Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o filmie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • danio_145
    Senior
    • 02-2005
    • 723

    Atak kobiety olbrzyma widziałem. No cóż, chyba się nie zawiedziesz

    Comment

    • iron
      Senior
      • 08-2002
      • 6703

      Obejrzany o dziwo w TV fajny film - "1408"

      W opisie napisano, ze to wprawki z Kinga i coś w tym jest. Niezła fabuła, fajne efekty - oglądało sie miło, choć arcydzieło to z pewnością nie jest...

      No i jeden cytat dla wtajemniczonych " Może pan przeżywać tę godzinę w nieskończoność albo wymeldować się w trybie natychmiastowym"
      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
      Rock, Honor, Ojczyzna

      Comment

      • danhaj
        Senior
        • 04-2010
        • 619

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
        Obejrzany o dziwo w TV fajny film - "1408"

        W opisie napisano, ze to wprawki z Kinga i coś w tym jest. Niezła fabuła, fajne efekty - oglądało sie miło, choć arcydzieło to z pewnością nie jest...

        No i jeden cytat dla wtajemniczonych " Może pan przeżywać tę godzinę w nieskończoność albo wymeldować się w trybie natychmiastowym"
        i drugi mistrzowski z tego samego filmu:

        "Nigdy nie zabijaj więcej, niż zdołasz zjeść"
        Wycieczki do czeskich browarów (z Krakowa)

        www.czechforum.pl

        Comment

        • VanPurRz
          Senior
          • 09-2008
          • 4229

          W kinie robił jeszcze większe wrażenie. Powiem tak - naprawdę straszy a i jak kto chce to i pomyśleć można.
          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

          Comment

          • Seta
            Piję piwo
            • 10-2002
            • 6964

            Nie znalazłem wzmianki o filmie Prawo zemsty (Law Abiding Citizen). Świetny thriller w klimacie Siedem - inteligentny, trzyma w napięciu. Dla miłośników gatunku pozycja obowiązkowa.
            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

            Comment

            • wasyll
              Senior
              • 09-2008
              • 1823

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
              Co do seriali, to nie ma sensu zakładać osobnych wątków.
              Ostatnio obejrzane świetne tytuły jak: Gra o tron, Broadwalk Empire, Walking Dead, Terra Nova.
              Grę o tron widziałem i rzeczywiście dobry serial, nie ma cackania się w żadne przeciąganie wątków i tym podobne rzeczy. Wszystko się dzieje wartko, zwięźle, trzyma w napięciu, no i jest jeszcze klimat.

              Zakazane imperium (Boardwalk empire) to serial, który właśnie oglądam, a właściwie to kończę pierwszy sezon. Choć nie lubię ogólnie rzecz ujmując tego typu klimatów, tak tutaj rola Buscemi'ego wszystko mi rekompensuje (nie zapominając oczywiścię o serialowej Margaret)

              Ostatnio skończyłem też oglądać Breaking Bad, serial opowiadający o nauczycielu chemii, który dowiaduje się, że ma raka. Mając przed sobą kilka miesięcy życia postanawia zarobić na przyszłość rodziny (żona jest w ciąży, syn jest niepełnosprawny) poprzez... produkcję metaamfetaminy.
              Na początku trochę mnie nudził, ale akcja się rozkręca w miarę oglądania. Generalnie polecam.
              www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

              Comment

              • wasyll
                Senior
                • 09-2008
                • 1823

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                Nie znalazłem wzmianki o filmie Prawo zemsty (Law Abiding Citizen). Świetny thriller w klimacie Siedem - inteligentny, trzyma w napięciu. Dla miłośników gatunku pozycja obowiązkowa.
                Jak jest klimat rodem z "Siedem" to faktycznie trzeba się skusić
                www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                Comment

                • danhaj
                  Senior
                  • 04-2010
                  • 619

                  Duchy Goi Milosa Formana. Ponadczasowa opowieść o ludzkim okrucieństwie, hipokryzji i ciemnym obliczu Kościoła oraz pragnieniach maluczkich...
                  Last edited by danhaj; 26-01-2012, 23:31.
                  Wycieczki do czeskich browarów (z Krakowa)

                  www.czechforum.pl

                  Comment

                  • Seta
                    Piję piwo
                    • 10-2002
                    • 6964

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika danhaj Wyświetlenie odpowiedzi
                    Duchy Goi Milosa Formana. Ponadczasowa opowieść o ludzkim okrucieństwie, hipokryzji i ciemnym obliczu Kościoła oraz pragnieniach maluczkich...
                    O tak! Wspaniały, bardzo dojrzały film Formana. Chociaż nie każdy go doceni.
                    Wbrew pozorom nie kościół jest moim zdaniem negatywnym bohaterem, a ludzie władzy ogólnie, w tym rewolucjoniści.
                    Piękny jest też wątek o samotności artysty (myślę, że Goja to alter ego Milosa). Generalnie film bardzo mądry.
                    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                    Comment

                    • kiszot
                      Senior
                      • 08-2001
                      • 8081

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika danhaj Wyświetlenie odpowiedzi
                      Duchy Goi Milosa Formana. Ponadczasowa opowieść o ludzkim okrucieństwie, hipokryzji i ciemnym obliczu Kościoła oraz pragnieniach maluczkich...
                      Dobry film
                      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                      So von Natur, Natur in alter Weise,
                      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                      Comment

                      • jacer
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 9875

                        No dobra, same mądre filmy. Był już ktos na Muppetach?

                        Pamiętacie pamiętne słowa dziadków?

                        Statler: Did you hear, a black man has finally become president.
                        Waldorf: Yes I heard-big deal. It's been eons and a Muppet hasn't been nominated President...you don't hear us making a yippity about it.
                        Statler: Naw, we don't need one of us in the office.
                        Waldorf: And why's that?
                        Statler: Because, the job is being President...they already are a puppet.
                        Both: Dohohohohohoho!
                        Milicki Browar Rynkowy
                        Grupa STYRIAN

                        (1+sqrt5)/2
                        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                        No Hops, no Glory :)

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          Teksty dziadków w ogóle mnie nie śmieszyły, dopóki nie dorosłem i nie usłyszałem ich w oryginale.

                          Obejrzałem dziś Post Mortem, chilijski film dziejący się w czasach puczu. Niespieszna narracja, dokładnie taka, jaką lubię, świetne kadry, ciekawy pomysł na głównych bohaterów. W sumie film miejscami polski w charakterze (wiem, że nie dla każdego to zachęta ) Bardzo podoba mi się możliwość wyłączenia lektora i zostawienia ścieżki oryginalnej z napisami na kanałach typu Ale Kino czy TCM. Korzystam, kiedy tylko mogę.

                          Comment

                          • skitof
                            Senior
                            • 11-2007
                            • 2478

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi

                            Kret - dobry polski obraz
                            Fakt, solidnie zagrany i zrobiony bez takiej polskiej maniery prowincjonalności.

                            Comment

                            • emes
                              Nadszyszkownik Chmielowy
                              • 08-2003
                              • 4275

                              ,,Dziewczyna z tatuażem":
                              Nie czytałem książki, nie oglądałem wersji szwedzkiej, więc porównań i biadolenia nie będzie
                              Film bardzo dobrze zrobiony, wciągająca, dynamiczna akcja nie daje odczuć, że ten film trwa 3 godziny. Film mi się podobał, dobrze ,,zainwestowane", niezmarnowane 3 godziny czasu wolnego.

                              Comment

                              • becik
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 14999

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
                                ,,Dziewczyna z tatuażem":
                                Nie czytałem książki, nie oglądałem wersji szwedzkiej, więc porównań i biadolenia nie będzie
                                Film bardzo dobrze zrobiony, wciągająca, dynamiczna akcja nie daje odczuć, że ten film trwa 3 godziny. Film mi się podobał, dobrze ,,zainwestowane", niezmarnowane 3 godziny czasu wolnego.

                                Pisałem, że wersji USA oglądać nie będę i tego się trzymam.
                                Ostatnio dyskutując ze znajomymi, którzy widzieli obie wersje stwierdzili, wersja USA lepiej się trzyma adaptacji książki. Natomiast jeśli oceniać film jako film, a nie adaptację, lepiej wychodzi wersja szwedzka.

                                Kino irańskie uważam za jedno z najlepszych na świecie, pogląd ten potwierdza obecny kandydat do Oscara "Rozstanie".
                                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎