Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o filmie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • JAckson
    Senior
    • 05-2004
    • 6122

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
    I wcale się nie dziwię, że Ciebie nudzi, moja Pani w ogóle go nie ogląda, nie ma się co okłamywać, że serial ten skierowany jest raczej do męskiej widowni, w przeciwieństwie do np. M jak miłość
    Ja o dziwo oglądam jeszcze, choć jeden odcinek już opuściłem - przegięli wg mnie z zamotaniem.

    Mnie także wydaje się, że momentami jest w tym serialu zbyt dużo przeciągnięć akcji poprzez wprowadzanie kolejnych zagmatwań.

    Faktem jest, ze serial zrobiony w nowoczesnym stylu. W każdym fragmencie występuje element napięcia. Jednak, jak dla mnie, czasem przesadnie i niepotrzebnie.

    Mimo wszystko wciąż jeszcze znajduję w tym serialu coś, co skłania mnie do oglądania (pod warunkiem, ze nie ma nic lepszego ).
    MM961
    4:-)

    Comment

    • peter007
      Senior
      • 06-2004
      • 2820

      Drugi sezon trochę jest chyba słabszy od pierwszego. Zostały mi 4 odcinki do końca i jestem ciekaw jak się potoczą losy uciekinierów (o ile ktoś przeżyje, bo giną w zawrotnym tempie)
      Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
        Drugi sezon trochę jest chyba słabszy od pierwszego. Zostały mi 4 odcinki do końca i jestem ciekaw jak się potoczą losy uciekinierów (o ile ktoś przeżyje, bo giną w zawrotnym tempie)

        bo paluchy poucinam jeśli jeszcze coś napiszesz o tym co będzie się działo

        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • grzech
          Senior
          • 04-2001
          • 4592

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
          Drugi sezon

          A co to takiego?

          Comment

          • Rolek
            Senior
            • 08-2001
            • 1038

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzech
            A co to takiego?
            W Stanach seriale puszczane są sezonami, a nie seriami. Choć tak naprawdę, to w sumie na to samo wychodzi. Rzadko który serial kończy się po 10, czy też 20 odcinkach. Patrz "Przyjaciele", "Simpsonowie", "Archiwum X" itp.
            Zaczynają zazwyczaj we wrześniu, kończą w maju następnego roku. Przerwa wakacyjna i znowu w koło Macieju. Jeden sezon, to z reguły jakaś w miarę zamknięta całość. Kolejny przeważnie dotyczy już innego bohatera/kwestii/wydarzenia.
            Oczywiście jak oglądalność spada, to uśmiercają bohaterów jakąś małą bombką, czy też zderzeniem autobusu i serial się kończy .

            Comment

            • JAckson
              Senior
              • 05-2004
              • 6122

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
              Mimo wszystko wciąż jeszcze znajduję w tym serialu coś, co skłania mnie do oglądania (pod warunkiem, ze nie ma nic lepszego ).
              W związku z tym, że Czesiek odwiedzając mnie ostatnio miał przy sobie wszystkie odcinki Prison Break i dodatkowo mam teraz trochę wolnego czasu, w ciągu wczorajszego i dzisiejszego dnia oglądnąłem 14 odcinków tego serialu. Wiem, że to nie jest zdrowe, ale tak jakoś wyszło Tym sposobem pierwszą część mam za sobą.
              MM961
              4:-)

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                Leży juz u mnie płytka z 17-oma kolejnymi odcinkami drugiej serii
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • JAckson
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 6122

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
                  Leży juz u mnie płytka z 17-oma kolejnymi odcinkami drugiej serii
                  W sumie jest ich 19, ale jeszcze nie oglądałem. Gdzieś czytałem, że dobiegły końca zdjęcia trzeciej serii
                  MM961
                  4:-)

                  Comment

                  • peter007
                    Senior
                    • 06-2004
                    • 2820

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                    W sumie jest ich 19, ale jeszcze nie oglądałem. Gdzieś czytałem, że dobiegły końca zdjęcia trzeciej serii
                    W sumie drugi sezon liczy 22 odcinki i na tym ma być koniec. Obejrzysz drugi sezon do końca to zrozumiesz dlaczego nie będzie trzeciego
                    Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                    Comment

                    • JAckson
                      Senior
                      • 05-2004
                      • 6122

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
                      W sumie drugi sezon liczy 22 odcinki i na tym ma być koniec. Obejrzysz drugi sezon do końca to zrozumiesz dlaczego nie będzie trzeciego
                      Widziałem 20 odcinków z drugiego sezonu. Dwóch ostatnich jeszcze nie mam.
                      Przeczytałem gdzieś w necie, że premiera trzeciego sezonu zaplanowana jest na 29 sierpnia 2007.
                      MM961
                      4:-)

                      Comment

                      • becik
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 14999

                        Jestes lepszy, skończyłem na 15 ale mam nagrane do 19. Trzeci sezon ma sie rozpocząc jeszcze w tym roku.

                        A ostatnio z ciekawszych filmów obejrzałem "Requiem dla snu" Arofonoskiego. Dobry ale chyba jestem juz zmęczony narkotycznymi filmami
                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                        Comment

                        • fteo
                          Senior
                          • 05-2003
                          • 1139

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
                          A ostatnio z ciekawszych filmów obejrzałem "Requiem dla snu" Arofonoskiego. Dobry ale chyba jestem juz zmęczony narkotycznymi filmami
                          Jest coś w tym, co napisałeś.
                          http://lotnictwo.net.pl/
                          http://www.flightradar24.com/
                          http://www.airshow.sp.mil.pl/

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            Obejrzałem:

                            "Labirynt fauna" - doskonały i przejmujący, jak dla mnie świetny
                            "300" - historia Termopil pokazana w dość oryginalny sposób, Kserkses na pewno nie wyglądał tak jak w filmie, efekty komputerowe w pewnych miejscach trochę przesadzone (np. bryzgająca krew - choć jako adaptacja komiksu może tak powinno być) ale ogólnie film bardzo dobry
                            Last edited by becik; 08-04-2007, 20:21.
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • kony
                              breweriarz
                              • 08-2005
                              • 1701

                              A ja w ostatnich dniach odkurzyłem półkę z dvd i odświeżam znajomość z dziełami Jima Jarmuscha. I jak zwykle wymiękam. W ostatnich dniach zaliczyłem "Ghost dog", "Noc na Ziemi", "Coffee & Cigarettes" no i dzisiaj mój ulubiony "Poza prawem" z 3 "gwiazdorami" w rolach głównych (Tom Waits, John Lurie i Roberto Benigni). A teraz jestem po kilku i chyba sobie jeszcze na dobranoc posłucham Waitsa bo mi mało.
                              A jak ktoś nie oglądał Jarmuscha to polecam bo warto Specyficzna rzecz ale jak komuś podejdzie to już się nie uwolni.

                              Comment

                              • żąleną
                                Sojowe Oddziały Bojowe
                                • 01-2002
                                • 13239

                                "Poza prawem" to też mój ulubiony. Najlepsza jest scena, w której pytają się siebie, za co który siedział. Dwa zakapiory "Wrobili mnie", a pocieszny Benigni: "Zabiłem człowieka". I miny zakapiorów.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎