Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kiszot
    Senior
    • 08-2001
    • 8081

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
    Poza klubem, który na piknikach zarobi więcej - choćby dlatego, że oni nie wyrywają krzesełek.
    Bzdury wypisujesz byle tylko pisać.
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
      Bzdury wypisujesz byle tylko pisać.
      Tu muszę po prostu zapytać - gdzie jest bzdura w wypowiedzi Arcego?
      Last edited by adam16; 11-07-2007, 19:58.
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • kiszot
        Senior
        • 08-2001
        • 8081

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007 Wyświetlenie odpowiedzi
        Na dyskoteki raczej nie chodzą całe rodziny z dziećmi włącznie
        tak nie chodzą ale jak będzie dym to tej dyskoteki nie zamkną a stadiony zamykają.




        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16 Wyświetlenie odpowiedzi
        Pogoniarzu, ale czy to ze inni się biją to znaczy że to jest OK? Że tak jest bo tak być musi? Czy Ci ludzie na prawdę muszą się tak głupio. żeby nie powiedzieć - prymitywnie - zachowywać. Co jest takiego fajnego w okładaniu innych po łbach?
        Pewnie i nie jest to ok ale tego nie zmieni ta dyskusja ani inna.Kibice napierniczali się od początku powstania futbolu i pewnie będzie tak już do końca świata.Chodzi o to,że kibice w stosunku do przestępców są naprawde barankami a są traktowani o niebo gorzej niż ci pierwsi.I to chyba nie jest normalne.Ciekawe,że nikt nie krzyczy,że taki pedofil powinien mieć sąd 24-godzinny tylko należy mu sie normalne śledztwo a z kibicami jest całkiem na odwrót.
        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
        So von Natur, Natur in alter Weise,
        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

        Comment

        • biermann
          Senior
          • 09-2001
          • 2552

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
          Pewnie i nie jest to ok ale tego nie zmieni ta dyskusja ani inna.Kibice napierniczali się od początku powstania futbolu i pewnie będzie tak już do końca świata.Chodzi o to,że kibice w stosunku do przestępców są naprawde barankami a są traktowani o niebo gorzej niż ci pierwsi.I to chyba nie jest normalne.Ciekawe,że nikt nie krzyczy,że taki pedofil powinien mieć sąd 24-godzinny tylko należy mu sie normalne śledztwo a z kibicami jest całkiem na odwrót.
          Do kibiców nikt nic nie ma chodzi o stadionowe bydło, ale Ty chyba tej różnicy nie zauważasz.
          Last edited by biermann; 11-07-2007, 20:11.
          "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
          Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
          Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
          Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
          Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

          Comment

          • adam16
            Senior
            • 02-2001
            • 9865

            Pedofila, zwłaszcza złapanego na gorącym uczynku to ja bym bez sądu nie powiem za co powiesił.
            Z pewnych wypowiedzi wynika, iż głupio kibole zrobili, że zaczęli rozróbę na stadionie, i wynika z tego że poza stadionem, w mieście by było to działanie OK. Przy okazji mogłyby ucierpieć dzieci, także Wasze. Do póki nikt nie wymyśli lepszego sposobu, w takim wypadku po prostu muszą cierpieć wszyscy kibice.
            Last edited by adam16; 11-07-2007, 20:15.
            Browar Hajduki.
            adam16@browar.biz
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

            Comment

            • sloniatko
              Senior
              • 02-2004
              • 1014

              Dzisiaj w radio usłyszałem wypowiedź jednego z tych, którzy brali czynny udział w wydarzeniach w Wilnie. Poproszono go o skomentowanie kary nałożonej przez UEFA. Cytuje z pamięci: "Na piłkarzach mi nie zależy, martwi mnie brak wyjazdów bo to fajne imprezy, problemem jest również to, że polecimy w dół w lidze ULTRAS".

              Myślę, że nie wymaga to komentarza
              Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

              Comment

              • sergioP
                • 09-2005
                • 1261

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                Chodzi o to,że kibice w stosunku do przestępców są naprawde barankami a są traktowani o niebo gorzej niż ci pierwsi.
                Nie chcę się czepiać, ale coś w tym zdaniu jest chyba nie tak.
                - Wiesz Luciu, co ci powiem?
                - ???
                - ...napiłbym się piwa.

                ------------------------------------------
                Dzień dobry panu.
                Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

                Comment

                • ergie
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 1041

                  Jak czytam ten wątek, to mnie naszło coś takiego: Przy takich poglądach niektórych forumowiczów strach pokazać się na imprezach okołopiwnych bo jak się taki jeden z drugim narąbie piwskiem to i przyrżnąć może człowiekowi tylko za to, że lubi takie a nie inne piwo, lub że zbiera podstawki a nie kapsle, a w ostateczności tak dla sportu
                  Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
                  ------------------------------------------------------------------
                  Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

                  Comment

                  • grzech
                    Senior
                    • 04-2001
                    • 4592

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sloniatko Wyświetlenie odpowiedzi
                    Dzisiaj w radio usłyszałem wypowiedź jednego z tych, którzy brali czynny udział w wydarzeniach w Wilnie. Poproszono go o skomentowanie kary nałożonej przez UEFA. Cytuje z pamięci: "Na piłkarzach mi nie zależy, martwi mnie brak wyjazdów bo to fajne imprezy, problemem jest również to, że polecimy w dół w lidze ULTRAS".

                    Myślę, że nie wymaga to komentarza
                    Ja zacznę się bać naprawdę, gdy tacy osobnicy znikną ze stadionów. A gdzieś podziać się muszą. Co sobie wybiorą?

                    Comment

                    • arcy
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 7538

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                      tak nie chodzą ale jak będzie dym to tej dyskoteki nie zamkną a stadiony zamykają.
                      Problem w tym, że zamykają, odbierają koncesje na alkohol itp.

                      Comment

                      • arcy
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 7538

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biermann Wyświetlenie odpowiedzi
                        Do kibiców nikt nic nie ma chodzi o stadionowe bydło, ale Ty chyba tej różnicy nie zauważasz.
                        Nie, to Ty nie widzisz różnicy pomiędzy "prawdziwym kibicem" a "piknikiem".

                        Comment

                        • Pucak
                          Senior
                          • 12-2002
                          • 242

                          Cudowny był ten gol Messiego na 2-0.....

                          Comment

                          • franekf
                            Senior
                            • 06-2004
                            • 944

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pucak Wyświetlenie odpowiedzi
                            Cudowny był ten gol Messiego na 2-0.....
                            E tam Messi, Dudek będzie w Realu ławę grzał, podobno to już prawie pewne!!!
                            Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
                            http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
                            Piwny Janusz bez Teku

                            Comment

                            • Pucak
                              Senior
                              • 12-2002
                              • 242

                              No i git, będzie pierwszy Polak w Realu

                              Comment

                              • sloniatko
                                Senior
                                • 02-2004
                                • 1014

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika franekf Wyświetlenie odpowiedzi
                                E tam Messi, Dudek będzie w Realu ławę grzał, podobno to już prawie pewne!!!
                                A zarzekał się siedząc na ławce w Liverpoolu, że jemu chodzi przede wszystkim o grę
                                Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎