Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o filmie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
    Ogladając ten film w kinie także zastanawoałem się nad tym. Jednak z rozmowy z kimś, kto lepiej ode mnie znał się na mechanizmach obronnych organizmów wynikało, że te kilka , czy kilkanaście godzin człowiek miałby szansę przeżyć. Ale nie więcej - i tak musiałby umrzeć z powodu odniesionych obrażeń.

    Co do masy krzyża - wszystko zależy od gatunku drewna.

    Apocalypto - rzeczywiście film o biegu

    Ja wczoraj po raz kolejny oglądałem film 'Forest Gump'. Lubię ten film i pewnie jeszcze nie raz będę chciał zobaczyć.
    Przeżyć - może. Targać krzyż pod górkę - w żadnym razie. Drewno wyglądało na solidne, sporo musieli się nastukać żeby powbijać gwoździe.

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      Apocalypto

      Byłem, widziałem, podobał mi się
      Przereklamowa zdecydowanie brutalność filmu, wiecej takowej było już na Gladiatorze, Braveheart czy Dzikiej Bandzie Peckinpaha Przy Hostelu czy nawet Pasji, Apocalypto to pikuś
      Dużo biegania, a na czym miał uciekać? Na rowerze?
      Film nie miał chyba przedstawiać historii oraz upadku Majów, tylko jakiś epizod, który w choć w minimalnym procencie miał dać obraz Ameryki Prekolumbijskiej. Jeśli się nie mylę to jest to pierwszy film porusząjący ten temat i chwała Gibsonowi za to nawety jesli obraz nie jest do końca taki jakim życzyliby sobie inni.
      Tym bardziej, że w ostatnim czie na Discovery oglądałem cykl programów o kulturze, władcach i ogólnym zyciu Majów.

      Mam nadzieję, że jednak plan wypali i Mel zajmie się odsieczą wiedeńską.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • JAckson
        Senior
        • 05-2004
        • 6122

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
        Byłem, widziałem, podobał mi się
        Przereklamowa zdecydowanie brutalność filmu, wiecej takowej było już na Gladiatorze, Braveheart czy Dzikiej Bandzie Peckinpaha Przy Hostelu czy nawet Pasji, Apocalypto to pikuś
        Dużo biegania, a na czym miał uciekać? Na rowerze?
        Ja w sumie także uważam film za niezły, jednak w paru momentach nachodziła mnie myśl, że główny bohater miał trochę zbyt dużo szczęścia . Ale punkt widzenia opowiadanej historii ciekawy i niekonwencjonalny.

        Odsiecz Wiedeńską także chętnie zobaczyłbym
        MM961
        4:-)

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          Poważnie, Gibson chce to nakręcić?

          To ja też chętnie obejrzę, tak jak się idzie obejrzeć kobietę z brodą.

          Comment

          • pieczarek
            zwykle cham i prostak
            • 06-2001
            • 5011

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
            To ja też chętnie obejrzę, tak jak się idzie obejrzeć kobietę z brodą.
            Gdyby była taka możliwość, naprawdę byś poszedł obejrzeć kobietę z brodą?

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              A znasz jakąś?

              Comment

              • kot_z_cheshire
                Senior
                • 11-2005
                • 2201

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                A znasz jakąś?
                Prędzej z wąsikami jakąś znajdziesz
                Młode koty mają adhd, niestety.
                Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                Comment

                • pieczarek
                  zwykle cham i prostak
                  • 06-2001
                  • 5011

                  Żą, dla mnie taka deklaracja odnośnie kobiety z brodą, to coś podobnego do rechotu z dowcipasów Kuby Wojewódzkiego. Czyli dobrowolny akces do wykształciuchów.
                  Ale nie przejmuj się moimi opiniami, ja jestem z małego miasteczka, być może w Warszawie są zupełnie inne rozrywki. Pewnie - jak zwykle - się mylę.

                  Comment

                  • becik
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 14999

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                    (...) Odsiecz Wiedeńską także chętnie zobaczyłbym
                    Wiadomo, że takie filmy jak Apocalypto nie mozna brać dosłownie ale próba pokazania czegoś co nie zostało jeszcze pokazane zasługuje na brawa

                    Co do odsieczy wiedeńskiej to jeden z polskich dość znaczących biznesmenow czy producentow (po prostu nie pamietam już kto) kontaktował sie z Gibsonem właśnie w celu reżyserii odsieczy. Mialby on też zagrać Sobieskiego
                    Nie ukrywam, ze taki obraz w jego reżyserii bylby czymś naprawdę widowiskowym.
                    Co z tego będzie czy nie będzie - zobaczymy

                    PS Jackson, a co do szczęścia, "Zaginionego w akcji" z Chuckiem widzialeś? (nie pomylilem czegoś?) - ten to dopiero miał szczęście
                    Last edited by becik; 02-01-2007, 21:38.
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      W życiu bym nie pomyślał, że tak można te słowa odebrać, ale Pieczarek jest na posterunku.

                      Idąc obejrzeć kobietę z brodą, raczej nie przypuszczasz, że broda jest prawdziwa.

                      Comment

                      • kot_z_cheshire
                        Senior
                        • 11-2005
                        • 2201

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
                        Nie ukrywam, ze taki obraz w jego reżyserii bylby czymś naprawdę widowiskowym.
                        Co z tego będzie czy nie będzie - zobaczymy
                        Acha, byle tylko Mel nie poszedł na kompromisy,bo będzie widowisko w stylu "Quo vadis".
                        Młode koty mają adhd, niestety.
                        Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                        Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                        Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                        Comment

                        • babalumek
                          Senior
                          • 02-2004
                          • 1207

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzech
                          Widziałem. Trochę śmieszny, trochę straszny. Przerysowany.
                          Śmieszny i smutny zarazem, ale klimat filmu jak i gra aktorów na najwyższym poziomie, tylko ten Stuhr mi się nie podobał, taki laleczkowaty. Wspaniała gra głównego bohatera, no i notariusza rzecz jasna A film oryginalny i baaaaaaardzo wciągający.
                          Na TVP Kultura leciał ostatnio także "Taksówkarz". Jak dla mnie arcydzieło i jeden z najlepszych filmów wszech czasów.
                          MRKS Kuźnia Jawor

                          WTS Sparta Wrocław

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kot_z_cheshire
                            Acha, byle tylko Mel nie poszedł na kompromisy,bo będzie widowisko w stylu "Quo vadis".
                            Zgodzę sie na wszystko pod warunkiem, że tam grać nie bedzie Linda, Zamachowski, Żamojda, Zakościelny czy Rysio z Klanu
                            I inni im podobni
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              ... ani sam Mel Gibson

                              Comment

                              • kot_z_cheshire
                                Senior
                                • 11-2005
                                • 2201

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
                                Zgodzę sie na wszystko pod warunkiem, że tam grać nie bedzie Linda, Zamachowski, Żamojda, Zakościelny czy Rysio z Klanu
                                I inni im podobni
                                Na pewno nie będą..Teraz pląsać będzie Cichpek, Cyprayński będzie uwodził a Joanna Brodzik zagra Marysieńkę
                                Młode koty mają adhd, niestety.
                                Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                                Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                                Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎