Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyjście PKP w stronę klienta

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cyborg_marcel
    Senior
    • 03-2003
    • 3467

    #91
    strona internetowa PKP - godne śmiechu, sprawdzasz połączenia na danej trasie w konkretnym dniu, a później pedałujesz na piechotę z plecakiem szukając przystanku PKSu, bo 2 z wymienionych pociągów po prostu nie ma... sprawdzasz ceny, coby budżet sylwestrowy wyliczyć i zabezpieczyć, a na dworcu witają Cię wkurzeni towarzysze, bo też sprawdzali na necie i okazało się, że bilety w rzeczywistości kosztują kilkadziesiąt procent więcej
    ale wczoraj był przynajmniej punktualnie pośpieszny "Sudety"...
    Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

    Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

    Comment

    • may
      Senior
      • 01-2002
      • 1508

      #92
      Musiałem to zrobić i wypełniłem ankietę. Jednak zastanawiam się co z tego wyniknie. PR stawiają na oszczędność likwidując nierentowne połączenia (z ich punktu widzenia). Mówi się o wprowadzeniu autobusów szynowych które w eksploatacji są tańsze od popularnych EN - ale jak na razie są to odosobnione przypadki.

      Comment

      • Wujcio_Shaggy
        Senior
        • 01-2004
        • 4628

        #93
        Maremali napisał(a)
        (...) Mogę jedynie stwierdzić, że znacznie poprawiła się szybkość sprawdzania połączeń na ich stronce.
        Cóż - mniejsza baza, to i szybsze wyszukiwanie. Za kilka lat już wyszukiwarka nie będzie potrzebna...
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

        @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

        Comment

        • may
          Senior
          • 01-2002
          • 1508

          #94
          may napisał(a)
          Mówi się o wprowadzeniu autobusów szynowych które w eksploatacji są tańsze od popularnych EN - ale jak na razie są to odosobnione przypadki.
          Wracając do autobusów szynowych znalazłem w necie pewne rozwiązanie...
          Attached Files

          Comment

          • jerzy
            piwoholik
            • 10-2001
            • 4705

            #95
            Dziś rano w radio słyszałem informację o kimś, kto dostał karę za to, że w pociągu przedstawił konduktorowi dokument do ulgi WIĘKSZEJ niż ta, z którą kupił bilet. Ma zapłacić 120 zł za to, że kupił droższy bilet.
            PKP nie doszukało się nieprawidłowości w postępowaniu konduktora...
            browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

            Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              #96
              may napisał(a)
              Wracając do autobusów szynowych znalazłem w necie pewne rozwiązanie...
              U mnie, w zakładzie przytargano z Niemiec taki czteroosobowy samochód szynowy (Pan Samochodzik też by tym jeździł ) do przetaczania wagonów. Na terenie zakładu jeździ to po szynach, a do Wrocławia na przegląd asfalcikiem (oczywiście po zmianie "ogumienia")

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                #97
                cyborg_marcel napisał(a)
                i jeszcze była wesoła i młoda konduktorka
                E, za parę lat będzie stara i zgorzkniała.

                Comment

                • cyborg_marcel
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 3467

                  #98
                  jutro staną wszystkie pociągi w pewnym miejscu kraju - jeszcze komitet nie podjął decyzji, ale lojalnie ostrzegają, że wyłączą całkowicie jeden węzeł kolejowy... jesli to nie poskutkuje, to prostest PKP rozszerzy się na inne węzły... ciekawe, co będzie dalej? ponoć chcą dzisiaj wieczorem poinformować, na które to jutrzejsze pociągi nie warto kupować biletów
                  Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                  Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                  Comment

                  • cyborg_marcel
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 3467

                    #99
                    jutro przed południem zablokują na kilka godz. węzeł wschodni w Warszawie
                    Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                    Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      Ostatnio 'wyszła' do mnie pani w okienku na dworcu. Mikrofonik w szybie nie działał, więc non stop się jej dopytywałem 'ile?', 'słucham?', 'mogłaby pani powtórzyć?', aż się zaczęła na mnie wydzierać.

                      Comment

                      • kalifat
                        Senior
                        • 10-2004
                        • 1168

                        cyborg_marcel napisał(a)
                        jutro przed południem zablokują na kilka godz. węzeł wschodni w Warszawie
                        Czyli, że co? Kierunek z Działdowa, Małkinii czy Siedlec i Otwocka? Nic nie słyszałem, a nie chce mi się szukać po sieci. I w jakich godzinach?
                        bla bla bla

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          kalifat napisał(a)
                          Nic nie słyszałem, a nie chce mi się szukać po sieci.
                          To chyba nie jest najlepsza taktyka uzyskania odpowiedzi.

                          Comment

                          • kalifat
                            Senior
                            • 10-2004
                            • 1168

                            Wiedziałem, że mi się dostanie

                            A poza tym taktyka była dobra, aleś mnie ukrócił
                            bla bla bla

                            Comment

                            • cyborg_marcel
                              Senior
                              • 03-2003
                              • 3467

                              kalifat napisał(a)
                              Czyli, że co? Kierunek z Działdowa, Małkinii czy Siedlec i Otwocka? Nic nie słyszałem, a nie chce mi się szukać po sieci. I w jakich godzinach?
                              niniejszym służę już konkretnymi potwierdzonymi wieściami:
                              "Zarząd PKP S.A. uprzejmie informuje podróżnych, którzy korzystać będą w dniu jutrzejszym z usług PKP w godzinach 8.00-10.00 - czyli w czasie planowanego przez centrale związkowe strajku na węźle kolejowym Warszawa Wschodnia - iż bilety PKP (Intercity, Koleje Mazowieckie i Przewozy Regionalne) będą w tych godzinach honorowane w środkach komunikacji miejskiej miasta stołecznego Warszawy. Można zatem wykorzystać je w przemieszczeniu się pomiędzy objętymi strajkiem stacjami kolejowymi.
                              Zarząd PKP S.A. informuje jednocześnie, iż w godzinach 8.00-10.00 pociągi kierowane z pominięciem stacji Warszawa Wschodnia zatrzymywać się będą na wszystkich innych stacjach pośrednich w Warszawie.
                              Serdecznie przepraszamy pasażerów PKP za niedogodności spowodowane akcją protestacyjną central związkowych.

                              Jacek Prześluga
                              Rzecznik Prasowy PKP S.A. "
                              Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                              Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                              Comment

                              • żąleną
                                Sojowe Oddziały Bojowe
                                • 01-2002
                                • 13239

                                Patrz, rzeczywiście działa.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎