Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    Ja dziś przed pracą kupiłem sobie pewną piwną książke, a zaraz potem byłem w katowickim BWA na wystawie Siudmaka. Jak na razie dzień spędzam miło. Oby tak było dalej.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • pjenknik
      • 08-2001
      • 3388

      A dzisiaj cały dzień zapracowany, latam jak kot z pęcherzem, nie wiem w co ręce włożyć
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Comment

      • biermann
        Senior
        • 09-2001
        • 2552

        Dzisiejszy dzień powinien należeć do tych bardziej udanych, gdyż nastąpiło u mnie uroczyste otwarcie sezonu grilowego. W pierwszej kolejności padły ptasie skrzydła i pyszne kiełbaski (naturalnie juz nie ptasie) A wszystko to w miłym rodzinnym gronie przy sklaneczkach wypełnionych własnym piwkiem
        "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
        Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
        Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
        Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
        Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

        Comment

        • pjenknik
          • 08-2001
          • 3388

          No dzisiaj bardzo relaksowo.
          Poranek we Wrocławiu, później kawa u Yemiołki, powrót do domu, niedzielny spacer i sprzątanie garażu na koniec bo mi się auto przestało mieścić
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            Ja całą niedzielę spędziłem w pracy,ale na szczęście faktycznie zacząłem pracować dopiero od 20:00.Wcześniej zrobiłem przegląd wędek i poszedłem na rybki.W sumie słabiutki połów(4 małe okonki i 3 jazgarki),ale się zrelaksowałem.Słoneczko grzało bardzo mocno,jendym słowem pełen luz.Do tego jeszcze świadomość,że idę do roboty dopiero w piątek


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • pjenknik
              • 08-2001
              • 3388

              Bardzo pracowity dzień.
              Miałem strajk włoski pracowników rzeźni, mało brakowało pobiłbym matoła w Castoramie, a teraz siedzę w lecznicy i opędzam się od klientów.
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Comment

              • Krzysiu
                Krzysiu
                • 02-2001
                • 14936

                A wyzyskałeś przy tym jakiegoś proletariusza?

                Comment

                • pjenknik
                  • 08-2001
                  • 3388

                  Oczywiście. Całe stado, jakieś 8 sztuk pogonilem do roboty. Zaczeli pracować az im się z uszu kurzyło. Taki proletariusz jak nie ma nad sobą bata to nic nie robi.
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Comment

                  • Wujcio_Shaggy
                    Senior
                    • 01-2004
                    • 4628

                    Mam nadzieję, że nie przyjdzie im do głowy protestować przeciw wyzyskowi...
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                    @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                    Comment

                    • pjenknik
                      • 08-2001
                      • 3388

                      W tej firmie jestem takim samym wyrobnikiem jak oni. Ale wydajność mojej pracy jest uzależniona od ich tempa.
                      Ja ich nie wyzyskuję, ja tylko pilnuję, abym ja nie miał przestojów.
                      To jest dla mnie ciekawostka. Tempo pracy w dwóch rzeźniach jest takie samo. W jednej przy uboju stoi 2 rzeźników i nie narzeka, a w drugiej ośmiu.
                      I cały czas narzekają.
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Comment

                      • ppns
                        Senior
                        • 10-2002
                        • 1737

                        pjenknik napisał(a)
                        [..]Całe stado, jakieś 8 sztuk pogonilem do roboty. Zaczeli pracować az im się z uszu kurzyło. Taki proletariusz jak nie ma nad sobą bata to nic nie robi.
                        Przypuszczam , że Zythum , jak to przeczyta , to dostanie apopleksji . Zasypie swoimi sążnistymi,lewicowo-utopijnymi postami wszystkie mozliwe tematy
                        piwoppns@wp.pl

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23807

                          ppns napisał(a)
                          Przypuszczam , że Zythum , jak to przeczyta , to dostanie apopleksji . Zasypie swoimi sążnistymi,lewicowo-utopijnymi postami wszystkie mozliwe tematy
                          Proszę PPNSa a także inne osoby o darowanie sobie przytyków osobistych kierowanych pod adresem innych Użytkowników, wbrew pozorom, nie jest to wcale takie zabawne.
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • maleństwo
                            Senior
                            • 10-2003
                            • 847

                            Pogoniarz napisał(a)
                            Ja całą niedzielę spędziłem w pracy,ale na szczęście faktycznie zacząłem pracować dopiero od 20:00.Wcześniej zrobiłem przegląd wędek i poszedłem na rybki.W sumie słabiutki połów(4 małe okonki i 3 jazgarki),ale się zrelaksowałem.Słoneczko grzało bardzo mocno,jendym słowem pełen luz.Do tego jeszcze świadomość,że idę do roboty dopiero w piątek
                            Pozdrów ode mnie rybki. Szczególnie te, którym się udało jakimś cudem dopłynąć z Dunajca

                            Comment

                            • pjenknik
                              • 08-2001
                              • 3388

                              Ja dzisiaj oglądałem psa któremu dwa inne odgryzły jajka. Strasznie traumatyczne przeżycie.
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Comment

                              • bury_wilk
                                Senior
                                • 01-2004
                                • 2655

                                pjenknik napisał(a)
                                Ja dzisiaj oglądałem psa któremu dwa inne odgryzły jajka. Strasznie traumatyczne przeżycie.
                                ... o Jezu ...

                                A mnie (a właściwie na moją żonę, bo ona prowadziła) wczoraj staranował autobus komunikacji miejskiej. Gość dostał mandat (po trzech godzinach czekania, dyskusji i wnikliwych dociekań), a my nie pojechaliśmy na walne zebranie spółki która buduje nam mieszkanie .

                                Lubię kiedy się zieleni
                                Lubię jak się piwo pieni...

                                ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎