Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zmarli...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • sredstvom
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacekwerner Wyświetlenie odpowiedzi
    11.11.2015 zmarł Phil "Animal" Taylor - bębniarz pierwszego składu Motörhead ...
    [']['][']
    Szlag by to trafil...

    Leave a comment:


  • jacekwerner
    replied
    11.11.2015 zmarł Phil "Animal" Taylor - bębniarz pierwszego składu Motörhead ...
    [']['][']

    Leave a comment:


  • beerek62
    replied
    Zmarł Chris Squire, basista i współzałożyciel zespołu Yes.

    Leave a comment:


  • DariuszSawicki
    replied
    Pamiętam z czasów podstawówki płytę U2 Rattle and Hum i utwór When Love Comes to Town. To wtedy po raz pierwszy usłyszałem o Tym bluesmanie. Jeszcze nie lubiłem bluesa, a z racji wieku słuchałem głównie zbuntowanego rocka.
    Po latach dopiero doceniłem tę muzykę.
    Dziś smutny dzień... Właśnie słucham mojej ulubionej płyty My Kind of Blues (1961).

    Leave a comment:


  • jacekwerner
    replied
    Zmarł B.B. King ... dołączył do Niebieskiej Orkiestry.

    Leave a comment:


  • Rzeszowiak
    replied
    Nie dowiemy się czy kpt Marchewa został królem Odszedł wielki człowiek.
    Last edited by Rzeszowiak; 12-03-2015, 21:24.

    Leave a comment:


  • DariuszSawicki
    replied
    Zmarł Terry Pratchett.

    Leave a comment:


  • DariuszSawicki
    replied
    Wczoraj zmarł Demis Roussos, w Polsce znany i popularny w latach siedemdziesiątych dzięki mdławej i ckliwej muzyce pop.
    Trzeba jednak pamiętać, że pod koniec lat sześćdziesiątych wraz z Vangelisem założył bardzo dobrą grecką grupę Aphrodite's Child.

    https://www.youtube.com/watch?v=3KCbqhJt16k

    Leave a comment:


  • DariuszSawicki
    replied
    Zmarł Edgar Froese.
    Moją ulubioną płytą Tangerine Dream jest Exit. Bardzo lubię też krautrockowe pierwsze trzy płyty zespołu.

    Leave a comment:


  • WojciechT
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
    SLD skrajnie neoliberalna partia ? To jakie są inne partie nielewicowe? Skrajnie lewicowe?
    Podejrzewam, iż Zythumowi chodzi o to, iż Miller obniżył znacząco podatek od przedsiębiorstw - stary, szczwany list wiedział, że to rozrusza gospodarkę, zmniejszy bezrobocie i zwiększy dochody budżetu państwa oraz społeczeństwa. A to jest mocno niezgodne z ideami lewicy, gdzie wszyscy powinni być równi w biedzie.

    Leave a comment:


  • Pankracy
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
    Skrajnie lewicowe?
    KomPol z Dąbrowy Górniczej.

    Leave a comment:


  • emes
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
    .....fakt jak na przedstawiciela SLD, był w tej skrajnie neoliberalnej partii przedstawicielem lewego skrzydła.
    SLD skrajnie neoliberalna partia ? To jakie są inne partie nielewicowe? Skrajnie lewicowe?

    Leave a comment:


  • VanPurRz
    replied
    Ponieważ umarł nie będę polemizował z tym "człowiekiem lewicy" ale fakt jak na przedstawiciela SLD, był w tej skrajnie neoliberalnej partii przedstawicielem lewego skrzydła.

    Leave a comment:


  • Petitpierre
    replied
    Józef Oleksy, dziś rano, były premier, mądry i uczciwy człowiek, reprezentant takiej lewicy jak Ignacy Daszyński, takiej lewicy i takich ludzi już nie będzie. Nawet Wałęsa, choć post factum zdobył się na przeprosiny.

    Leave a comment:


  • beerek62
    replied
    Info z Onetu - zmarł Joe Cocker. Wielka szkoda, wspaniała postać.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎