Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Narty a picie piwa.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mark33
    Idę po piwo do piwnicy.
    • 04-2005
    • 3283

    #76
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2 Wyświetlenie odpowiedzi
    minionej zimky i sezonu to było cieńko, ale w przyszłym sezonie proponuje zrobić nawet Puchar w nartach ( bieg. trójboj, alpejskie, kombinacja ) o Browar. biz - podobno ma się ochłodzić - propozycje prosze składać u mnie na PW - do zimy zdążymy !
    Ziomek zapodaj proszę jakie piwa pijesz, że tak z początku lata na narty Cie wzięło.
    Zgaduję że bardzo zimne ale to jescze nie to.
    Może wodne na Tyrlickim jeziorze ?

    Comment

    • sibarh
      PremiumUżytkownik
      • 01-2005
      • 10384

      #77
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33 Wyświetlenie odpowiedzi
      Ziomek zapodaj proszę jakie piwa pijesz, że tak z początku lata na narty Cie wzięło.
      Zgaduję że bardzo zimne ale to jescze nie to.
      Może wodne na Tyrlickim jeziorze ?
      Dlaczego zaraz wodne???? Jazda na nartach (po prawdziwym śniegu) latem ma też swój urok. Oczywiście tylko do godziny 12
      2800 nowe piwa opisałem na forum
      Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
      Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

      Comment

      • ZIOMEK2
        Gość
        • 09-2004
        • 2523

        #78
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33 Wyświetlenie odpowiedzi
        Ziomek zapodaj proszę jakie piwa pijesz, że tak z początku lata na narty Cie wzięło.
        Zgaduję że bardzo zimne ale to jescze nie to.
        Może wodne na Tyrlickim jeziorze ?

        wodne u mnie odpadają, a do tych zjazdowych czy biegowych trza się przygotować już dziś !

        Uważam, że zawody z browaru.biz to mila propozycja ... już czuje jak na nas marusia spogląda a slavoy zazdrości !?

        Comment

        • mark33
          Idę po piwo do piwnicy.
          • 04-2005
          • 3283

          #79
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2 Wyświetlenie odpowiedzi
          wodne u mnie odpadają, a do tych zjazdowych czy biegowych trza się przygotować już dziś !

          Uważam, że zawody z browaru.biz to mila propozycja ... już czuje jak na nas marusia spogląda a slavoy zazdrości !?
          Jak by mnie zobaczyli leżeli by w śniegu ze śmiechu, w zeszłym roku byłem raz z synem (obiecałem i musiałem) dwa lata temu kupiłem narty po 20 letniej przerwie (byłe z 3 razy na stoku). Od 5 lat jeżdżę na desce zabawa okrutna

          Comment

          • ZIOMEK2
            Gość
            • 09-2004
            • 2523

            #80
            narty narty - tylko narty .... ja ze swym basiorem na orczyku lub w kabinie a później tylko śmigiem !

            Comment

            • kony
              breweriarz
              • 08-2005
              • 1701

              #81
              Dla mnie temat nart w środku lata to nic dziwnego, powiedziałbym nawet że to norma
              Piszę się na zawody w konkurencjach alpejskich, mam nadzieję że uda się coś zorganizować i spasować jakiś dogodny termin.

              Comment

              • arcy
                Senior
                • 07-2002
                • 7538

                #82
                I Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Alpejskim Piwoszy Zawodowców i Amatorów o Bojanowską Beczkę Piwa na Malta Ski. Kony, działaj!

                Zwycięzca, z oczywistych względów, nie będzie bronił tytułu. W programie II Mistrzostw przewidziano uroczyste złożenie wiązanki.
                Last edited by arcy; 04-07-2007, 11:20.

                Comment

                • kony
                  breweriarz
                  • 08-2005
                  • 1701

                  #83
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                  I Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Alpejskim Piwoszy Zawodowców i Amatorów o Bojanowską Beczkę Piwa na Malta Ski.
                  Świetnie trafiłeś
                  Jazda na Malta Ski jest równie zabawne jak picie piwa z Bojanowa, niestety.

                  Comment

                  • ZIOMEK2
                    Gość
                    • 09-2004
                    • 2523

                    #84
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony Wyświetlenie odpowiedzi
                    Dla mnie temat nart w środku lata to nic dziwnego, powiedziałbym nawet że to norma
                    Piszę się na zawody w konkurencjach alpejskich, mam nadzieję że uda się coś zorganizować i spasować jakiś dogodny termin.
                    Więc proponuje zorganizowac naprzód te regionalne , np dla Polski północno-zachodniej na Malcie, dla Polski północno-wschodniej gdzies w Gołdapii - Wrocław i Opole to ma możliwosci w Karkonoszach lub w Kotlinie Kłodzkiej, Warszawa i Śląsk - zawsze im blisko do Wisły , zaś Małopolska gdzieś tam w Ustrzykach lub w Białce T.

                    Oczywiscie za pierwsze miejsce beczka piwa, następne miejsca tylko po flaszce ale pijemy razem !

                    Pierwsza dziesiatka z regionów spotyka się w umówionym miejscu , np w Beskidach i zaczynamy wszystko od nowa :
                    - 1 miesce to beczka piwa
                    - 2 m-sce 20 piw
                    - 3 m-sce 5piw , ale zawsze pijemy razem !

                    Co Wy na to ?

                    Comment

                    • kony
                      breweriarz
                      • 08-2005
                      • 1701

                      #85
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Co Wy na to ?
                      Plan jest zacny, niech się tylko uczestników znajdzie więcej bo inaczej to we dwóch się będziemy ślizgać i we dwóch beczkę pić.

                      Comment

                      • ZIOMEK2
                        Gość
                        • 09-2004
                        • 2523

                        #86
                        uważam , że kilku narciarzy na jeden region wystarczy - śląski chyba jest w komplecie:
                        - mark33 z żoną
                        - alchemych z żoną i przyjaciółmi
                        - artk31 z żoną w rezerwie , i ja sam !

                        Pierwsza trójka przechodzi dalej do finału, ale nie zapomina się o przegranych - pijemy razem !

                        Comment

                        • ZIOMEK2
                          Gość
                          • 09-2004
                          • 2523

                          #87
                          Z tymi zawodami to chyba nic nie wyjdzie ale gdyby ktoś potrzebował dobry sprzęt od skarpetki po gogle to ja wiem gdzie to można kupić w dobrych cenach obecnie, oczywiście chodzi o rejon katowicki - proszę na PW .

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎