Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Weseli barmani

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pulas
    Senior
    • 08-2001
    • 965

    #16
    bartekpawel napisal/a
    Pub Korner. Pabianice.
    Zamawiam piwo. Próbuję. Ohyda. Patrzę z boku na barmana. On do każdego piwa dolewa ciecz, która wiele chwil wcześniej była pianą nie mieszczącą się w czyjejś szklance. Pytam znajomą barmankę o szczegóły, a ona na to, że to przecież też piwo...
    To samo się dzieje w pubie "pod baryłką" w W-wie. Tam gdy zwróciłem barmanowi uwagę, że nie życzę sobie "dolewki" usłyszałem:
    "a co ja mam z tym zrobić? wylać?"
    W końcu jednak nalał piwo do czystego kufla, ale do końca imprezy był na mnie strasznie obrażony.
    pułaś
    ---------------------------------
    "(...)W kącikach flechtów wieczór już
    Lśni jak porzeczka krwawa
    Ukradkiem z rdzy wycieram nóż
    I między bajki wkładam"

    Comment

    • yemiołka
      Senior
      • 02-2002
      • 1012

      #17
      a co powiecie, drodzy bywalcy, o rozlewających w *****?
      są miluścy, no nie?

      a poza tym lubię np. barmanów w Niebie - jeden taki ciągle ma gębę tak: i tańczy za barem.

      drugi mi ostatnio o 3:30 proponował kołderkę, gdy się półżywa wylegiwałam na sofce - nowa i superwygodna, polecam
      **** zbliża ludzi... :-]

      Comment

      • Radegast
        Senior
        • 02-2001
        • 1124

        #18
        Jak niebo to niebo
        Ja kosmita, w srod serow i wina piwa szukajacy

        Comment

        • kangurpl
          Senior
          • 03-2002
          • 2660

          #19
          Odwiedziłem wczoraj miasto Łódź.
          Hotel Centrum, zamawiamy przy stoliku żywca butelkowego 0,33. Kelner przynosi otwarte butelki, szklaneczki noname i ... idzie sobie
          Full samoobsługa.
          W pewnym momencie zauważamy że butelki nie mają kontretykiet , no cóż obsługa zbiera na latarki
          O braku podkładek do piwa już nie wspomnę
          Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
          "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

          "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            #20
            No jeśli chodzi o Łódź, to trzeba było wczesniej zajrzeć na Piwo-gdzie, to bys wiedział, gdzie iść
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • kangurpl
              Senior
              • 03-2002
              • 2660

              #21
              Niestety byłem tam niejako z obowiazku. Odbywały sie tam Mistrzostwa Polski w Wolnym Paleniu Fajki. A fajka to także moje hobby
              Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
              "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

              "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #22
                No wiesz, a co z obowiązkami forumowicza browaru.pl??? Zaniedbałeś
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  #23
                  Tak mi właśnie na myśl przyszło - czy jest w Polsce knajpa, w której nalewają po ludzku, a nie po ściance?

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23805

                    #24
                    Spostrzeżenie Maggyka:

                    Siedzimy w Zagłobie (Opole) w ogródku.

                    Piwo marki O., leci, leci, ale ze średnią pianką, jak zwykle zresztą

                    No i tu barman/ka wkracza do akcji - zapewne wyczuli nas że lubimy z dobrą pianą mieć piwo. Zatem trzeba nam to zapewnić.

                    Do akcji wkracza zatem słomka. Energicznymi ruchami wprawionej ręki barmańskiej słomka powoduje powstanie pięknej gęstej pianki

                    (niestety piana i tak krótkotrwała )
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • kony
                      breweriarz
                      • 08-2005
                      • 1701

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                      Do akcji wkracza zatem słomka. Energicznymi ruchami wprawionej ręki barmańskiej słomka powoduje powstanie pięknej gęstej pianki

                      (niestety piana i tak krótkotrwała )
                      Mam taką koncepcję, że gdyby zamiast bełtać słomką dmuchnąć w nią z płuca to piana może byłaby trwalsza
                      Podsuńcie pomysł barmanom, tylko niech uaktualnią wcześniej książeczkę zdrowia

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23805

                        #26
                        zdecydowanie jestem za, wszak wdmuchiwana mieszanka będze w dużym stopniu składała się z azotu i CO2, no i nie bójmy się innych niepsodzianek
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • kot_z_cheshire
                          Senior
                          • 11-2005
                          • 2201

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                          Do akcji wkracza zatem słomka. Energicznymi ruchami wprawionej ręki barmańskiej słomka powoduje powstanie pięknej gęstej pianki
                          Matko jedyna..wstydu nie mam...Trzeba mi urlopu skoro takie zdania jak powyższe wielką radość u mnie powodują przesłoniętą niewieścim rumieńcem wstydu
                          Młode koty mają adhd, niestety.
                          Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                          Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                          Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23805

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kot_z_cheshire Wyświetlenie odpowiedzi
                            Matko jedyna..wstydu nie mam...Trzeba mi urlopu skoro takie zdania jak powyższe wielką radość u mnie powodują przesłoniętą niewieścim rumieńcem wstydu
                            dobry barman/dobra barmanka są odpowiedzialni za dużą część sprzedaży, więc widać muszą sobie pomagać dodatkowo odbrobiną perwersji
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎