Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nasza kochana Poczta Polska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    Aha, czyli jak mają bat nad sobą, to się sprężają.

    Comment

    • anteks
      maruda
      • 08-2003
      • 10739

      wczoraj 21.10 otrzymałem list wysłany 19.10 z Czech niby nic dziwnego ale adresat był tylko :Firma Browar Anteks A.Smyk Opalenica PL i doszło w 2 dni
      ps. brawo dla listonosza że mnie znalazł
      Last edited by anteks; 22-10-2009, 10:34.
      Mniej książków więcej piwa

      Comment

      • genea
        Senior
        • 02-2006
        • 1515

        To faktycznie jakiś ewenement Przeważnie tak adresowane przesyłki trafiają do Koluszek, do Działu Przesyłek Niedoręczonych. Nie byłem nigdy w Opalenicy, więc nie wiem jak duże jest to miasto i jak znany jest Twój browar ale podejrzewam, że taki numer w Łodzi by nie przeszedł. Jak znam życie, to przesyłka zamiast u mnie na biurku wylądowałaby w Koluszkach lub odbywałaby właśnie drogę powrotną z adnotacją "Adresat nieznany"
        Last edited by genea; 22-10-2009, 10:44.
        Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
        Bractwo Piwne

        Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
        Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

        Comment

        • anteks
          maruda
          • 08-2003
          • 10739

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika genea Wyświetlenie odpowiedzi
          Nie byłem nigdy w Opalenicy, więc nie wiem jak duże jest to miasto i jak znany jest Twój browar
          miasto tak około 10 tyś mieszkańców , browar całkowicie nie znany , a listy był jeszcze "prioritaire"
          Mniej książków więcej piwa

          Comment

          • genea
            Senior
            • 02-2006
            • 1515

            No to masz fart chłopie, masz fart
            Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
            Bractwo Piwne

            Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
            Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23807

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
              miasto tak około 10 tyś mieszkańców , browar całkowicie nie znany , a listy był jeszcze "prioritaire"
              Co za skromność!
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • Krzysiu
                Krzysiu
                • 02-2001
                • 14936

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                wczoraj 21.10 otrzymałem list wysłany 19.10 z Czech niby nic dziwnego ale adresat był tylko :Firma Browar Anteks A.Smyk Opalenica PL i doszło w 2 dni
                ps. brawo dla listonosza że mnie znalazł
                Ilu A. Smyków mieszka w Opalenicy?

                Brawa dla anonimowych pracowników sortowni, jeśli już musisz dzielić się z kimś swoim entuzjazmem.

                Comment

                • VanPurRz
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 4229

                  Zatęsknicie za Pocztą Polską w znanej Wam formie, oj zatęsknicie.
                  Ja 1,5 tygodnia temu kupiłem pewna książkę i prywatna firma In-Post od tego czasu lewdo dostarczyła ją do miasta w którym mieszkam. Kiedy ją dostanę do mieszkania - nie wiem.
                  Tak działają firmy prywatne (także prywatne poczty), liczy się zysk, a to czy klient dostał to co chciał i w terminie. A kogo to jak już wszystko opłacone?
                  "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                  Comment

                  • YouPeter
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 2379

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                    Zatęsknicie za Pocztą Polską w znanej Wam formie, oj zatęsknicie.
                    Ja 1,5 tygodnia temu kupiłem pewna książkę i prywatna firma In-Post od tego czasu lewdo dostarczyła ją do miasta w którym mieszkam. Kiedy ją dostanę do mieszkania - nie wiem.
                    Tak działają firmy prywatne (także prywatne poczty), liczy się zysk, a to czy klient dostał to co chciał i w terminie. A kogo to jak już wszystko opłacone?
                    Państwowe też tak działają. Klient już mi drugiego maila wysyła że przesyłka jeszcze nie doszła pomimo że została wysłana 10 dni temu priorytetem. Sam czekam już tydzień na inną przesyłkę również już priorytetową. Więc jak na razie to nie tęsknię za Pocztą Polską tylko za większą konkurencją na tym rynku.
                    Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                    Comment

                    • anteks
                      maruda
                      • 08-2003
                      • 10739

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                      Ilu A. Smyków mieszka w Opalenicy?

                      Brawa dla anonimowych pracowników sortowni, jeśli już musisz dzielić się z kimś swoim entuzjazmem.
                      jeden , przeczytaj dwa poprzednie posty , tu był pełen adres a mimo to od kilku dni paczki krążą
                      Mniej książków więcej piwa

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23807

                        Dla równowagi - nadałem paczkę ok. 23 na poczcie głównej w Opolu, następnego dnia ok. 12:30 dostaję informację z Poznania że przesyłka odebrana. Dodam że nie był to priorytet
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • sergioP
                          • 09-2005
                          • 1261

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                          Dla równowagi - nadałem paczkę ok. 23 na poczcie głównej w Opolu, następnego dnia ok. 12:30 dostaję informację z Poznania że przesyłka odebrana. Dodam że nie był to priorytet
                          A czy z tej "informacji z Poznania" nie wynikało, że przesyłka została odebrana.... na poczcie głównej w Opolu
                          - Wiesz Luciu, co ci powiem?
                          - ???
                          - ...napiłbym się piwa.

                          ------------------------------------------
                          Dzień dobry panu.
                          Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23807

                            W opowiastce nie było haczyka
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • Wiktoria
                              Senior
                              • 07-2003
                              • 796

                              A ja może z trochę innej beczki - nie o zaginionych przesyłkach. Jako że niedawno się przeprowadziłam, porównuję pracę dwóch urzędów pocztowych: tam, gdzie mieszkałam wcześniej i gdzie mieszkam obecnie. Dodam, że oba znajdują się w tym samym mieście. "Stara" poczta jest czynna od godz. 8.00, a "nowa" od 10.00. Jako że mam około 1,5 godziny dojazdu do pracy, jeśli chcę coś załatwić rano, muszę się spóźnić około trzy godziny. Do tego jakoś powoli się przyzwyczajam, natomiast dziś dostałam awizo na paczkę i tu dopiero się zdziwiłam. Na "starej" poczcie można było odebrać przesyłkę następnego dnia o dowolnej godzinie, natomiast teraz znalazłam informację, że przesyłkę mogę odebrać jutro po godzinie 17.30. Co oni zamierzają przez prawie cały dzień robić z tą paczką ?

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                                Zatęsknicie za Pocztą Polską w znanej Wam formie, oj zatęsknicie.
                                Ja na pewno nie będę tęsknił za jednym z ostatnich reliktów komuny, podobnie jak za PKP, czy kochaną Telekomunikacją Polską .
                                Last edited by Pogoniarz; 23-10-2009, 07:12.


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎