Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyjście PKP w stronę klienta

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cyborg_marcel
    Senior
    • 03-2003
    • 3467

    ale tylko z Cyborgami, które ostatnio na nowo odkrywają przyjemności i "przyjemności" z jazdy koleją
    Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

    Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

    Comment

    • kalifat
      Senior
      • 10-2004
      • 1168

      ja się na temat "przyjemności" nie będę publicznie wypowiadał
      bla bla bla

      Comment

      • cyborg_marcel
        Senior
        • 03-2003
        • 3467

        ale z przyjemności jest np. podziwianie krajobrazu przez okno trzymając w dłoni dobre piwko zdobyczne albo obserwacja ludzi i granie w statki z obcym człowiekiem
        Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

        Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

        Comment

        • kalifat
          Senior
          • 10-2004
          • 1168

          obcy-cyborg z obcym-człowiekiem grają w niszczenie statków OBCYCH

          tego to nawet Hitchcock (czyt. hiczkok) by nie wymyśłił
          bla bla bla

          Comment

          • cyborg_marcel
            Senior
            • 03-2003
            • 3467

            uwierz, mistrz Hitchcock nie powstydziłby się niektórych koszmarów, których dostarcza nam PKP i niektórych przygód "o Cyborgu, który podróżował koleją"
            Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

            Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

            Comment

            • Piwofil
              Senior
              • 01-2002
              • 907

              Moim zdaniem problem polega na tym że wszyscy traktują pkp jako zło konieczne, skupiają sie tylko na negatywach podróży pociagiem, na brudzie, niebezpieczeństwie, spóźnieniach etc...
              Musi sie zmienić myślenie, trzeba starać sie znaleść jakieś pozytywy jakie daje nam kolej i na tym sie skupić, dziś miałem trochę czasu i przeszedłem się po odnowionej stacji W-W Nowy Dwór, zwykła stacja osiedlowa a tak zrobiona że cieszy oko. Proponuje żeby każdy wpisal w tym temacie jakąś zalete pkp to od razu będzie się milej czytało. Np ten temat powstał bo wprowadzona absurdalne bilety za bagaż (jakby w podróż należło jechać bez bagażu ) ale już nikt nie założył tematu który pochwalał by dobry pomysł biletu weekendowego cieszącego sie ponoć dużym uznaniem podróżnych. Skupmy sie na zaletach pkp, nie mówię żeby przymykać oko na wady, ale też nie można jechać po kolei z byle powodu!
              www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

              Comment

              • cyborg_marcel
                Senior
                • 03-2003
                • 3467

                Piwofilu> zalet PKP nie ma w tym temacie? czytaj 4 posty wyżej
                szczegóły => moja wypowiedź tutaj
                Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                Comment

                • Pogoniarz
                  † 1971-2015 Piwosz w Raju
                  • 02-2003
                  • 7971

                  Jadąc do 3miasta widziałem sporo patroli SOK&Policja.Naprawdę często chodzili po sładzie.Z powrotem by się nie przecisnęli he he.


                  Prawie jak Piwo
                  SZCZECIN

                  Comment

                  • may
                    Senior
                    • 01-2002
                    • 1508

                    Maremali napisał(a)
                    Na stronce PKP można pobrać ankiety pt."Buduj z nami rozkład jazdy". Ponoć PKP przy ustalaniu nowego rozkładu będzie uwzględniała uwagi podróżnych.
                    Już jest pierwsze podsumowanie ankiety: Klik

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      Pewnie ,przecież każdy ma dostęp do internetu i kompa w domu i wie o tej akcji Nieroformowalna banda i tak zrobią po swojemu,czytaj -jak im wygodnie.


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • kalifat
                        Senior
                        • 10-2004
                        • 1168

                        Pogoniarz, nie bardzo mogę się z Tobą zgodzić, bo podchodząc do tego w ten sposób zawsze znajdziesz problemy.
                        Jakby kazali pisać listy, to pewnie też byliby "niereformowalni". Tym bardziej w dobie internetu, gdzie i kontakt jest szybszy, i cena przesyłki niższa i dostępność do informacji ... WIĘKSZA.

                        Inna sprawa co PKP tak naprawdę z tymi ankietami zrobi, bo jak narazie to jedynie napisali, że "Akcja wzbudziła bardzo duże zainteresowanie pasażerów i będzie kontynuowana aż do połowy bieżącego roku. Jej efekty są codziennie monitorowane przez zespół roboczy PKP , który współtworzyć będzie nowy rozkład jazdy. Już dziś można powiedzieć, że wiele opinii pasażerów znajdzie swoje odzwierciedlenie w projektowanych zmianach kursowania pociągów."
                        bla bla bla

                        Comment

                        • may
                          Senior
                          • 01-2002
                          • 1508

                          kalifat napisał(a)
                          Pogoniarz, nie bardzo mogę się z Tobą zgodzić, bo podchodząc do tego w ten sposób zawsze znajdziesz problemy.
                          Właśnie dlatego też zawsze można liczyć, że jednak coś się zmieni.

                          Comment

                          • Pogoniarz
                            † 1971-2015 Piwosz w Raju
                            • 02-2003
                            • 7971

                            Tak,tylko,że ja współpracuję z koleją od 11 lat(jak pracuję w porcie) ,uczyłem się w szkole kolejowej,pracowałem nawet jako kolejarz.Widzę co się dzieje,mam to teraz na szczęscie tylko raz na 4 dni-dramat!!!Nie chce się denerwować,mam dobry dzionek dziś


                            Prawie jak Piwo
                            SZCZECIN

                            Comment

                            • kiszot
                              Senior
                              • 08-2001
                              • 8081

                              kalifat napisał(a)
                              "Akcja wzbudziła bardzo duże zainteresowanie pasażerów i będzie kontynuowana aż do połowy bieżącego roku. Jej efekty są codziennie monitorowane przez zespół roboczy PKP , który współtworzyć będzie nowy rozkład jazdy. Już dziś można powiedzieć, że wiele opinii pasażerów znajdzie swoje odzwierciedlenie w projektowanych zmianach kursowania pociągów."
                              Gadka szmatka dla naiwnych.
                              Moze gdyby to była prywatna firma to tak ale nie w państwowym molochu.
                              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                              So von Natur, Natur in alter Weise,
                              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23811

                                Na odcinku Opole - Wrocław, nie mam powodu do nrzekań. Jest odnowiona prawie cała trasa, nie trzęsie, nie wali jak to było wcześniej. Pojawiają się częściej nowe wagony z wygodniejszymi siedzeniami. Konduktorzy jakby mniej opryskliwi. W opolskich kasach biletowych zwykle proponują najtańszą opcję dla wybranego połączenia.

                                Mam świadomość, że w całym kraju jest różnie, ale od czegoś trzeba zacząć. To jest gigantyczny moloch i zapewne trudno sprawić by miliony trybików pracowało jak należy.

                                Na niekorzyść PKP, na pewno działa coraz mniejsza konkurencyjność cenowa z innymi środkami transportu, często taniej jest jechać autbusem a w kuriozalnych przypadkch nawet szybciej jest pojechać autobusem (np. na trasie Opole - Częstochowa)
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎