Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o filmie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kony
    breweriarz
    • 08-2005
    • 1701

    Niezła jest też ta scena kiedy Roberto upolował zająca i opowiada o swojej matce

    Wogóle Begnini to pocieszny gość. W "Nocy na Ziemi" też epizod z nim w roli głównej jest chyba najlepszy. Od początku do końca ubaw po pachy. Rozmowa z centralą taxi, jazda po klienta i potem oczywiście spowiedź w czasie jazdy z "biskupem". Mógłbym to oglądać na okrągło

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      "Nocna straż" - rosyjska produkcja, niezły, ciekawy, śmieszyła mnie trochę stara ciężarówka z "ognistym napędem" ale obejrzałem z przyjemnością, świetne efekty.

      "Ostatni król Szkocji" opowiadający o rządach Idi Amina w Ugandzie, jak dla mnie przereklamowany ale do obejrzenia bez zbytnich ochów i achów.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • peter007
        Senior
        • 06-2004
        • 2820

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
        "Nocna straż" - rosyjska produkcja, niezły, ciekawy, śmieszyła mnie trochę stara ciężarówka z "ognistym napędem" ale obejrzałem z przyjemnością, świetne efekty.
        No właśnie od jakiegoś czasu szukam tego filmu, bo wpadła mi w sidła "Dzienna straż", która jest kontynuacją "nocnej"
        Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
          No właśnie od jakiegoś czasu szukam tego filmu, bo wpadła mi w sidła "Dzienna straż", która jest kontynuacją "nocnej"

          A ja poszukuję Dziennej Straży, którą notabene mają grać w kinach w tym roku
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • adam16
            Senior
            • 02-2001
            • 9865

            "Dylematu 5" - beznadzieja! Ponoć to komedia, a ja nawet przez moment się uśmiechnąłem.
            I na to idą pieniądze z abonamentu?
            Symptomy identyczne jak przy "Rysiu".
            Tak to jest, jak na "hiciorach" próbują pogrywać. Byle by się kręciło.
            Browar Hajduki.
            adam16@browar.biz
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

            Comment

            • slavoy
              Senior
              • 10-2001
              • 5052

              Idzie mi tylko potwierdzić słowa Adama. Kwas do kwadratu. Dowcip na siłę, chwilami nawet niesmaczny, zdjęcia denne, muzyka niemrawa. Dodatkowo aktorzy, którzy przecież żółtodzibami już dawno nie są, momentami grają tak drewnianie, że ręce opadają.

              Profesor Bareja przewraca się w grobie.
              Dick Laurent is dead.

              Comment

              • angasc
                Senior
                • 04-2006
                • 977

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
                Idzie mi tylko potwierdzić słowa Adama. Kwas do kwadratu. Dowcip na siłę, chwilami nawet niesmaczny, zdjęcia denne, muzyka niemrawa. Dodatkowo aktorzy, którzy przecież żółtodzibami już dawno nie są, momentami grają tak drewnianie, że ręce opadają.

                Profesor Bareja przewraca się w grobie.
                Po tekście:
                " W PRL-u się rozbierałam, teraz tańczę i dom mi wybuchł" wymiękłem i przełączyłem na Eurosport - mistrzostwa świata w snookerze. Tu przynajmniej coś się działo.

                Comment

                • fteo
                  Senior
                  • 05-2003
                  • 1139

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16 Wyświetlenie odpowiedzi
                  "Dylematu 5" - beznadzieja!
                  Obejrzałam do końca, żeby nie było, że się wypowiadam na temat czegoś, czego nie oglądałam.
                  MASAKRA.
                  Nawet stara gwardia aktorska nie jest w stanie tego uratować.
                  http://lotnictwo.net.pl/
                  http://www.flightradar24.com/
                  http://www.airshow.sp.mil.pl/

                  Comment

                  • MirekG25
                    Junior
                    • 08-2006
                    • 25

                    http://film.onet.pl/seriale/0,1529617,wiadomosc.html- kontynuacja "Alternatyw" zbiera już "dowody uznania"...Szczerze mówiąc, wytrwałem tylko kilka minut tego dzieła, w oczekiwaniu na mecz. Jak można kaleczyć wspomnienia po tamtym wspaniałym serialu taką kontynuacją
                    ..........................................

                    Comment

                    • kiszot
                      Senior
                      • 08-2001
                      • 8081

                      Ja ogladałem dosyć fajny film,'Labirynt Fauna".Połączenie wojny domowej w Hiszpanii z baśniowym światem.
                      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                      So von Natur, Natur in alter Weise,
                      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                      Comment

                      • Rolek
                        Senior
                        • 08-2001
                        • 1038

                        Czytając Wasze komentarze dotyczące "Dylematu 5" bardzo rzałuję, że go nie obejrzałem

                        Comment

                        • becik
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 14999

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ja ogladałem dosyć fajny film,'Labirynt Fauna".Połączenie wojny domowej w Hiszpanii z baśniowym światem.

                          Fajny czy "fajny"?
                          Bo jesli fajny to tu: http://www.browar.biz/forum/showthre...358#post675358
                          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                          Comment

                          • kiszot
                            Senior
                            • 08-2001
                            • 8081

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                            Fajny czy "fajny"?
                            Bo jesli fajny to tu: http://www.browar.biz/forum/showthre...358#post675358
                            No fakt.Ale to wszystko przez to,że stary i ślepy jestem.
                            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                            So von Natur, Natur in alter Weise,
                            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                            Comment

                            • arzy
                              Senior
                              • 06-2002
                              • 2814

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                              No fakt.Ale to wszystko przez to,że stary i ślepy jestem.
                              jak to górnik

                              sory że nie na temat, ale nie mogłem się powstrzymać
                              "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              Bractwo Piwne
                              Skład Piwa
                              Piszę poprawnie po polsku!

                              Comment

                              • kiszot
                                Senior
                                • 08-2001
                                • 8081

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arzy Wyświetlenie odpowiedzi
                                jak to górnik
                                Nie kolego.Górnik przechodzi młodo na emeryturę a ja jestem stary i ślepy.
                                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                                So von Natur, Natur in alter Weise,
                                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎