Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Humor zydowski

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mafar
    Senior
    • 04-2003
    • 1262

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika R_F Wyświetlenie odpowiedzi
    Cytat:
    NA PAŃSTWA STRONIE ZNALAZŁEM OBRAZLIWY ANTYSEMICKI TEKST DOTYCZĄCY NAZWISKA MOJEJ RODZINY UWAŻAM TO ZA PONIRZENIE MOJEJ GODNOŚĆ I HISTORII MOJEJ RODZINY DOMAGAM SIE OD PAŃSTWA NATYCHMIASTOWEGO USUNIECIA TEKSTU,USUNIECIA Z UZYTKOWNIKÓW WASZEGO PORTALU AUTORA OBRAZLIWEGO TEKSTU GODZĄCEGO W MOJE NAZWISKO ORAZ OPUBLIKOWANIA PRZERPOSIN NA STRONIE GŁÓWNEJ WASZEGO PORTALU INTERNETOWEGO. JEŻELI PAŃSTWO NIE SPEŁNICIE MOICH ŻĄDAŃ SPRAWĘ SKIERUJE NA DROGĘ SĄDOWĄ
    Czyste jaja i jak tu nie być antysemitą
    Chciałem coś jeszcze napisać ale wolę się ugryźć w palce
    Polakom gratulujemy Brackiego

    Gdy rozum śpi budzą się demony

    Comment

    • jacer
      Senior
      • 03-2006
      • 9875

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
      Z macy raczej nici, za bardzo wyrośnięty. Może jak mu włosy odrosną, to się nada do ukrzyżowania?
      Jeszcze zmartwychwstanie i znów będą musieli historię fałszować.
      Milicki Browar Rynkowy
      Grupa STYRIAN

      (1+sqrt5)/2
      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
      No Hops, no Glory :)

      Comment

      • JAckson
        Senior
        • 05-2004
        • 6122

        Nie ma się co przejmować takimi świrami zbyt mocno, bo to nic nie da. Jeżeli koleś jest faktycznie żydem to nawet nie zna swojego dziedzictwa kulturowego jakim są właśnie żydowskie dowcipy. Tworzone, opowiadane, obśmiewane przez samych żydów. Kawały o nich tworzone przez nich.

        Cóż. Takie życie.

        W tym roku zwiedzałem synagogę w Tykocinie. Pełna kultura dopóki nie wkroczyła wycieczka dzieci/młodzieży z Izraela. Śmiechy, krzyki, komórki - poczułem się zniesmaczony. To są prawdziwi antysemici kompletnie nie interesujący się ich własna historią i kulturą
        MM961
        4:-)

        Comment

        • kopyr
          Senior
          • 06-2004
          • 9475

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
          Pełna kultura dopóki nie wkroczyła wycieczka dzieci/młodzieży z Izraela. Śmiechy, krzyki, komórki - poczułem się zniesmaczony. To są prawdziwi antysemici kompletnie nie interesujący się ich własna historią i kulturą
          Generalnie się zgadzam, ale... Jackson wyobraź sobie wycieczkę polskich gimnazjalistów - gdziekolwiek. Myślisz, że będą się różnić od tych żydowskich? Taki urok tego wieku. Jak pamiętam, to my pod koniec podstawówki też zbytnio mądrzy nie byliśmy. I co prawda jak patrzę na dzisiejszych nastolatków, to wydaje mi się, ze obserwuję regres, ale myślę, że mi się wydaje. W końcu na młodzież narzekali już starożytni.

          No bo jeśli młodzież musi się wyszumieć, to jeśli chodzi o starość... to co?
          blog.kopyra.com

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            Z drugiej strony to ten "nadwrażliwiec" powinien podać do sądu i żądać przeprosin wydawce popularnego cyklu książek "Przy szabasowych świecach", tam jest cale mnóstwo dowcipów gdzie i nazwisk jest bez liku....

            Natomiast moim zdaniem ART źle zrobił ulegając takim tekstom, dowcip na pewno obraźliwy nie był i po wygranej w sądzie mógłby żądać zadośćuczynienie za straty psychiczne i pomówienie o antysemityzm (bo np się zdenerwował) Nasz admin powinien być bardziej stanowczy w tym temacie i na pewno nie tak asekuracyjny - ale to zaznaczam, jest to tylko moje zdanie a ART zrobił jak sam uważał.

            Niedługo pewnie za puszczenie bąka w obecności Żyda można będzie zostać uznanym za antysemitę bo się go zatruwa gazami....
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              Dobra, może już starczy? Nakręciliście się jak kołowrotki.
              Last edited by żąleną; 24-10-2008, 21:26.

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                Dobra, może już starczy? Nakręciliście się jak kołowrotki.
                O co chodzi? Czy ktoś zabrania Ci się rozkręcać w odpiwkach? Jeśli nie to daj innym pisać tam gdzie chcą, co chcą i kiedy chcą.
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  Strasznie często pijesz do tych odpiwków. Może sam powinieneś strzelić ze dwa, to dobrze robi na luz.

                  Odezwał się jakiś paranoik, a wy zrównaliście do jego poziomu i mieszacie ten kisiel zamiast dać mu wystygnąć. Może dla odmiany jakiś dowcip żydowski?

                  Comment

                  • pieczarek
                    zwykle cham i prostak
                    • 06-2001
                    • 5011

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                    Może dla odmiany jakiś dowcip żydowski?
                    Owe pogróżki pod adresem Arta były bodaj najlepszym dowcipem. Wydawało się, że dowcip żydowski to historia, a tu pojawiło się coś świeżego. Jest chucpa, jest śmiertelna powaga, jest bezczelność, paranoja. Jest wszystko najlepsze, czego oczekujemy od żydowskiego dowcipu. Mi się spodobał. A Art ma piękną historię do rodzinnych kronik.

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                      Strasznie często pijesz do tych odpiwków. Może sam powinieneś strzelić ze dwa, to dobrze robi na luz.
                      Piję mimo, że zaglądam tam mniej niż sporadycznie, temat ten jest dla mnie tak porównywalny już nie jak do Dody ale do niejakiej Joli Rutowicz. Tyle, że uważając, że wszystko jest dla ludzi nie wnoszę petycji o danie sobie spokoju

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
                      Owe pogróżki pod adresem Arta były bodaj najlepszym dowcipem. Wydawało się, że dowcip żydowski to historia, a tu pojawiło się coś świeżego. Jest chucpa, jest śmiertelna powaga, jest bezczelność, paranoja. Jest wszystko najlepsze, czego oczekujemy od żydowskiego dowcipu. Mi się spodobał. A Art ma piękną historię do rodzinnych kronik.
                      I chyba tylko w ten sposób można odbierać ten mail do ART-a, jako nowy typ humoru żydowskiego, najpierw wywołuje szok, potem zdziwienie, może złość ale po dłuższym czasie już tylko śmiech.
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                        Piję mimo, że zaglądam tam mniej niż sporadycznie, temat ten jest dla mnie tak porównywalny już nie jak do Dody ale do niejakiej Joli Rutowicz.
                        Nie wiem, kto to Rutowicz, ale jestem pewien, że Szymborska doceniłaby część wymyślonych przez nas odpiwków. Trafiło się kilka perełek, które świadczą o wysokim poziomie językowym twórców, więc zupełnie nie wiem, dlaczego ciągle przywołujesz ten wątek jako wzorzec dna. Że bywa różowo? Słomczyński, tłumacz Szekspira, tworzył ostrzejsze rzeczy: http://www.kolumbus.fi/grzesio/k18/limeryk/limeryk.htm

                        A wracając do tematu, po prostu nie wiem, dlaczego część forumowiczów tak się spięła, zamiast olać wariata (albo prowokatora). A tak wyszło, że co poniektórzy też mają manię prześladowczą, zupełnie jak ten biedak.

                        Comment

                        • becik
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 14999

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                          1. Nie wiem, kto to Rutowicz, ale jestem pewien, że Szymborska doceniłaby część wymyślonych przez nas odpiwków. Trafiło się kilka perełek, które świadczą o wysokim poziomie językowym twórców, więc zupełnie nie wiem, dlaczego ciągle przywołujesz ten wątek jako wzorzec dna. Że bywa różowo? Słomczyński, tłumacz Szekspira, tworzył ostrzejsze rzeczy: http://www.kolumbus.fi/grzesio/k18/limeryk/limeryk.htm

                          2. A wracając do tematu, po prostu nie wiem, dlaczego część forumowiczów tak się spięła, zamiast olać wariata (albo prowokatora). A tak wyszło, że co poniektórzy też mają manię prześladowczą, zupełnie jak ten biedak.
                          ad. 1 Kilka perełek na prawie 1400 postów? Nooo, to całkiem nieźle. Gratulacje Twórczość Słomczyńkiego zalinkowaną przez Ciebie w minimalnej części przeczytałem - nie ukrywam, że z przyjemnością. Tylko różnica jest w tym jak odbiera daną rzecz czytelnik, można pisać "frywolnie" ale z głową - tak żeby czytająca osoba smakowała każde slowo. Nie chodzi mi o używanie wyrazów potocznie zwanych wulgarnymi, bo słowo "Kurwa" np użył już Kochanowski w swoich fraszkach. Nie w tym rzecz Żą, rzecz w tym, że odpiwki na browarze moim zdaniem są ....no nawet zabrakło mi odpowiedniego słowa...ale napisze tak, w podstawówce na pewno by mi się bardzo spodobały, pewnie innym kolegom także . Szymborskiej do tego bym nie mieszał.

                          ad.2 Nikt z forumowiczów się nie spiął, wyrazili tylko swoje zdanie do którego chyba mają prawo. Czy aż tak bardzo razi Cię "jazda" po kimś w ogóle (jeśli tak to czemu nie stopowałeś takiej "jazdy" w wielu innych przypadkach i to w stosunku do użytkowników serwisu), czy akurat rażą Cię wypowiedzi akurat do tego użytkownika i akurat w tym temacie? Jesteś szczególnie wyczulony na nieprzychylne Żydom wypowiedzi, że go jeszcze nazywasz "biedakiem"?
                          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                            Czy aż tak bardzo razi Cię "jazda" po kimś w ogóle (jeśli tak to czemu nie stopowałeś takiej "jazdy" w wielu innych przypadkach
                            Chyba życia by mi nie starczyło Ale w iluś przypadkach reagowałem.

                            "Biedak", bo wszędzie węszy żydożerców, tak jak wielu Polaków wszędzie węszy żydofilstwo lub żydowski spisek. To musi być straszne, żyć z taką obsesją.

                            Comment

                            • emes
                              Nadszyszkownik Chmielowy
                              • 08-2003
                              • 4275

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                              Nie wiem, kto to Rutowicz, ale jestem pewien, że Szymborska doceniłaby część wymyślonych przez nas odpiwków. ..../.
                              Szymborska pewnie wiele by doceniła, skoro kiedyś doceniała Stalina, pisała na jego cześć wiersze pochwalne. Chwaliła też tę całą głupotę komunizmu, nie widząc tej głupoty i oczywiście zbrodni. Ciekawy autorytet. To, że dostała nagrodę Nobla, teraz nagrodę Nobla oprócz rzeczywiście zasłużonych naukowców, coraz częściej dostają jakieś oszołomy i po prostu durnie.

                              Comment

                              • grzech
                                Senior
                                • 04-2001
                                • 4592

                                Królestwo za szmoncesa!!!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎