Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tu Polskie Radio"

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piwofil
    Senior
    • 01-2002
    • 907

    #46
    Radiostacja

    Ja słucham radiodtacji, która nie jest zamieszona w ankiecie, dlatego zaznaczyłem opcję inne.
    Stacja ta puszcza raczej niekomercyjne kawałki, na pewno inne niż większość stacji, można tu usłyszeć muzykę alternatywną.
    Mimo że to dobra stacja kiedyś była lepsza, otóż w każdy dzień tygodnia była inna muzyka, obecnie wszystko zdominował hip hop, mi to bardzo nie przeszkadza bo na co dzień słucham tego gatunku, ale kiedyś miałem okazję poznać inne, równie ciekawe style. Pod względem muzycznym to jednak dalej numer jeden, przynajmniej dla mnie.
    Program głównie kierowany jest do ludzi młodych, a co wieczór jest audycje "podforum" w której poruszane są różne tematy, ostatnio głownie UE.Wydaje mi się że ta stacja trafia głownie do ludzi młodych, starsi słuchacze mogę mieć problemy z zaakceptowaniem innego stylu prowadzenia audycji. We Wrocaławiu 106,9 FM
    W innych miastach nie wiem, jeśli ktoś ma ochotę może zobaczyć TU
    www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

    Comment

    • jerzy
      piwoholik
      • 10-2001
      • 4705

      #47
      A trochę starszym słuchaczom z Wrocławia polecam RAM - Radio Aktywne Miasto na 89,8 MHz, czyli dawny Program Miejski Polskiego Radia Wrocław.
      Od kiedy moja kiedyś zdecydowanie ulubiona Trójka zaczęła się psuć, RAM zrobiło się moim faworytem. Dużo dobrej muzyki, dużo informacji i trochę humoru, a wszystko podane z klasą państwowej rozgłośni - w tym akurat przypadku (i tylko w tym) przymiotnik "państwowa" nie ma znaczenia pejoratywnego!
      browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

      Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

      Comment

      • celt_birofil
        † 2017 Piwosz w Raju
        • 09-2001
        • 4469

        #48
        W temacie stacji lokalnych być może nie jest źle, niestety raczej są nieosoągalne na drugim krańcu Polski. Chyba, że ktoś przemierza nasz kraj samochodem, wtedy może i zlokalizuje którąś z nich. Zdecydowanie gorzej jest moim zdaniem ze stacjami ogólnopolskimi - oprócz Polskiego Radia (PR. I, II, III i BIS) w zasadzie pozostaje tylko RMF i ZET'ka
        A po tym co wczoraj zaprezentowała rzeczona ZET'ka, po prostu wymiękłem:
        Otóż "dyżurny satyryk", czyli Szymon Majewski i Ska nieco wydłużyli pieśń Krawczyka "Chciałem być" (chyba taki tytuł oryginalny), bo jak stwierdził Sz.M., radiosłuchacze byli niezadowoleni, że K.K. wymienił jedynie profesję piosenkarza i marynarza. W tym momencie w studio rozległ się telefon: "Dzień dobry. Jestem nauczycielem angielskiego. O nas też zapomniał" Riposta Sz.M. była powalająca: "Ty to m...a w kubeł"
        Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #49
          dlaczego w ankiecie nie ma opcji ZADNEJ SACJI NIE SŁUCHAM?
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • witkowskiartur
            Senior
            • 03-2003
            • 561

            #50
            W pracy słucham radia przez Internet. Do wyboru mam dwie stacje radiopin i RMF, obydwa nadają z trzaskami i przerwami na buforowanie. Wczoraj diabli mnie wzięli i odpaliłem przewodnik po stacjach radiowych. Wyszukałem jakieś amerykanskie radio Saint Louis nadające klasycznego rocka i byłem bardzo mile zaskoczony - rewelacyjny przekaz, przyjemna muzyka i żadnych informacji politycznych, zarówno ichniejszych jak i zagranicznych, a nawet jeśli były to i tak słabo znam język żeby się przejmować.
            W domu po staremu RMF. Wczesniej była zetka, ale od ostatniej kampanii wyborczej poszła w odstawkę.


            KONIEC BROWARÓW WARSZAWSKICH.PONAD 150 LAT TRADYCJI DIABLI WZIĘLI

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23805

              #51
              becik napisał(a)
              dlaczego w ankiecie nie ma opcji ZADNEJ SACJI NIE SŁUCHAM?
              bo NiE
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • celt_birofil
                † 2017 Piwosz w Raju
                • 09-2001
                • 4469

                #52
                witkowskiartur napisał(a)
                W pracy słucham radia przez Internet.
                ktoś mi mówił, że w sieci nadaje Radio CELT Ktoś miał z nim do czynienia?
                Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                Comment

                • witkowskiartur
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 561

                  #53


                  ktoś mi mówił, że w sieci nadaje Radio CELT Ktoś miał z nim do czynienia?
                  Jasne nadaje muzykę folk (głównie leci Carrantuhill), tylko musisz mieć real player, żeby słuchać. Jest tam też kilka innych stacjijak szanty, trzepak i inne.



                  KONIEC BROWARÓW WARSZAWSKICH.PONAD 150 LAT TRADYCJI DIABLI WZIĘLI

                  Comment

                  • becik
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 14999

                    #54
                    ART napisał(a)
                    bo NiE
                    a ja bardzo chciałem oddać swój głos w tej ankiecie ale jako nie słuchający w ogóle radia nie mam takiej możliwości, szkoda...oj szkoda, szkoda, szkoda....
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    • Himen
                      Senior
                      • 06-2003
                      • 129

                      #55
                      Dawniej słuchałem wyłącznie trójki. Ale odkąd poszli w komercję z tej stacji wyłącznie słucham audycji Piotra Kaczkowskiego oraz wieczornego Klubu Trójki.Przeważnie słucham rano Sygnałów dnia w jedynce a wieczorem powieści w Radiu Kraków.

                      Comment

                      • celt_birofil
                        † 2017 Piwosz w Raju
                        • 09-2001
                        • 4469

                        #56
                        Zapodałem sobie w pracy Program I i stwierdziłem, że da się tego słuchać na dłuższą metę
                        Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                        Comment

                        • robox
                          = kapslarz =
                          • 11-2002
                          • 8188

                          #57
                          O staczaniu się radiowej Trójki (dla niektórych TrUjki) tutaj .

                          Comment

                          • maleństwo
                            Senior
                            • 10-2003
                            • 847

                            #58
                            Przez 4 lata dzień w dzień słuchałam (w pracy) albo lepiej: byłam zmuszona słuchać RMF-u. Czasem mi się wydawało, że niedługo oszaleję, ale te cioty, z którymi pracowałam nie pozwoliły przełączyć na coś innego. Teraz jak słyszę RMF, to mi się niedobrze robi. Obecnie nie pracuję, więc mam święty spokój od słuchania tego, czego nie chcę. Radia słucham w samochodzie. Przeważnie jest to Radio Region na 96,7 MHz lub Radio Flash na 103,1 MHz (o ile dobrze pamiętam). We Flashu przynajmniej czadowo grają.

                            Comment

                            • jerzy
                              piwoholik
                              • 10-2001
                              • 4705

                              #59
                              Prasówka - Rzeczpospolita z 28.10.2003, dodatek "Moje auto"

                              W radiowej Trójce zlikwidowano motoryzacyjny program "Wrzuć Trójkę". Obecne rządy w tym radiu polegają na tym, aby zniszczyć wszystko, co związane jest z tradycją tego programu. Kultowe radio, na którym wychowały się pokolenia, przerobiono na nijaki łomot.

                              "Wrzuć Trójkę", program redagowany przez Magdę Nurkiewicz, kobietę upartą, nadawano przez osiem lat, był słuchany, więc, rzecz jasna, musiał zostać zlikwidowany. Trójka rozwija się obecnie poprzez wyrzucanie. "Wrzuć Trójkę" był jednym z nielicznych programów, w którym poruszano sprawy, a nie zachwycano się tylko tym, że samochód jedzie.


                              Kolejna audycja (niewymieniona w artykule do którego link podał robox) odjeżdża z "TrUjki".
                              browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                              Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                              Comment

                              • Pudlarz
                                Piwiarz sezonowy
                                • 01-2002
                                • 650

                                #60
                                Od dluzszego czasu tylko Program I - jesli juz slucham.
                                Dobre piwo nigdy nie jest złe
                                http://www.janczech.stary.sacz.pl
                                (galeria ekslibrisów)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎