Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bayern71
    Senior
    • 06-2006
    • 1004

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
    Dzięki Bayern a wyjaśnienia. Bo wiesz, ja naiwnie myślałem, ze celem minimum dla mistrza Polski to powinien być awans do Ligi Mistrzów a nie "jakiejś fazy pucharowej jakiś europejskich rozgrywek". Za rok proponuję ustawić cel minimum na awans do drugiej rundy pucharu Polski, będzie jeszcze bardziej na wyciągnięcie ręki.

    Cel minimum to taki zakres obowiązków podstawowych - nasze zadania zostały wykonane, wszystko co poza nie wykracza to bonus. Jeśli dla Legii pokonanie 13stej drużyny Norwegii, której nazwisk piłkarzy nikt poza Norwegią nie zna to szczyt marzeń to ok, nie mam więcej pytań.

    Przepraszam za przekręcenie nazwiska pana prezesa, zrobiłem to nieumyślnie - pisałem z pamięci. Teraz kiedy jego team pogromił (dwukrotnie remisując) Molde na pewno lepiej mi się ono utrwali w pamięci.
    Jasne, że tak. Nasi mistrzowie co roku z łatwością awansują do LM, więc Legia powinna sobie na tym poziomie ustawić cel minimalny. Widzę, że się oderwałeś od rzeczywistości.
    Ewentualny, mało prawdopodobny, awans do LM będzie największym wydarzeniem w naszej piłce klubowej od bodajże 17 lat.
    Minimum musi być w realnym zasięgu. Awans do fazy grupowej pucharów jest i tak umiarkowanie ambitny. Rok temu się to nikomu nie udało. A dwa lata temu Legia pokonała Spartaka cudem. Wisła dostała się tam tak jak Legia teraz.
    Jakbyś w pracy miał tak postawione minimum jakiego żądasz od Legii to już odbierałbyś któryś z kolei zasiłek.
    Ze "zwycięskich" remisów nie ma się co śmiać. Nasz naród do dziś ma nabożny stosunek do remisu na Wembley (wyszarpanego po żenującej grze).

    Comment

    • leona
      PremiumUżytkownik
      • 07-2009
      • 5853

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71 Wyświetlenie odpowiedzi
      Jasne, że tak. Nasi mistrzowie co roku z łatwością awansują do LM, więc Legia powinna sobie na tym poziomie ustawić cel minimalny. Widzę, że się oderwałeś od rzeczywistości.
      Ewentualny, mało prawdopodobny, awans do LM będzie największym wydarzeniem w naszej piłce klubowej od bodajże 17 lat.
      Minimum musi być w realnym zasięgu. Awans do fazy grupowej pucharów jest i tak umiarkowanie ambitny. Rok temu się to nikomu nie udało. A dwa lata temu Legia pokonała Spartaka cudem. Wisła dostała się tam tak jak Legia teraz.
      Jakbyś w pracy miał tak postawione minimum jakiego żądasz od Legii to już odbierałbyś któryś z kolei zasiłek.
      Ze "zwycięskich" remisów nie ma się co śmiać. Nasz naród do dziś ma nabożny stosunek do remisu na Wembley (wyszarpanego po żenującej grze).
      1-2 na wyjeździe i 3-1 u siebie to tak samo?
      Przepraszam ale w porównaniu z Wami to myśmy zdemolowali Litex. Wówczas 174 zespół rankingu UEFA

      Comment

      • Krzysiu
        Krzysiu
        • 02-2001
        • 14936

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71 Wyświetlenie odpowiedzi
        ...Ze "zwycięskich" remisów nie ma się co śmiać. Nasz naród do dziś ma nabożny stosunek do remisu na Wembley (wyszarpanego po żenującej grze).
        Wyraźnie tego nie pamiętasz, ale reprezentacja Polski awansowała wtedy do finałów mistrzostw świata, eliminując drużyny wyżej notowane. Legia wyeliminowała drużynę w najlepszym razie przeciętną, awansując do kolejnej rundy eliminacji do LM. Pomyliły ci się poziomy eliminacji.

        Dodam jeszcze, że widowisko w Warszawie, czyli mecz rewanżowy z Norwegami, zostało zarówno przez trenera jak i piłkarzy określone jako "najważniejszy mecz w sezonie". Jeśłi ekipa tak się przykłada do najważniejszego meczu, to nie mam pytań.

        Comment

        • bayern71
          Senior
          • 06-2006
          • 1004

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
          Wyraźnie tego nie pamiętasz, ale reprezentacja Polski awansowała wtedy do finałów mistrzostw świata, eliminując drużyny wyżej notowane. Legia wyeliminowała drużynę w najlepszym razie przeciętną, awansując do kolejnej rundy eliminacji do LM. Pomyliły ci się poziomy eliminacji.
          Pamiętam (sam mecz też bo oglądałem 2 razy powtórki). Odnosiłem się do lekceważącego stwierdzenia "zwycięski remis". Nie porównywałem obu drużyn bo to inne rozgrywki.

          Comment

          • bayern71
            Senior
            • 06-2006
            • 1004

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
            1-2 na wyjeździe i 3-1 u siebie to tak samo?
            Przepraszam ale w porównaniu z Wami to myśmy zdemolowali Litex. Wówczas 174 zespół rankingu UEFA
            A ja pójdę dalej i napiszę, że mieliście dużo lepszą (i droższą) drużynę i graliście lepszą piłkę. A teraz jesteście prawie bankrutem (i jeszcze macie Smudę). Z powodu tego zagrania va banque.
            I dlatego nie należy się dziwić, że plan minimum zakłada zbilansowanie budżetu. A na grę w LM mamy jeszcze czas.

            Comment

            • leona
              PremiumUżytkownik
              • 07-2009
              • 5853

              Moja diagnoza upadku jest podobna a pisałem to tylko dla porządku i trzymania się faktów. Jeśli byśmy brnęli w niuansowanie to trzeba by przytoczyć wiele czynników i na pewno nie na samym końcu pojawiłoby się wojsko i milicja

              Ale skończmy z tym, kogo teraz interesuje Wisła?

              Comment

              • pizmak666
                Senior
                • 12-2006
                • 1898

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                Ale skończmy z tym, kogo teraz interesuje Wisła?
                Pasiaków
                „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                Comment

                • pioterb4
                  Senior
                  • 05-2006
                  • 4322

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Jasne, że tak. Nasi mistrzowie co roku z łatwością awansują do LM, więc Legia powinna sobie na tym poziomie ustawić cel minimalny. Widzę, że się oderwałeś od rzeczywistości.
                  Ewentualny, mało prawdopodobny, awans do LM będzie największym wydarzeniem w naszej piłce klubowej od bodajże 17 lat.
                  Minimum musi być w realnym zasięgu. Awans do fazy grupowej pucharów jest i tak umiarkowanie ambitny. Rok temu się to nikomu nie udało. A dwa lata temu Legia pokonała Spartaka cudem. Wisła dostała się tam tak jak Legia teraz.
                  Jakbyś w pracy miał tak postawione minimum jakiego żądasz od Legii to już odbierałbyś któryś z kolei zasiłek.
                  Ze "zwycięskich" remisów nie ma się co śmiać. Nasz naród do dziś ma nabożny stosunek do remisu na Wembley (wyszarpanego po żenującej grze).
                  Przez te 17 lat wiele się zmieniło, np regulamin eliminacji do LM, by ułatwić do niej wstęp takim potęgom jak Polska. W tym czasie do LM awansowały tacy giganci jak CFR Cluj, Viktoria Pilzno, słowacka Zilina, węgierski Debreczyn, izraelska Hajfa czy mistrz Cypru. Żaden z tych klubów nie może poszczycić się takim budżetem jak legia, nie wspominając o organizacji którą się chwali na każdym kroku.

                  Awans do LM nie jest prosty, ale to jest świetny cel, który każdy mistrz Polski powinien sobie stawiać. Nie jest ani za niski ani za wysoki - to jest odpowiednie wyzwanie.

                  Comment

                  • leona
                    PremiumUżytkownik
                    • 07-2009
                    • 5853

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                    Kibicom Lecha gratuluję głębokich historiozoficznych przemyśleń, którymi byli łaskawi podzielić się z innymi.
                    Ciekawe spostrzeżenia na ten temat ma Janina Jankowska. Ani zoologiczna przeciwniczka obecnej władzy, ani mająca kibolskiego konika dziennikarka, ani nawet pisiorzyca. Uważa natomiast żeby przyjrzeć się czy aby poznańskie kibolstwo nie jest inspirowane przez agenturę. Jeśli takie wątpliwości ma dość wyważony dziennikarz a nie Ryszard Czarnecki to dla mnie też jest to powód do zadumy. Może jednak nie mam obsesji?

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      Przez jaką agenturę?

                      Comment

                      • Mason
                        Senior
                        • 02-2010
                        • 3280

                        Obcom i wrogom
                        JEDNO PIVKO NEVADI!

                        Comment

                        • dyczkin
                          Serce w kolorze blaugrana
                          • 05-2011
                          • 3657

                          Pewnikiem rosyjskom
                          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                          Moje warzenie // Piwny Wojownik

                          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                          Comment

                          • leona
                            PremiumUżytkownik
                            • 07-2009
                            • 5853

                            Skąd mam wiedzieć jaką? Zasadniczo są dwa typy swoja (człowiek jest agentem służb swojego państwa) i obca (obywatel jednego państwa jest agentem innego).

                            No wiecie Bond, Bourne, Działa z Nawarony, Mata Hari, J-23, Harry Hopkins, zawsze było tego w pierony i zawsze większości się wydawało że ich to nie dotyczy

                            Comment

                            • Wujcio_Shaggy
                              Senior
                              • 01-2004
                              • 4628

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Przez te 17 lat wiele się zmieniło, np regulamin eliminacji do LM, by ułatwić do niej wstęp takim potęgom jak Polska. W tym czasie do LM awansowały tacy giganci jak CFR Cluj, Viktoria Pilzno, słowacka Zilina, węgierski Debreczyn, izraelska Hajfa czy mistrz Cypru. Żaden z tych klubów nie może poszczycić się takim budżetem jak legia, nie wspominając o organizacji którą się chwali na każdym kroku. (...)
                              Zapomniałeś jeszcze o mistrzu Białorusi, który rok temu w fazie grupowej pokonał np. późniejszego tryumfatora tych rozgrywek...

                              Także, gadanie o tym, że pojedynek z Molde był dla CWKS-u najważniejszy, to bzdura – najważniejszy powinien być dwumecz ze Steauą (no, jakby odpadli z Norwegami, to wtedy IV runda kwalifikacji LE z jakimiś ogórkami, bo byliby rozstawieni). I, tak, zgadzam się z Tobą, ten "cel minimalny" jest tak bardzo minimalny, że bardziej nie można. CWKS jest rozstawiony we wszystkich rundach kwalifikacji do LE; to nie jest "cel minimum", tylko minimum przyzwoitości dla nich. Jeśliby się nie zakwalifikowali, to byłoby coś w stylu odpadnięcia ze Stalą Sanok z Pucharu Polski kilka lat temu.

                              Chociaż ja tam osobiście żałuję, że im się udało ten cel minimum zrealizować (i tym samym dopiąć budżet), i liczę na to, że żadnych nieminimalnych celów nie zrealizują. Ale ja mogę być uznany za Legiożercę, co mi tam.

                              Zresztą, to wszystko nieważne. Naprawdę poważne rozgrywki zaczną się w sobotę, o 15:00, w Łomiankach
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                              @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                              Comment

                              • bayern71
                                Senior
                                • 06-2006
                                • 1004

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy Wyświetlenie odpowiedzi
                                CWKS jest rozstawiony we wszystkich rundach kwalifikacji do LE; to nie jest "cel minimum", tylko minimum przyzwoitości dla nich. Jeśliby się nie zakwalifikowali, to byłoby coś w stylu odpadnięcia ze Stalą Sanok z Pucharu Polski kilka lat temu.

                                Chociaż ja tam osobiście żałuję, że im się udało ten cel minimum zrealizować (i tym samym dopiąć budżet), i liczę na to, że żadnych nieminimalnych celów nie zrealizują. Ale ja mogę być uznany za Legiożercę, co mi tam.

                                Zresztą, to wszystko nieważne. Naprawdę poważne rozgrywki zaczną się w sobotę, o 15:00, w Łomiankach
                                Legia nie gra w eliminacjach do LE więc nie może być we wszystkich rundach rozstawiona.
                                W eliminacjach do LM nie jest rozstawiona we wszystkich rundach.
                                Wracając do rozgrywek, w których starujecie to sobie pojeździcie po okolicach jak onegdaj wóz Drzymały, przodka byłego właściciela waszego klubu.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎