Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krejn
    Senior
    • 07-2012
    • 102

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak Wyświetlenie odpowiedzi
    ...Gótze, Reuss...
    A kim oni są? A tak na poważnie, to wiadomo, że Lewy żyje m.in. z gry Goetzego i Reusa. Nawet bardziej z tego drugiego. Piłkarzem jest klasowym, jednak to typ napastnika silnie uzależnionego od kolegów.

    Co do wczorajszego finału LM, to spodziewałem się zwycięstwa Bawarczyków, chociaż zaskoczyła mnie całkiem niezła postawa Borussi. Ekipa z Dortmundu miała swoje szanse i przy odrobinie szczęścia mogła przechylić szalę na swoją korzyść. Należy zaznaczyć, że nie zostały pokazane dwie ewidentne czerwone kartki. Pierw wylecieć powinien Dante za faul na Reusie, skutkujący karnym dla BVB, a następnie Lewandowski za chamskie zdeptanie leżącego Boatenga.
    What's the matter Lagerboys... Afraid you might taste something?

    Comment

    • JanuszJG
      Member
      • 04-2013
      • 73

      Miałem okazję oglądać cały mecz i muszę powiedzieć, że Franck Ribéry i Arjen Robben za swoją grę powinni ujrzeć czerwone kartoniki, ale sędzia był za drużyną z Monachium. Może się czepiam, ale były wymuszenia fauli, na co kompletnie sędzia nie reagował. Tak samo gol Lewego powinien zostać uznany, bo przyjął on piłkę barkiem, a nie ręką, jednak według sędziego była ręka...
      Last edited by JanuszJG; 27-05-2013, 06:06. Powód: Wkradła się mała literówka.

      Comment

      • bayern71
        Senior
        • 06-2006
        • 1004

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak Wyświetlenie odpowiedzi
        Czas zweryfikuje to na jakim poziomie za 3 lata będzie Gótze, Reuss a na jakim Błaszczykowski i Lewandowski. Podobnie Borussia D. Wyraziłem swoje zdanie, nie powiem po przeczytaniu wielu analiz oraz obejrzeniu wielu meczy. Nie musisz zgadzać się z tą opinią.

        Zanim miną 3 lata dokształcisz też sztukę dokładnego czytania(nie napisałem nigdzie, że Lewandowski był statystą, lecz którzy zawodnicy mają największy wpływ na grę BD, gdyby na miejscu Lewandowskiego był LBarrios też strzelał by furę bramek bo przy takiej linii pomocy inaczej się nie da) i wtedy w tym wątku spokojnie i bez emocji zobaczymy jak to wygląda Mimo to będę uparcie podważał stanowisko polskich mediów, że największymi gwiazdami BD są 3 Polacy.
        Co będzie za trzy lata to nie wiem bo nie jestem jasnowidzem. Na dzień dzisiejszy najlepsze statystyki z pomocników Borussi ma Błaszczykowski (5 miejsce w klasyfikacji kanadyjskiej wg Kicker). Lewandowski jest bez dwóch zdań największą gwiazdą Dortmundu. Dzięki strzeleniu 4 goli Realowi w półfinale LM przeszedł do historii futbolu. Dodatkowo jest to napastnik bardzo wszechstronny. Równie dobrze jak teraz na szpicy radził sobie jako ofensywny pomocnik/cofnięty napastnik. Nadal zresztą zdarza mu się rozgrywać piłkę w środku pola.
        Oczywiście możesz podważać stanowisko kogo Ci się podoba. Tylko co to ma wspólnego z faktami.
        Barrios już swoje pokazał, teraz kopie bez super sukcesów w Chinach.
        Dla mnie prywatnie najbardziej niedoceniani są Hummels z Suboticiem.
        Ale to wszystko nie jest istotne bo najważniejsze jest to że mamy wreszcie MISTRZA POLSKI.

        Comment

        • bayern71
          Senior
          • 06-2006
          • 1004

          Zgodnie z regulaminem rozgrywek w przypadku wyłonieni mistrza przed rozegraniem wszystkich meczów rywale drużyny która wygrała są zobligowani przywitać ją szpalerem. Będą niezłe jaja

          Comment

          • Rzeszowiak
            Piwny Radykał
            • 04-2009
            • 1596

            Dla ciekawości polecam Twojej uwadze wartość rynkową poszczególnych piłkarzy Borussi wg. transfermarkt.de. To, że jest to portal niemiecki nie a nic do rzeczy, trudno zarzucić mu brak profesjonalizmu.

            Lewandowski przeszedł do historii, jest bardzo wszechstronny, może grac na różnych pozycjach, dodam, ale i tak dla mnie nie jest największą gwiazdą Dortmundu. Będzie jeśli pozostanie w klubie. Wszystko zweryfikuje jego gra po transferze do lepszego klubu.

            Co z tego że Barrios gra w Chinach? Rivaldo grał w Azerbejdżanie czy tam innym klubie w Azji. Rzuciłem go jako pierwszy lepszy przykład. Drugim byłby np. Pizarro. Piłkarz w zasadzie już skończony, ale w Bayernie ładował bramę za bramą.

            Widzę, że delikatne podważenie wartości Lewandowskiego to jak krytyka Pinty.

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71 Wyświetlenie odpowiedzi
              Zgodnie z regulaminem rozgrywek w przypadku wyłonieni mistrza przed rozegraniem wszystkich meczów rywale drużyny która wygrała są zobligowani przywitać ją szpalerem. Będą niezłe jaja
              Dlaczego? Nie każdy jest Małeckim. A że z trybun pewnie popłyną "pozdrowienia", to chyba nic nowego. Może trochę głośniej będzie.

              Comment

              • leona
                PremiumUżytkownik
                • 07-2009
                • 5853

                Myślę, że kibice zrobią też szpaler... jak przed meczem Espanyol-Barcelona, tylko, że wszyscy

                Comment

                • kibi
                  Senior
                  • 07-2004
                  • 1875

                  Swoją drogą, ciekaw jestem czy hiszpańskie paseo (bo tylko tam widziałem ten szpaler) też jest zadekretowane przepisami ligi.
                  Zawsze sądziłem, że tam to taki zwyczaj, u nas to obowiązek.

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                    Myślę, że kibice zrobią też szpaler... jak przed meczem Espanyol-Barcelona, tylko, że wszyscy
                    Nie widziałem, co się działo?

                    Comment

                    • leona
                      PremiumUżytkownik
                      • 07-2009
                      • 5853

                      Zawodnicy zrobili szpaler a część kibiców odwróciła się w tym czasie plecami do murawy.

                      Comment

                      • bayern71
                        Senior
                        • 06-2006
                        • 1004

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                        Zawodnicy zrobili szpaler a część kibiców odwróciła się w tym czasie plecami do murawy.
                        To na wyjeździe. Za to zobaczyć zeszłorocznych chórzystów w szpalerze - bezcenne

                        Comment

                        • Krejn
                          Senior
                          • 07-2012
                          • 102

                          Nie wiem skąd to jaranie się Legią jako MP. Ten klub ma takie zaplecze organizacyjne, że dziwić może tak późne odzyskanie korony. Od 2006 klepią się w tej biednej Ekstraklasie i dopiero teraz potrafili wywalczyć kolejny tytuł. Przy okazji należy zaznaczyć, że gdyby Lech nie wtopił z Podbeskidziem, to warszawiacy trzęśliby portkami do ostatniej kolejki.
                          Zresztą po zdobyciu MP przez Śląsk w zeszłym roku, uzmysłowiłem sobie jak bardzo ta liga jest słaba. Tak naprawdę i jak zwykle dopiero eliminacje LM zweryfikują siłę triumfatorów Ekstraklasy.
                          What's the matter Lagerboys... Afraid you might taste something?

                          Comment

                          • kibi
                            Senior
                            • 07-2004
                            • 1875

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krejn Wyświetlenie odpowiedzi
                            Nie wiem skąd to jaranie się Legią jako MP.
                            A co tu jest nie wiedzieć?
                            Jarają się kibice Legii, to chyba nic dziwnego?
                            Zwolennicy Lecha, Widzewa, Śląska itp. się nie jarają (chyba że o czymś nie wiem) i mnie to również nie zaskakuje.

                            Comment

                            • Rzeszowiak
                              Piwny Radykał
                              • 04-2009
                              • 1596

                              Spoko, będą się jarać do eliminacji LM, potem będą zwalniać trenera

                              Comment

                              • bayern71
                                Senior
                                • 06-2006
                                • 1004

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak Wyświetlenie odpowiedzi
                                Spoko, będą się jarać do eliminacji LM, potem będą zwalniać trenera
                                Ale będzie radocha w całej Polsce jak warszawce dokopią. Aż wam zazdroszczę tej ekscytacji.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎