Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o filmie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Christof
    Senior
    • 04-2009
    • 128

    Mam. Wielu ludzi ma to na chomikach, znacznie szybszy transfer przy ściąganiu niż z torrentów. Polecam, druga część jest znacznie lepsza.

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
      "Millenium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet" - tak dobrego filmu naprawdę dawno nie widziałem, gasi wszystko to co widziałem w ostatnich kilku miesiącach. 2,5 godziny przemknęło nie wiadomo jak, mimo, że akcja rozwija się powoli, wciąga jak narkotyk. Mroźna Szwecja, mimo, że symbolizuje raj na ziemi ukazuje swoje brudy i ciemne strony skrywane głęboko, w sposób wyrafinowany i perfekcyjny.

      Szczerze i gorąco polecam ten film, Artk31 - wielkie dzięki, wiesz za co
      Kolega z ust mi wyciągną opinię o tym filmie.

      A tak z innej beczki filmowej - jako że, korzystając z faktu wydania ostatnio przez Wyborczą, prawie kompletnych dzieł Lema, wzięło mnie na oglądanie filmów wg niego, mam za sobą obie wersje "Solaris" - radziecką i amerykańską (szczerze nie polecam "nie-fanom").
      Szukam "Testu Pilota Pirxa" - niestety w sieci jest tylko nieoglądalna. Gdyby kto dysponował... proszę o pamięć.
      Last edited by adam16; 13-01-2010, 18:41.
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16 Wyświetlenie odpowiedzi
        Kolega z ust mi wyciągną opinię o tym filmie.

        A tak z innej beczki filmowej - jako że, korzystając z faktu wydania ostatnio przez Wyborczą, prawie kompletnych dzieł Lema, wzięło mnie na oglądanie filmów wg niego, mam za sobą obie wersje "Solaris" - radziecką i amerykańską (szczerze nie polecam "nie-fanom").
        Szukam "Testu Pilota Pirxa" - niestety w sieci jest tylko nieoglądalna. Gdyby kto dysponował... proszę o pamięć.
        Na you tube jest w miarę dobra wersja. Oglądałeś "Astronautów" i "Szpital przemienienia"?
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • chitos
          Senior
          • 02-2009
          • 195

          Z Lema na youtubie można obejrzeć jeszcze "Przekładaniec". Film pomimo tego, że trwa tylko 30 min. potrafi rozbawić dzięki swojej absurdalności.
          Szczerze polecam każdemu miłośnikowi tego typu humoru.

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            "Przekładaniec" jest świetny, chyba zresztą był wspominany w tym temacie. Dla mnie mistrzostwo.

            Adamie, "Test pilota Pirxa" mam nagrany z TV, nawet na twardzielu - ale znajduje się on w dekoderze JuPiSi i nie mam pojęcia, czy dałoby się to przerzucić inaczej niż na chama (czyli wyjmując rzeczony dysk). Może w tym roku zorganizujcie bruneta w Warszawie?

            Comment

            • adam16
              Senior
              • 02-2001
              • 9865

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
              Na you tube jest w miarę dobra wersja. Oglądałeś "Astronautów" i "Szpital przemienienia"?
              "Szpital" widziałem wieki temu. "Astronautów" też, ale pamiętam ledwo co - jak przez mgłę.
              "Przekładaniec" leciał w zeszłym roku i to chyba jedyna rzecz wg Lema powtarzana w miarę regularnie w TV.

              Żąleną - może to jest myśl - Brunet imprezą objazdową
              Last edited by adam16; 14-01-2010, 19:15.
              Browar Hajduki.
              adam16@browar.biz
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                Kolejny doskonały europejski obraz, tym razem włoski film z 2006 roku - "Nieznajoma". Doskonały dramat, świetna muzyka Ennio Morricone.
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • JAckson
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 6122

                  Wczoraj bylem na filmie It might get loud (Będzie głośno). Ciekawie opowiedziana historia muzyków, gitary, tworzenia. Dla interesujących się muzyką gitarową bardzo ciekawa pozycja. Film grany chyba tylko w jednym kinie we Wrocławiu i to przez krótki czas. Zero reklam dotyczących samego filmu w kinie i na miescie.
                  Last edited by JAckson; 17-01-2010, 10:08.
                  MM961
                  4:-)

                  Comment

                  • kiszot
                    Senior
                    • 08-2001
                    • 8081

                    Ma ktos może "Stary portfel" teatru tv?Sztuka Stanisława Bieniasza w reżyserii Kutza.
                    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                    So von Natur, Natur in alter Weise,
                    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                    Comment

                    • kiszot
                      Senior
                      • 08-2001
                      • 8081

                      Polecam "Rok wilka" rodem z północnej Finlandii.Jakże inny od amerykańskich produkcji.
                      A lubiącym angielskie kino komedię "Gaz,mięczaku,gazu".
                      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                      So von Natur, Natur in alter Weise,
                      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                      Comment

                      • becik
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 14999

                        Może nie najświeższy ale dopiero teraz obejrzalem polski "Enen" F.Falka.
                        Może nie jest to kino super-power zatykające dech ale jest to dobrze zrobiony wciągający obraz.
                        Długowłosy psychiatra - Borys Szyc docieka tajemnicy jednego pacjenta w szpitalu psychiatrycznym.
                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                        Comment

                        • ArtK31
                          Senior
                          • 04-2005
                          • 708

                          Polecam nowe dzieło Allena pt. "Whatever Works" .
                          Jak to u Allena, ciekawy obraz współczesnego społeczeństwa, bardzo ciekawa narracja.
                          film nawiązuje stylistyką do najlepszych miom zdaniem dzieł Mistrza z lat 70tych.
                          Dla miłośników poczucia humoru ala Woddy Allen będzie to poezja .

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ArtK31 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Polecam nowe dzieło Allena pt. "Whatever Works" .
                            Jakoś do Allena mam z roku na rok coraz większe uprzedzenia, mam jego film którego od 2 lat obejrzeć nie chcę, nie mogę.
                            Za to mam kolejna perełkę do obejrzenia w weekend, a mianowicie "Millennium - dziewczyna która igrała z ogniem" druga część "Millenium, mężczyźni którzy nienawidzą kobiet"
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              Mnie też już Allen obrzydł, trzaska te filmy jak kebabiarz kebaby w barze. Niby zmienia się sos, surówka lub ciasto, a w gruncie rzeczy to ten sam kotlet. Lub bardziej siódma woda po kisielu.

                              Takie refleksje miałem po "Vicky Christina Barcelona". Obejrzałem i zapomniałem w pięć minut po napisach końcowych.

                              Comment

                              • biermann
                                Senior
                                • 09-2001
                                • 2552

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                                Za to mam kolejna perełkę do obejrzenia w weekend, a mianowicie "Millennium - dziewczyna która igrała z ogniem" druga część "Millenium, mężczyźni którzy nienawidzą kobiet"
                                O nie wiedziałem, że druga część już się pojawiła. Zaraz się na to rzucę. "Millenium, mężczyźni którzy nienawidzą kobiet" było świetne choć książka jest jeszcze lepsza, tym razem nie popełnię błędu i nie obejrzę filmu przed książką.
                                "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                                Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                                Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                                Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                                Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎