Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zgroza
    Senior
    • 03-2008
    • 3597

    36 godzin bez snu, na koniec imperial stout (patrz dział Norwegia). Mój przyjacielski związek z kobietą w Genewie (też z Bydgoszczy) coraz bardziej skomplikowany. Ale i tak będę lulał jak dziecko. Do tego 15 gatunków piw w zasięgu ręki... I tak jestem niewyżyty i niedopity.
    Lotna ekspozytura browaru

    Też Was kocham.

    Comment

    • slavoy
      Senior
      • 10-2001
      • 5052

      Dziś, a właściwie wczoraj, dostałem od życia cenną lekcję, którą powinienem oprawić w ramki i powiesić... w piwnicy. W skrócie brzmi ona "Nie myśl o niebieskich migdałach pracując przy pile tarczowej".
      Niesamowite jest, co w takich chwilach widzi mózg nie zwracjąc uwagi na dane dostarczane przez oczy. Dopiero po chwili dotarło, że wszystkie paluchy są na miejscu, a nie na podłodze, a jedynie po odcisku lewego kciuka przez jakiś czas nikt mnie nie zidentyfikuje
      Dick Laurent is dead.

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        Mnie też by się przydało kilka tego rodzaju haseł w różnych konfiguracjach.

        Comment

        • JAckson
          Senior
          • 05-2004
          • 6122

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
          Dziś, a właściwie wczoraj, dostałem od życia cenną lekcję, którą powinienem oprawić w ramki i powiesić... w piwnicy. W skrócie brzmi ona "Nie myśl o niebieskich migdałach pracując przy pile tarczowej".
          Niesamowite jest, co w takich chwilach widzi mózg nie zwracjąc uwagi na dane dostarczane przez oczy. Dopiero po chwili dotarło, że wszystkie paluchy są na miejscu, a nie na podłodze, a jedynie po odcisku lewego kciuka przez jakiś czas nikt mnie nie zidentyfikuje
          A co kolega robił przy tej pile tarczowej?
          Nowe hobby?
          MM961
          4:-)

          Comment

          • mgiełka26
            Senior
            • 09-2006
            • 535

            Mam nadzieję, że wieczorem po powrocie ze szkoły będę mogła napisać - owocnie

            Comment

            • garfunkel
              Senior
              • 04-2005
              • 1068

              W zasadzie nie wiem, czy to się nada do tematu, jest to mała chwilka z dzisiejszego popołudnia: zmywam ja sobie grzecznie naczynia po obiedzie, nasłuchując odgłosów z reszty mieszkania, gdzie dzieci samopas grasują ( bo Zbyś na balkonie się zaciągał), podbiega do mnie córka i rzecze "Mamo, mamo chcesz zobaczyć bałwana większego od ciebie????"........
              ...głosu nie mogłam z siebie wydobyć, i dopiero po chwili niejakiej dotarło do mnie, że Mała wskazuje na widok za oknem i kanciatego bałwana mutanta, którego kończyli lepić sąsiedzi...

              jezusicku!

              Comment

              • Paco
                Senior
                • 12-2007
                • 265

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
                Dziś, a właściwie wczoraj, dostałem od życia cenną lekcję, którą powinienem oprawić w ramki i powiesić... w piwnicy. W skrócie brzmi ona "Nie myśl o niebieskich migdałach pracując przy pile tarczowej".
                Niesamowite jest, co w takich chwilach widzi mózg nie zwracjąc uwagi na dane dostarczane przez oczy. Dopiero po chwili dotarło, że wszystkie paluchy są na miejscu, a nie na podłodze, a jedynie po odcisku lewego kciuka przez jakiś czas nikt mnie nie zidentyfikuje
                Mi przydarzyło się coś podobnego 3 tygodnie temu, ucierpiał najdłuższy palec u lewej ręki, miałem dużo szczęscia (palec został tylko trochę poharatany i część paznokcia została zerwana, więcej szczegółów nie będę podawał, bo i po co). Pozdrawiam wszystkich PIŁOWIEJI, którzy piłują drzewo lub są sami piłowieni
                Grunt to się nie przejmować, piwo pić i obserwować
                zbieram ELBING
                wymiana--> http://picasaweb.google.com/PacoElbl

                Comment

                • kiszot
                  Senior
                  • 08-2001
                  • 8081

                  Byłem w knajpie na koncercie z żoną.Dobrze tak czasami bez dzieciaków gdzieś wyskoczyć.
                  Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                  1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                  Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                  Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                  So von Natur, Natur in alter Weise,
                  Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                  Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    Tja.... miałam dziś jechać ze wsi do Wrocka, ale z powodu licznych karamboli na autostradzie włącznie z katastrofą helikoptera medycznego nieopodal mojej miejscowości darowałam sobie wypad. Obecnie ciemno jak w d... i śnieg napier.... zatem jutro pewnie też domino na autostradzie będzie. A najgorsze jest to, że Slavoy jest obecnie w drodze samochodem z Warszawy do domu
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • JAckson
                      Senior
                      • 05-2004
                      • 6122

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                      Tja.... miałam dziś jechać ze wsi do Wrocka, ale z powodu licznych karamboli na autostradzie włącznie z katastrofą helikoptera medycznego nieopodal mojej miejscowości darowałam sobie wypad. Obecnie ciemno jak w d... i śnieg napier.... zatem jutro pewnie też domino na autostradzie będzie. A najgorsze jest to, że Slavoy jest obecnie w drodze samochodem z Warszawy do domu
                      Jutro wyruszam w drogę do Legnicy. Trochę się obawiam
                      MM961
                      4:-)

                      Comment

                      • Basik
                        Senior
                        • 06-2006
                        • 1308

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                        Obecnie ciemno jak w d... i śnieg napier.... zatem jutro pewnie też domino na autostradzie będzie.
                        Mhmm, a ja tylko w przerwach słucham w radiu o jakichś burzach śnieżnych we Wrocku i okolicach i aż się wierzyć nie chce. Na naszym osiedlu od rana słonko.

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          My do dzisiaj byliśmy zmuszeni do likwidacji garażu i koszt wyniósł 410zł plus wcześniejszą moją robociznę z wynoszeniem różności.Nacieszyliśmy nim, że ho ho
                          Wczoraj wymiękłem.Wracałem ze stołówki gdzie serwują nam posiłki regeneracyjne.Gościu pyta się się o drogę, gdyż chce się wyładować nawozem; po krótkiej rozmowie rzekłem jemu co i jak i podwiózł mnie do do celu(czyli do mego miejsca pracy i jego wyładunku)Jadąc słyszałem miły odgłos butelek, zapytałem co to takiego i okazało się, że to jedzie z Niemiec i troszkę sobie na pauzie popił.Zapytałem czy może mi jakieś piwko sprzedać(może byłoby coś ciekawego)On ,że nie sprzeda , ale mi da i wyciągnął...
                          ...cieplutkiego lesia w puszce Myślałem, że ze śmiechu się przewrócę ( niemieckie wypił), aaa po odmowie miał w zanadrzu cieplutkie puszkowe Tyskie
                          Byłem normalnie w niebie


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jutro wyruszam w drogę do Legnicy. Trochę się obawiam
                            Jakby Cię przyblokowało przy zjeździe na Kąty albo na Kostomłoty to zapraszam na kawę
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • JAckson
                              Senior
                              • 05-2004
                              • 6122

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                              Jakby Cię przyblokowało przy zjeździe na Kąty albo na Kostomłoty to zapraszam na kawę
                              Dzięki

                              Będzie nas cztery osoby
                              MM961
                              4:-)

                              Comment

                              • Marusia
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 20211

                                Spoko, mam tyle filiżanek niewyszczerbionych
                                www.warsztatpiwowarski.pl
                                www.festiwaldobregopiwa.pl

                                www.wrowar.com.pl



                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎