest alkoholikiem, nie każdy kibic jest bandytą.

              Tam pojechało za dużo nachlanego/naćpanego bydła. O 100% za dużo. Cierpieć niestety będziemy my - normalni kibice. "Oni" będą mieli powód do dumy, opowiadając wnuczkom, jak to "rozjebali" mecz na Litwie...

              O czym tu więcej pisać...
              "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

              Comment

              • Ahumba
                Senior
                • 05-2001
                • 8962

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mluk Wyświetlenie odpowiedzi
                Maćku - nie każdy piwosz jest alkoholikiem, nie każdy kibic jest bandytą.
                Tam pojechało za dużo nachlanego/naćpanego bydła. O 100% za dużo. Cierpieć niestety będziemy my - normalni kibice. "Oni" będą mieli powód do dumy, opowiadając wnuczkom, jak to "rozjebali" mecz na Litwie...

                O czym tu więcej pisać...
                Ja nie twierdzę, że KAŻDY kibic to bandyta. Jest wręcz przeciwnie. Kibic nie jest bandytą.
                Tylko bandyci doprowadzają do tego, że kibiców jest coraz mniej na meczach.
                A jak to gówno chce się ruszyć i raz na zawsze usunąć ze stadionów, to podnosi głos kilku fanatyków, którzy wszystkich (min. policję, sędziów) oskarżają o łamanie praw obywatelskich i o brutalność.
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                Comment

                • mluk
                  Senior
                  • 01-2005
                  • 778

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
                  A jak to gówno chce się ruszyć i raz na zawsze usunąć ze stadionów, to podnosi głos kilku fanatyków, którzy wszystkich (min. policję, sędziów) oskarżają o łamanie praw obywatelskich i o brutalność.
                  Zgadzam się. Wydaje mi się, że w Legii wystarczy rozpędzić SKLW z Piórkowskim na czele. Każdy, kto choć trochę zna Bosmana wie, że jest to ostatni człowiek, który powinien reprezentować kibiców Legii - tych prawdziwych kibiców...
                  "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mluk Wyświetlenie odpowiedzi
                    Zgadzam się. Wydaje mi się, że w Legii wystarczy rozpędzić SKLW z Piórkowskim na czele. Każdy, kto choć trochę zna Bosmana wie, że jest to ostatni człowiek, który powinien reprezentować kibiców Legii - tych prawdziwych kibiców...
                    Znam Bosmana i nie jest to ostatni człowiek ,który powinien reprezentować L.
                    Co do zajść w Wilnie,widać ,że dragi plus tani alkohol spowodowały kompletny brak pomyślunku.Chcieli się bić z policją(bo przecież nie z tą garstką miejscowych kibiców),to mogli to zrobić na mieście,a tak...będziemy na cenzurowanym, Legia dostanie działkę i to porządną za recydywę,może sponsor przykręcić kranik.Zaje....początek sezonu.Szkoda ,że nikt nie potrafił tego w porę ogarnąć;ja Wescie mówiłem,że coś się zdarzy,po tym jak widziałem te niskie ogrodzenia i "super grę Legii",ale nie przypuszczałem ,że na taką skalę
                    Żegnamy niskie ogrodzenia i race na OE. PZPN i Ziobro teraz dopiero zadziałają.-najgorsze jest to ,że po tej akcji nie mamy już jakichkolwiek argumentów.
                    P.S Policja w Wilnie była niesamowicie spokojna U nas to by ze 100 twarzy po obu stronach "barykady" trafiło do szpitali.Dobrze,że policja nie dała się sprowokować ,bo skończyłoby się to totalną jazdą.


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • mluk
                      Senior
                      • 01-2005
                      • 778

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                      Znam Bosmana i nie jest to ostatni człowiek ,który powinien reprezentować L.
                      Panie, daj Pan spokój.

                      W takim razie ostatnim jestem ja. Bosman będzie przedostatni.

                      "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

                      Comment

                      • arcy
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 7538

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                        Chcieli się bić z policją(bo przecież nie z tą garstką miejscowych kibiców),to mogli to zrobić na mieście,a tak...będziemy na cenzurowanym,
                        Naprawdę jesteś aż tak głupi, czy tylko udajesz?

                        Comment

                        • kibi
                          Senior
                          • 07-2004
                          • 1875

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                          Chcieli się bić z policją(bo przecież nie z tą garstką miejscowych kibiców),to mogli to zrobić na mieście,
                          Jeśli chcieli sie bić z policją, to nie musieli mieszać do tego Legii, kibicowania i w ogóle piłki nożnej. Mogli zostać zwykłymi żulami, żołnierzami mafii czy innymi pospolitymi bandytami.

                          Comment

                          • mr-perez
                            † 1971-2008 Piwosz w Raju
                            • 09-2005
                            • 514

                            E tam... wg mnie najlepsze są solówki, a nie jakieś tam rzucanie kamykami. Jakie rozgrywki, takie zadymy. Marnie to wyglądało .
                            RTS WIDZEW
                            www.kapsle.piwko.pl

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                              Naprawdę jesteś aż tak głupi, czy tylko udajesz?
                              Ja mam o Tobie wyrobione zdanie(nie tylko ja) ,ale Ciebie nie obrażam.Jak widać nie udało się Tobie mnie sprowokować, co widać po wielu postach ,że uwielbiasz to robić.Współczuję,naprawdę współczuję.
                              Tak przy okazji młody człowieku troszkę wyluzuj,naprawdę wyluzuj.
                              Wracając do sedna sprawy.W TV było widać twarze rozrabiających i sądzę,że nie powinno być żadnego problemu by ich zidentyfikować i wlepić im zakazy stadionowe.Byli tam przedstawiciele Zagłębia ,Olimpii,Pogoni i oczywiści Legii.
                              Last edited by Pogoniarz; 08-07-2007, 22:03.


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              • arcy
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 7538

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                                Ja mam o Tobie wyrobione zdanie(nie tylko ja) ,ale Ciebie nie obrażam.Jak widać nie udało się Tobie mnie sprowokować, co widać po wielu postach ,że uwielbiasz to robić.Współczuję,naprawdę współczuję.
                                Tak przy okazji młody człowieku troszkę wyluzuj,naprawdę wyluzuj.
                                Daruj sobie ten protekcjonalny ton. Spróbuj czasem pomyśleć nie szalikiem, a głową.


                                Takimi tekstami jak ten zacytowany przeze mnie, obrażasz wszystkich tych, którzy chcieliby żeby na polskich stadionach było normalnie. I wszystkich tych, którzy podczas niedzielnego spaceru nie mają ochoty trafić na ulicę, na której banda debili walczy z policją. Ciekawe, co byś powiedział, gdybyś sam podczas spaceru z dzieckiem znalazł się w takiej sytuacji. Czy na pewno powiedziałbyś "fajnie chłopaki, że zamiast na stadionie, zrobiliście zadymę na mieście! Chce któryś rzucić tym kawałkiem chodnika w wózeczek?"

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎