Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    A propos otomoto, może zainteresuje was dzisiejsza oferta dnia?

    Comment

    • Infam
      Senior
      • 05-2005
      • 715

      Mam do sprzedania Alfę, nówka nie śmigana, rocznik 99

      Wszystko w porządku?
      "Dużo to nie znaczy Dobrze
      Dobrze znaczy dużo"

      Comment

      • silvian
        Senior
        • 08-2008
        • 727

        Mam nadzieję, że nikomu nic się nie stało.
        "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

        Comment

        • slavoy
          Senior
          • 10-2001
          • 5052

          Marusia straciła trochę włosów, mnie boli ramię - do dochtora jutro się wybieram. Poza tym kilka siniaków. Generalnie więcej szczęścia niż rozumu. Gdyby tam zamiast tego krzaczora było stare drzewo... Fura raczej nienaprawialna, być może da się odzyskać parę kawałków, coby się chociaż pomoc drogowa zwróciła...
          Dick Laurent is dead.

          Comment

          • Twilight_Alehouse
            Chmielowisko.pl
            • 06-2004
            • 6310

            Najważniejsze, że wam nic większego się nie stało.

            Comment

            • mark33
              Idę po piwo do piwnicy.
              • 04-2005
              • 3283

              Dobrze, że z tego wyszliście w miarę cało. Auto rzecz nabyta, ze zdrowiem już tak łatwo nie jest

              Comment

              • perłyfan
                Senior
                • 02-2003
                • 1244

                Faktycznie mieliście farta.
                Jak na trzy obroty to i obrażenia niewielkie. Kiedyś po jednym miałem rozbitą głowę, ale zachaczyłem bagażnikiem o drzewo.


                A wczoraj przejechałem ponad 800 km i jedyne co mi się stało to atak jakiejś alergii, 30 km przed domem spuchła mi twarz z oczu zaczęły lać się łzy. Ledwo dojechałem.
                JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                Comment

                • iron
                  Senior
                  • 08-2002
                  • 6703

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
                  Marusia straciła trochę włosów, mnie boli ramię - do dochtora jutro się wybieram. Poza tym kilka siniaków. Generalnie więcej szczęścia niż rozumu. Gdyby tam zamiast tego krzaczora było stare drzewo... Fura raczej nienaprawialna, być może da się odzyskać parę kawałków, coby się chociaż pomoc drogowa zwróciła...
                  O k...a

                  Dobrze, ze w sumie wyszliscie z tego prawie bez szwanku.

                  Faktycznie fura z prawidłową geometrią nie będzie miała nic wspólnego...

                  Ale to znaczy, że do tej pory mieliście bezwypadkowy samochód - jak na to co opisujesz, to całkiem dobrze wygląda. Nie sądziłem, że Skoda jest tak solidnym samochodem...
                  bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                  Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                  Rock, Honor, Ojczyzna

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    Nie wyglądało, to za dobrze, ale grunt, że zakończyło się tylko lekkim uszczerbkiem na zdrowiu


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      Ja jeszcze tylko dodam, że to, w którą stronę jest skierowany dziób skodziny bynajmniej nie oznacza, że przyleciała z tyłu zdjęcia, co zresztą widać po skoszonym drzewku i zbożu Tor lotu był wykręcający

                      Nie jestem z siebie dumna, bo jechałam za szybko jak na pogodę. Ponoć rów ten bardzo popularny jest i z tego zakretu ayta regularnie lądują w rowie, co oczywiscie mnie nie usprawiedliwia, ale jakoś mi lżej na duszy
                      Obawiam się, że mężowi gips na ramię założą i nici z jego planów nie wpuszczania mnie za kierownicę

                      Mnie kark napiernicza i oskalpowany fragment głowy trochę boli, ale tak po za tym chyba wszystko w porządku z głową.
                      Last edited by Marusia; 20-07-2009, 11:29.
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • abernacka
                        Senior
                        • 12-2003
                        • 10838

                        Złotówka się umacnia, giełda odrabia zaległosci na spadkach z początku roku. Piękny dzionek Czas pomysleć o dalekich wojażach (może Kanada?)?
                        Last edited by abernacka; 20-07-2009, 14:27.
                        Piwna turystyka według abernackiego

                        Comment

                        • zgroza
                          Senior
                          • 03-2008
                          • 3597

                          A potem (odpukac) padnie lat albo lew i bedziesz tyle tanie ojro widzial, co swinia niebo.
                          Lotna ekspozytura browaru

                          Też Was kocham.

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgroza Wyświetlenie odpowiedzi
                            A potem (odpukac) padnie lat albo lew i bedziesz tyle tanie ojro widzial, co swinia niebo.
                            Na ekonomi się znam jak świnia na gastronomii ale co ma łat lub lewa (bo chyba o to Ci chodziło) do kursu euro w Polsce?
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • abernacka
                              Senior
                              • 12-2003
                              • 10838

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgroza Wyświetlenie odpowiedzi
                              A potem (odpukac) padnie lat albo lew i bedziesz tyle tanie ojro widzial, co swinia niebo.
                              Cholipcia ty się chyba znasz na wszystkim? Proponuje tak na początek. Zacząć pracować, nie być na utrzymaniu rodziców, dorosnąć i może wtedy poznasz życie z praktyki a nie z książek.
                              Piwna turystyka według abernackiego

                              Comment

                              • zgroza
                                Senior
                                • 03-2008
                                • 3597

                                Po prostu interesuje sie sprawa i tyle. Dla przecietnego zachodniego inwestora nowe kraje UE sie zlewaja w jedno. Lat lotewski i lew bulgarski sa sztywno zwiazane z euro. Lotwa ma olbrzymie problemy gospodarcze i moze nie dogadac sie z IMF. Bulgaria ma olbrzymi deficyt w handlu zagranicznym. Jezeli dewaluuja one swoje waluty zeby poprawic konkurencyjnosc eksportu, to waluty calego regionu pojda mniej lub bardziej ostro w dol.
                                Co do znania sie na wszystkim to aspiruje, ale jeszcze ciut brakuje. Nie chwalac sie, dobra pamiec pomaga. Co do walut, po cos studiuje ta ekonomie.
                                Dla Twojej informacji, kolego Abernacka, pisze wlasnie tego posta z roboty, na utrzymaniu rodzicow nie jestem od poltora roku (mam 20 lat).
                                Wypowiedz byla nieco zlosliwa, ale atak nieuzasadniony.
                                Lotna ekspozytura browaru

                                Też Was kocham.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎