Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    Praktycznie jeszcze nie minął,bo jestem jeszcze w pracy od wczoraj od 6:00 i jakoś pomału zapominam jak się nazywam.Moje większe Kochanie podwiozło mi jedzonko,ale piwa to już nie Mam nadzieję,że kole 22:30 dojadę na chatę ,wypiję piwo i padnę na piwną mordę.Szkoda,że mniejsze Szczęście będzie już spać
    Nic to, jutro jedziemy do lasu na grzybki


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
      Praktycznie jeszcze nie minął,bo jestem jeszcze w pracy od wczoraj od 6:00 i jakoś pomału zapominam jak się nazywam.Moje większe Kochanie podwiozło mi jedzonko,ale piwa to już nie Mam nadzieję,że kole 22:30 dojadę na chatę ,wypiję piwo i padnę na piwną mordę.Szkoda,że mniejsze Szczęście będzie już spać
      Nic to, jutro jedziemy do lasu na grzybki
      Po 20 przychodzi kolega z innej firmy i mówi ,że pokaże mi coś bardzo osobliwego.
      Poszliśmy nad basen portowy i pokazuje mi drzewa ,które wyglądały jakby je "przyatakował "bóbr ,kilka drzew leży w wodzie.Przyczailiśmy się kilka minut i proszę bardzo wyłaniają się dwa bobry.
      No cóż nie jest to z pewnością efekt zbytniego oczyszczenia rzeki,do tego dochodzi hałas w trakcie prac przeładunkowych na nabrzeżu naprzeciw.
      Czyli do wszystkiego się można przyzwyczaić,bobry do brudnej wody ,ludzie do picia tyskiego.
      Last edited by Pogoniarz; 10-10-2008, 06:26.


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • Seta
        Piję piwo
        • 10-2002
        • 6964

        Pogoniarz trzym się!
        Ja wczoraj zrobiłem jednocześnie chleb, ciasto i piwo - nie polecam!
        Za to dzisiaj poznamy płeć dzidziusia...
        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seta Wyświetlenie odpowiedzi
          Pogoniarz trzym się!
          Ja wczoraj zrobiłem jednocześnie chleb, ciasto i piwo - nie polecam!
          Za to dzisiaj poznamy płeć dzidziusia...
          No no no kasiorkę z becikowego się zachciało No gratulacje i opowiedzcie co słychować w brzuszku

          My dzisiaj zebraliśmy tak z 2/3 kosza podgrzybków, w lesie byliśmy po 11.


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • zgroza
            Senior
            • 03-2008
            • 3597

            Co prawda nie dzień, a tydzień. Drugi w tym tygodniu kwasiżur z normalnie dobrych browarów się trafił. A daty przydatności odległe. Paskudztwo.
            Lotna ekspozytura browaru

            Też Was kocham.

            Comment

            • kot_z_cheshire
              Senior
              • 11-2005
              • 2201

              Jeszcze nie minął ten dzień, a mi juz łapki do gruntu opadły..Czasem jest tak, że coś się stanie a człowiek się czuje jak Józef K. - nie wiadomo co, skąd i po co....
              Młode koty mają adhd, niestety.
              Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
              Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
              Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

              Comment

              • kot_z_cheshire
                Senior
                • 11-2005
                • 2201

                Na domiar złego smażąc grzyby posłodziłam zamiast posolić...dupa!!!!!!!
                Młode koty mają adhd, niestety.
                Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                Comment

                • garfunkel
                  Senior
                  • 04-2005
                  • 1068

                  Oooo, tu zaszła zmiana...nastąpił proces przejścia z Józefa K. w Lukrecję B.

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kot_z_cheshire Wyświetlenie odpowiedzi
                    Na domiar złego smażąc grzyby posłodziłam zamiast posolić...dupa!!!!!!!
                    Eeeee tam. Nikt nie przebije Cyborga, który do refermentacji piwa dodał pirosiarczynu zamiast glukozy
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • DanielJakubowski
                      Senior
                      • 12-2005
                      • 791

                      Minął normalnie, poza finiszem. Jadąc z Wolina Pomorskiego do Szczecina w godzinach wieczornych, będąc w połowie drogi ekspresowej skończył mi się olej napędowy . Zacina mi się wskaźnik poziomu paliwa więc obliczając na ile mi paliwa wystarczy sugeruje się doświadczeniem co do spalania autka. Na poprzednim "baku" przejechałem 1430 km. Na obecnym samochód zatrzymał się przy przejechanych 1227 km. Do pierwszego baku zalałem zwykłego shella, do drugiego zwykłego orlena. Brak słów..
                      Pozdrawiam
                      dj

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        Ale za to musisz przyznać, że taki zły ten orlenowski ON nie jest, skoro sam jeździ

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DanielJakubowski Wyświetlenie odpowiedzi
                        Jadąc z Wolina Pomorskiego do Szczecina (...) skończył mi się olej napędowy

                        Comment

                        • Maidenowiec
                          Senior
                          • 07-2004
                          • 2287

                          1430km? Czym Ty jeździsz i jakiej pojemności masz bak? Mi przy dobrych wiatrach bak 55l wachy starcza na 600km
                          Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                          Thou shallt not spilleth thy beer!

                          Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                          Comment

                          • kiszot
                            Senior
                            • 08-2001
                            • 8081

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec Wyświetlenie odpowiedzi
                            Mi przy dobrych wiatrach bak 55l wachy starcza na 600km
                            No to na niewiele ci starcza.
                            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                            So von Natur, Natur in alter Weise,
                            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                            Comment

                            • DanielJakubowski
                              Senior
                              • 12-2005
                              • 791

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec Wyświetlenie odpowiedzi
                              1430km? Czym Ty jeździsz i jakiej pojemności masz bak? Mi przy dobrych wiatrach bak 55l wachy starcza na 600km
                              VW Passat combi 1.9 tdi 94 r. . Zbiornik 70L, choć wchodzi podobno do 100L pod sam wlew + z zabawą z odpowietrzaniem (nigdy nie próbowałem).
                              Last edited by DanielJakubowski; 04-11-2008, 20:06.
                              Pozdrawiam
                              dj

                              Comment

                              • Maidenowiec
                                Senior
                                • 07-2004
                                • 2287

                                Ano na niewiele, 2.0 a pali jak smok. W mieście to na mniej jeszcze starcza, te 600 to na trasie.
                                Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                                Thou shallt not spilleth thy beer!

                                Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎