Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzech
    Senior
    • 04-2001
    • 4592

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
    Szkoda ,że nikt nie potrafił tego w porę ogarnąć;ja Wescie mówiłem,że coś się zdarzy,po tym jak widziałem te niskie ogrodzenia i "super grę Legii",ale nie przypuszczałem ,że na taką skalę.
    No i wyjaśniło się. Wszystkiemu winne jest niskie ogrodzenie.

    Comment

    • pieczarek
      zwykle cham i prostak
      • 06-2001
      • 5011

      Na stronie legialive.pl pojawiło się sporo komentarzy po wydarzeniach w Wilnie. Jeden z nich brzmi całkiem sensownie:
      Nareszcie jest pewność, że przez kilka następnych lat Legia nie przyniesie Polsce wstydu na europejskich arenach piłkarskich.

      Comment

      • kibi
        Senior
        • 07-2004
        • 1875

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
        Na stronie legialive.pl pojawiło się sporo komentarzy po wydarzeniach w Wilnie. Jeden z nich brzmi całkiem sensownie:
        Nareszcie jest pewność, że przez kilka następnych lat Legia nie przyniesie Polsce wstydu na europejskich arenach piłkarskich.
        Oczywiście wielu zwolenników innych drużyn korzysta ze sposobności żeby przy tej okazji dokopać Legii- jest to dziś znacznie łatwiejsze niż w bezpośrednim meczu na boisku. Trzeba jednak pamiętać, że problem bandytów przychodzacych na mecze żeby się wyżyć jest znacznie szerszy i nie dotyczy tylko hołoty zakładającej biało-czerwono-zielone szaliki. A śledzącym ten temat na pewno nie trzeba nikogo wskazywać palcem.

        Comment

        • pieczarek
          zwykle cham i prostak
          • 06-2001
          • 5011

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi Wyświetlenie odpowiedzi
          Oczywiście wielu zwolenników innych drużyn korzysta ze sposobności żeby przy tej okazji dokopać Legii...
          Traktując poważnie hasło warszawskich kibiców "Legia to my", akurat teraz jest dla nich świetna okazja, aby dokopać temu klubowi.

          Comment

          • arcy
            Senior
            • 07-2002
            • 7538

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi Wyświetlenie odpowiedzi
            Oczywiście wielu zwolenników innych drużyn korzysta ze sposobności żeby przy tej okazji dokopać Legii- jest to dziś znacznie łatwiejsze niż w bezpośrednim meczu na boisku.
            Skoro szóstej drużynie ligi litewskiej się to udało, to chyba nie jest aż takie trudne.

            Comment

            • kibi
              Senior
              • 07-2004
              • 1875

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi Wyświetlenie odpowiedzi
              Oczywiście wielu zwolenników innych drużyn korzysta ze sposobności żeby przy tej okazji dokopać Legii- jest to dziś znacznie łatwiejsze niż w bezpośrednim meczu na boisku.
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
              Skoro szóstej drużynie ligi litewskiej się to udało, to chyba nie jest aż takie trudne.
              A nie mówiłem....

              Comment

              • emes
                Nadszyszkownik Chmielowy
                • 08-2003
                • 4275

                Nikt tak nie dokopał Legii jak ich właśni pseudokibice. A tak trochę zbaczając humorystycznie z tematu, na podstawie tego co zobaczyłem podczas oglądania meczu, zaryzykuję tezę, że na Litwie jest tańszy niż u nas alkohol

                Comment

                • ergie
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 1041

                  Taka sama sytuacja mogła się przydarzyć każdemu polskiemu klubowi. Wszak każdy z nich ma tego typu wielbicieli, Którzy gotowi są "oddać życie" za "dobre imię" ukochanych barw. Ponadto podejrzewam, że to byli tacy warszawiacy jak ja jestem szach perski. A że nasze kluby same sobie są winne, hołubiąc hołotę pchającą się na stadiony to już inna para kaloszy.
                  Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
                  ------------------------------------------------------------------
                  Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

                  Comment

                  • ergie
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 1041

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                    (...)Chcieli się bić z policją(bo przecież nie z tą garstką miejscowych kibiców),to mogli to zrobić na mieście,a tak...będziemy na cenzurowanym (..)
                    bez komentarza
                    Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
                    ------------------------------------------------------------------
                    Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                      (...) Chcieli się bić z policją (bo przecież nie z tą garstką miejscowych kibiców),to mogli to zrobić na mieście (...)
                      Myślałem do dziś, że jesteś kibicem, a nie kibolem, pomyliłem się
                      Miłych zadym na mieście.

                      podpisał - piknikowy kibic
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        Wyszło,że pochwalam tych oszołomów i winię tylko niskie ogrodzenie.Co do bicia się ze stróżami prawa miałem na myśli,że jak tak bardzo chcieli z nimi starcia to mogli to zrobić poza stadionem,a wtedy zakaz dostaliby tylko kibice,a nie klub,a stróże prawa raczej nigdzie nie są lubiani(ja też ich nie lubię,ale z kamieniami za nimi nie latam, gwoli ścisłości)
                        Teraz mam nadzieję,że ci co zadymili nie będą płakać,jak Legia na parę lat zniknie z areny międzynarodowej.
                        W sumie niech będzie ,że jestem kibolem,czy hools,czy diabli wiedzą kim.
                        Jeszcze jedna sprawa,policja z Wilna nie odrobiła lekcji i należycie nie przygotowała się do przyjęcia kilku tysięcy fanów Legii i zgód.Może wpuszczając zachlanych i naćpanych Polaków liczyli,że ci będą spokojni i inie chcieli ich prowokować?
                        Ciekaw jestem jak było faktycznie.


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • arcy
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 7538

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                          Co do bicia się ze stróżami prawa miałem na myśli,że jak tak bardzo chcieli z nimi starcia to mogli to zrobić poza stadionem,a wtedy zakaz dostaliby tylko kibice,a nie klub,a stróże prawa raczej nigdzie nie są lubiani(ja też ich nie lubię,ale z kamieniami za nimi nie latam, gwoli ścisłości)
                          A dopuszczasz taką możliwość, żeby wcale się z nimi nie bić?

                          I spróbuj sobie wyobrazić świat bez tych nielubianych stróżów prawa.

                          Comment

                          • sloniatko
                            Senior
                            • 02-2004
                            • 1014

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                            Co do zajść w Wilnie,widać ,że dragi plus tani alkohol spowodowały kompletny brak pomyślunku.Chcieli się bić z policją(...),to mogli to zrobić na mieście,a tak...będziemy na cenzurowanym
                            Po prostu ręce mi opadły

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                            Co do bicia się ze stróżami prawa miałem na myśli,że jak tak bardzo chcieli z nimi starcia to mogli to zrobić poza stadionem,a wtedy zakaz dostaliby tylko kibice
                            Opadały mi po raz drugi

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jeszcze jedna sprawa,policja z Wilna nie odrobiła lekcji i należycie nie przygotowała się do przyjęcia kilku tysięcy fanów Legii i zgód. Może wpuszczając zachlanych i naćpanych Polaków liczyli,że ci będą spokojni i inie chcieli ich prowokować?
                            Czyli jednak policja też jest winna A może po prostu nie przyszło im do głowy, że z Polski przyjedzie takie bydło
                            Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

                            Comment

                            • darek99
                              Senior
                              • 04-2002
                              • 2147

                              Premier nie zna imienia ministra sportu którego odwołał , euro 2112 w Polsce
                              Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                              Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                              skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                              Epikur z Samos.

                              Comment

                              • sloniatko
                                Senior
                                • 02-2004
                                • 1014

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darek99 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Premier nie zna imienia ministra sportu którego odwołał , euro 2112 w Polsce
                                Jak go odwołał to się zresetował
                                Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎