Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o filmie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iron
    Senior
    • 08-2002
    • 6703

    Fajnie,że się ze mną zgadzasz

    Proponuję potraktować ten temat jak jego odpowiednik bez cudzysłowów i zamieszczać tu bez zahamowań recenzje kiepskich filmów nie ograniczając się tylko do "Szamanki"
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      Sorki ale uważam temat trochę za chybiony, raczej jego zalożenie, "Szamanki" nie widziałem i nie chcę jej widzieć.

      Jednak do rzeczy, dlaczego uważam za chybiony? Otóż co człowiek to opinia i zdanie, dla jednego jeden film jest super, dla drugiego beznadziejny, co wtedy? W którym wątku go umieszczać. Znów głupotą też będzie zamieszczać go w/g innych w filmach naprawdę fajnych a zarazem w szmirach.
      Pomieszanie z poplątaniem.

      Pewnie znów napiszecie że becik się czepia ale znając samemu takie przykłady po prostu będę się czepiać chociażby dla jednego przykładu, film "Upadek" (o Hitlerze) dla mnie był fenomenalny, a znam też osoby dla których był beznadziejny, no i co wtedy Panowie?
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • iron
        Senior
        • 08-2002
        • 6703

        Ocena czegokolwiek zamieszczana przez daną osobę zawsze jest subiektywna i świadczy o guście, upodobaniach preferencjach (tu można wpisać jeszcze kilkadziesiąt słow korzystając ze słownika wyrazów bliskoznacznych) tego, który ją zamieszcza. Myślę, że ideą tego tematu (jak i tematu "Fajny film wczoraj widziałem") jest to, że daje możliwość upustu swoich odczuć (w końcu jeśli mi się coś nie podoba, to też są jakieś odczucia) po obejrzeniu danego filmu, jeśli oczywiście te odczucia są aż tak silne, by warto było angażować paluchy do klepania w klawiaturę

        W świetle powyższego nie widzę żadnych przeszkód by film X pojawiał się umieszczany przez różnych forumowiczów w tym temacie lub w jego odpowiedniku bez cudzysłowów. Konkludując - czepiasz się Beciku
        Pozdrawiam poświątecznie
        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
        Rock, Honor, Ojczyzna

        Comment

        • kiszot
          Senior
          • 08-2001
          • 8081

          becik napisał(a)


          Jednak do rzeczy, dlaczego uważam za chybiony? Otóż co człowiek to opinia i zdanie, dla jednego jeden film jest super, dla drugiego beznadziejny, co wtedy? W którym wątku go umieszczać. Znów głupotą też będzie zamieszczać go w/g innych w filmach naprawdę fajnych a zarazem w szmirach.
          Pomieszanie z poplątaniem.

          Masz rację Becik,ale "Szamanka" to naprawdę gniot.Niczym mnie nie zachwycił.Wg mnie więcej było szumu wokół niego niż był on wart
          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
          So von Natur, Natur in alter Weise,
          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

          Comment

          • arcy
            Senior
            • 07-2002
            • 7538

            Nie widziałem Szamanki wcześniej, ale słyszałem o tym filmie sporo. Akurat leciał w TV, więc postanowiłem zobaczyć o co chodzi. Wytrzymałem jakieś 5 minut i dałem sobie spokój. Już nawet nie chodzi o nerwy, po prostu szkoda czasu i oczu.

            Comment

            • Wujcio_Shaggy
              Senior
              • 01-2004
              • 4628

              zythum napisał(a)
              (...) patrz Forman, który w usa stworzył tylko jeden film warty uwagi: Odlot (...)
              A "Hair"?
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

              @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

              Comment

              • Aldach
                Senior
                • 07-2003
                • 1269

                Miałem nieszczęście widzieć "Szamankę" dawno temu w kinie.
                Ale jednak wytrzymałem do końca

                Comment

                • dkrasnodebski
                  cymbał
                  • 05-2003
                  • 2316

                  Ja też widziałem ten film. Niestety nadal nie wiem o czym to jest.
                  Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                  www.radoslawstolar.pl

                  Comment

                  • becik
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 14999

                    Wątek chyba powinien mieć tytuł "Szamanka".
                    Leciał teraz w TV? Coś dziwnego, a razej koncówkę czegoś dziwnego oglądałem w święta, czy to może było to gdzie jakaś babka jadła mózg z rozwalonego łba Lindy?

                    Widziałem tego filmu może z 15 minut, nie wypowiadam się więc na jego temat.
                    Zresztą polskie kino w ostatnich 15 latach poza paroma pozycjami jest po prostu beznadziejne i kiczowate.
                    Niech każdy gada co chce ale dla mnie najlepsze polskie filmy to te od "Zakazanych Piosenek" do lat 80-tych
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      zythum napisał(a)
                      I niejeden europejski twórca w ameryce tracił swój talent - patrz Forman, który w usa stworzył tylko jeden film warty uwagi: Odlot - a i tak film ten jest tylko bladym tłem jego talentu gdy tworzył w Czechosłowacji.
                      a "Lot nad kukułczym gniazdem"?
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • iron
                        Senior
                        • 08-2002
                        • 6703

                        Tak Beciku, to był ten film właśnie, a raczej jego koniec. Przyznam, że gdy zobaczyłem scenę posiłku w postaci mózgu Lindy to mało z krzesła nie spadłem ze śmiechu (pustego).
                        A ja dalej się upieram, że temat powinien być uniwersalny i dotyczyć filmów fajnych inaczej
                        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                        Rock, Honor, Ojczyzna

                        Comment

                        • kiszot
                          Senior
                          • 08-2001
                          • 8081

                          Ja se ściągłem z netu przez święta "Żurek" i "Ediego".Ale jeszcze nie miałem okazji obejrzeć.Może będą ciekawe.
                          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                          So von Natur, Natur in alter Weise,
                          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                          Comment

                          • solfernus
                            Senior
                            • 08-2004
                            • 1025

                            Widziałem Szamankę i wydaje mi się, że tytuł jest super bo bo odnosi się do szamania lindowego mózgu. A poza tym jest to odraz fajny inaczej.
                            Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                            Comment

                            • solfernus
                              Senior
                              • 08-2004
                              • 1025

                              Lot nad kukułczym gniazdem - świetny film, niezła rola Nicolsona
                              Ale i książka jest fajna
                              Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                              Comment

                              • szarpik
                                Senior
                                • 02-2002
                                • 676

                                A Amadeusz?
                                WWW.EKSTRAKLASA.NET

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎