Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Humor zydowski

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mister
    Gość
    • 09-2001
    • 683

    Przychodzi biedny Zyd do bogatej synagogi. Od progu wita go głos pilnującego wejścia :
    - Pan nie możesz wejść do synagogi.
    - Dlaczego?
    - Bo pan nie dałeś na budowe naszej świątyni
    - Ale ja mam interes do Goldberga.
    - Już ja was znam, Ty nie masz interes do Goldberga ty byś pomodlić się tu chciał .

    Comment

    • kuczman
      Senior
      • 01-2008
      • 146

      http://pl.youtube.com/watch?v=UGsPDLOEtvU

      Jest tam kilka zydowskich kawalow!

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23799

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mister Wyświetlenie odpowiedzi
        Majżelesz zajada w restauracji b-ci Hirszfeld tzw.kugel, specjal kuchni zydowskiej.
        Nie rozumiem, mowi oblizujac sie, nie rozumiem, jak Zyd moze sie wychrzcic ! Wspanialy jest ten kugel ! Niebywaly jest ten kugel ! I sa ludzie, ktorzy porzucaja taka religie!...
        dzisiaj otrzymałem maila takiej oto treści

        NA PAŃSTWA STRONIE ZNALAZŁEM OBRAZLIWY ANTYSEMICKI TEKST DOTYCZĄCY NAZWISKA MOJEJ RODZINY UWAŻAM TO ZA PONIRZENIE MOJEJ GODNOŚĆ I HISTORII MOJEJ RODZINY DOMAGAM SIE OD PAŃSTWA NATYCHMIASTOWEGO USUNIECIA TEKSTU,USUNIECIA Z UZYTKOWNIKÓW WASZEGO PORTALU AUTORA OBRAZLIWEGO TEKSTU GODZĄCEGO W MOJE NAZWISKO ORAZ OPUBLIKOWANIA PRZERPOSIN NA STRONIE GŁÓWNEJ WASZEGO PORTALU INTERNETOWEGO. JEŻELI PAŃSTWO NIE SPEŁNICIE MOICH ŻĄDAŃ SPRAWĘ SKIERUJE NA DROGĘ SĄDOWĄ
        Dla świętego spokoju wyedytowałem nieco użyte nazwisko. Jeśli nagle wyląduję w kryminale, będziecie wiedzieli dlaczego
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
          Dla świętego spokoju wyedytowałem nieco użyte nazwisko. Jeśli nagle wyląduję w kryminale, będziecie wiedzieli dlaczego
          Pewnie mój post wyleci w niebyt ale mam już dość tej żydowskiej zajadłości i rozkazywania wszystkim i wszystkiego, właśnie dzięki takiemu językowi jaki zacytował ART chyba naprawdę zacznę uważać się za "antysemitę". Nic mnie tak nie irytuje jak ta śmiertelnie żydowska powaga, wieczne ofiary, pokrzywdzone, biedne etc......
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • R_F
            Senior
            • 11-2003
            • 159

            Cytat:
            NA PAŃSTWA STRONIE ZNALAZŁEM OBRAZLIWY ANTYSEMICKI TEKST DOTYCZĄCY NAZWISKA MOJEJ RODZINY UWAŻAM TO ZA PONIRZENIE MOJEJ GODNOŚĆ I HISTORII MOJEJ RODZINY DOMAGAM SIE OD PAŃSTWA NATYCHMIASTOWEGO USUNIECIA TEKSTU,USUNIECIA Z UZYTKOWNIKÓW WASZEGO PORTALU AUTORA OBRAZLIWEGO TEKSTU GODZĄCEGO W MOJE NAZWISKO ORAZ OPUBLIKOWANIA PRZERPOSIN NA STRONIE GŁÓWNEJ WASZEGO PORTALU INTERNETOWEGO. JEŻELI PAŃSTWO NIE SPEŁNICIE MOICH ŻĄDAŃ SPRAWĘ SKIERUJE NA DROGĘ SĄDOWĄ

            Krzyż na drogę zbłądzona duszo ....

            Comment

            • sergioP
              • 09-2005
              • 1261

              "...OBRAZLIWY ANTYSEMICKI TEKST DOTYCZĄCY NAZWISKA ..."

              Jeśli tu chodzi o ten kulinarny dowcip zacytowany przez ARTa, to faktycznie trzeba mieć kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem, problemy z osobowością, albo (i) obsesję na punkcie swojego nazwiska.
              becik! Jestem z tobą.
              - Wiesz Luciu, co ci powiem?
              - ???
              - ...napiłbym się piwa.

              ------------------------------------------
              Dzień dobry panu.
              Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

              Comment

              • kangurpl
                Senior
                • 03-2002
                • 2660

                Polskie więzienia są przepełnione a tu takie teksty padają, jeszcze chwila a doprowadzimy do zapaści więziennictwa.
                Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                Comment

                • arcy
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 7538

                  Życzę powodzenia i mam nadzieję, że pozew złoży. Po nim wszyscy Masztalscy, sołtys Wąchocka, emerytowani milicjanci i zajączek z niedźwiedziem.

                  Comment

                  • Pancernik
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 9733

                    ART, Ty naprawdę PONIRZYŁEŚ tego biedaka??? Przez "er-zet"??? Jesteś bezlitosny...

                    Comment

                    • Maidenowiec
                      Senior
                      • 07-2004
                      • 2287

                      Aj waj! To gewałt! To szkandal!
                      Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                      Thou shallt not spilleth thy beer!

                      Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                      Comment

                      • adam16
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 9865

                        Cytat:
                        "NA PAŃSTWA STRONIE ZNALAZŁEM ..."
                        Szukał to znalazł. W końcu znajduje kto szuka. Art - w razie jakby co podmień nazwisko na moje - też sobie będę mógł wreszcie coś skierować do sądu
                        Browar Hajduki.
                        adam16@browar.biz
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                        Comment

                        • emes
                          Nadszyszkownik Chmielowy
                          • 08-2003
                          • 4275

                          Kapitan Żbik powinien też zbadać, jak to się stało, że w semickim nazwisku znalazło się "ż".

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23799

                            Przecież napisałem że je nieco zmodyfikowałem
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • jacer
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 9875

                              Będziemy ci paczki przynosić do więzienia, chyba, że cie przerobią na macę, to wtedy nie
                              Milicki Browar Rynkowy
                              Grupa STYRIAN

                              (1+sqrt5)/2
                              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                              No Hops, no Glory :)

                              Comment

                              • arcy
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 7538

                                Z macy raczej nici, za bardzo wyrośnięty. Może jak mu włosy odrosną, to się nada do ukrzyżowania?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎