Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    Wiem, że się nie znam. Obejrzałem jednak cały mecz do końca i jestem dziwnie spokojny, że z drużyną, która umie jako tako grać w piłkę, Legia dostanie łomot.

    Comment

    • bayern71
      Senior
      • 06-2006
      • 1004

      Dziś po średnim meczu Legia pewnie pokonała słabych Walijczyków.
      Pozdrowienia dla futbolowych masochistów

      Comment

      • iron
        Senior
        • 08-2002
        • 6703

        Na szczęście na tym samym programie co mecz Legii za chwilę będzie kolejny odcinek"07 zgłoś się"
        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
        Rock, Honor, Ojczyzna

        Comment

        • danio_145
          Senior
          • 02-2005
          • 723

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
          Sonda uliczna na losowej grupie mieszkańców Dortmundu?

          Comment

          • leona
            PremiumUżytkownik
            • 07-2009
            • 5853

            Kto ma wiedzieć ten wie ale może są zainteresowani niezorientowani.
            Pezetpeenowski raport organizacji meczów http://www.pzpn.pl/index.php/Federac...ow-Raport-PZPN

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belfer102 Wyświetlenie odpowiedzi
              Jutro Lechia sobie nie pokopie...mecz odwołany!
              Drugie podejście 30 lipca.

              Comment

              • warka21
                Junior
                • 07-2013
                • 17

                Ja chętnie też dziś obejrzę mecz
                Piwko już się chłodzi

                Comment

                • Krzysiu
                  Krzysiu
                  • 02-2001
                  • 14936

                  Całkiem przyjemnie się mecz oglądało, za wyjątkiem ostatnich kilkunastu minut. Lechia w starciu ze zrelaksowaną Barcą wypadła lepiej, niż Legia przeciwko kelnerom z Walii.

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    Włączam skróty, klikam pierwszy z brzegu, patrzę: zawodnik w białej koszulce podchodzi do rogu, a z trybun płynie "strzelcie kurwom gola". Nie wiedziałem, że Lechia ma kosę z Barcą. A może to zgoda z Realem? W każdym razie poważna sprawa, inaczej kurwy by przecież nie leciały. KMWTW, ja nie.

                    Comment

                    • actimel10
                      Member
                      • 10-2012
                      • 62

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                      Całkiem przyjemnie się mecz oglądało, za wyjątkiem ostatnich kilkunastu minut. Lechia w starciu ze zrelaksowaną Barcą wypadła lepiej, niż Legia przeciwko kelnerom z Walii.
                      Do zobaczenia na Ł3 24 sierpnia!!!

                      Comment

                      • dipeone
                        Senior
                        • 05-2010
                        • 741

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                        Włączam skróty, klikam pierwszy z brzegu, patrzę: zawodnik w białej koszulce podchodzi do rogu, a z trybun płynie "strzelcie kurwom gola". Nie wiedziałem, że Lechia ma kosę z Barcą. A może to zgoda z Realem? W każdym razie poważna sprawa, inaczej kurwy by przecież nie leciały. KMWTW, ja nie.
                        Nie ma ,bo w Barcelonie pewnie ciężko by było o ludzi od mocniejszych wrażeń a tym bardziej na wyjeździe na mecz towarzyski. Hasło pewnie było skierowanie do Polaków, którzy przybierają barwy niepolskiej drużyny i jej kibicują w starciu przeciwko drużynie z kraju, z którego pochodzą. Śmieszne to tak samo jak robienie sobie flag obcego klubu z nazwami polskich miast, na szczęście chłopaki z Gdańska taką jedną dziabnęli.
                        Against modern football!

                        PS. Mecz piłkarsko całkiem niezły. Wynik i gra Lechii to dla mnie spora niespodzianka.

                        Comment

                        • Krzysiu
                          Krzysiu
                          • 02-2001
                          • 14936

                          Chyba nie odróżniasz meczów reprezentacji od meczów klubów. Dlaczego jakiś gość z Pierdziszewa ma kibicować Lechii? Przecież grała Lechia Gdańsk, a nie Lechia Pierdziszewo.

                          Comment

                          • dipeone
                            Senior
                            • 05-2010
                            • 741

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                            Chyba nie odróżniasz meczów reprezentacji od meczów klubów. Dlaczego jakiś gość z Pierdziszewa ma kibicować Lechii? Przecież grała Lechia Gdańsk, a nie Lechia Pierdziszewo.
                            Rozróżniam.

                            Comment

                            • bayern71
                              Senior
                              • 06-2006
                              • 1004

                              Ludzie! Dajcie spokój. Przecież taki event (bo mecz to za duże słowo) za kasę to typowa ustawka. Gawiedź za sporą kasę musi mieć zabawę. Bardziej to przypominało wrestling niż piłkę. A dywagacje czy drużyna X wypadła lepiej niż drużna Y w meczu ze znacznie słabszą drużyną Z nie maja sensu. To tylko zabawa. Jak ktoś na trybunach się na to nabrał i śpiewał głupoty to jego problem.
                              A dziś był mecz o stawkę. W pierwszej połowie Molde narzuciło niesamowite tempo i stłamsiło Legię (szczególnie do strzelenia bramki) ale okazało się że nie są w stanie grać w takim tempie. I zostali skarceni. Zazwyczaj tak się przegrywa awans w pucharach. Ale kelnerzy to nie są. Gra w zeszłym sezonie w grupie LE i dwa zwycięstwa z VFB świadczą o jakości na poziomie europejskim.
                              No ale na LM trzeba będzie chyba jeszcze rok poczekać (a może 2).
                              Last edited by bayern71; 31-07-2013, 20:22.

                              Comment

                              • kiszot
                                Senior
                                • 08-2001
                                • 8081

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                                Chyba nie odróżniasz meczów reprezentacji od meczów klubów. Dlaczego jakiś gość z Pierdziszewa ma kibicować Lechii? Przecież grała Lechia Gdańsk, a nie Lechia Pierdziszewo.
                                A czemu ma kibicowac Barcelonia? Czyżby grała tam Barcelona Pierdziszewo?
                                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                                So von Natur, Natur in alter Weise,
                                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎